dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 628 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 628 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bankowa

Grójec,mazowieckie

650 000 zł67 m² 9 646,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w Grójcu przy ul. Bankowej 1. Jest to dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 67,38 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Neo Nieruchomości prezentuje duże, przestronne mieszkanie na osiedlu Trzech Wieszczów. Mieszkanie o powierzchni 51 m2, usytuowane na parterze w 2 piętrowej stylowej kamienicy z domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

759 066 zł48 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,74m2 usytuowane na parterze w 5 piętrowym budynku z 2024 roku. Lokalizacja: osiedle zlokalizowane w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Polskich Marynarzy

Szczecin,zachodniopomorskie

669 000 zł68 m² 9 823,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Wyjątkowa oferta na Gumieńcach! Dlaczego to mieszkanie przyciąga uwagę? Dwa poziomy i aż 4 pokoje rzadko spotykany metraż w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Dzierżoniów,dolnośląskie

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,75 m , zlokalizowane w sercu Dzierżoniowa przy ulicy Bohaterów Getta. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

770 000 zł50 m² 15 357 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne 2-pokojowe z komórką lokatorską i oddzielną kuchnią. Pachońskiego p+r /english version below, нижче наведено опис українською мовою/ N20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skautów

Władysławowo,pomorskie

2 199 000 zł542 m² 4 057,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:548 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż dochodowy pensjonat położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości nadmorskich Władysławowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Kraków,małopolskie

833 000 zł49 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, dwupokojowe mieszkanie blisko bonarki! Prezentuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane na 1 piętrze w nowym budynku z windą w bliskim sąsiedztwie ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Gajków

Gajków,dolnośląskie

1 840 000 zł8 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Świetna lokalizacja Gorąco polecam działkę przemysłową położoną w Gajkowie, gmina Czernica. Dojazd drogą utwardzoną. W palnie zagospodarowania P-U - Teren zabudowy produkcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

889 000 zł217 m² 4 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Wyjątkowa oferta w Kudowie-Zdroju (słone) Dom z możliwością dodatkowej inwestycji! Zapraszam do zapoznania się z niepowtarzalną nieruchomością, zlokalizowaną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

577 021 zł38 m² 15 101,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naukowa

Warszawa,mazowieckie

891 200 zł56 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty tel. Parter | ogródek | miejsce postojowe | cicha i spokojna okolica Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę bardzo ładnego mieszkania z ogródkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M3 o powierzchni 48 m2 usytuowane na 1 piętrze. Mieszkania składa się z 2 sypialni ,jasnej kuchni oraz łazienki. W pokojach na podłodze panele ,ściany gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piotrowice Wielkie

Piotrowice Wielkie,lubelskie

399 000 zł2 930 m² 136,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2930 m położona w miejscowości Piotrowice Wielkie , w gminie Garbów , województwo lubelskie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

940 774 zł78 m² 12 036,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł59 m² 16 222,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 58,56 m2 znajduje się w cichej, zielonej części Ursynowa, tuż przy Lesie Kabackim i górce Kazurki. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

599 000 zł30 m² 19 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy! - do sprzedaży (nowe - wykończone) 2-pokojowe mieszkanie 30,33 m2 na ul. Piltza - dzielnica: ruczaj. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 5 piętrowym bloku z ok 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Jawor,dolnośląskie

699 000 zł114 m² 6 158,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Nowa inwestycja na przedmieściach Jawora - połączenie najwyższej jakości wykonania z troską o środowisko. Segment środkowy - w trakcie budowy Sprzedaż bez podatku pcc i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stare Czaple,pomorskie

664 000 zł129 m² 5 141,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Opis: dom o powierzchni 129m2 wraz z działką 1013m2 zlokalizowany w malowniczej, kaszubskiej wsi Stare Czaple, 36km od Trójmiasta. Budynek, usytuowany jest w cichej okolicy, idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanistów

Piaseczno,mazowieckie

497 173 zł36 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 2 pokoje I balkon I 497173 zł I bez pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

843 000 zł41 m² 20 441,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy - Złota 65 | Kamienica z windą | 41,24 m | Wysokość 3,6 m **adres:** ul. Złota 65, śródmieście, warszawa **powierzchnia:** 41,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł119 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu/mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 390 000 zł209 m² 6 658,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:703 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu o pow. całkowitej 208,77 m2 usytuowanego na działce liczącej ok. 703 m2 (plus około 100 m2 terenu dodatkowego) w legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lipowa

Kuraszków,dolnośląskie

656 775 zł88 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Powierzchnia: 87,57 m + poddasze użytkowe (~30 m ) Duży ogród: 321 m W sprzedaży nowoczesny, skrajny segment w inwestycji Kuraszków, w kameralnym osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Barnim

Barnim,zachodniopomorskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:407 m²

Nowa Niższa Cena! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Biuro grand Nieruchomości && Finanse jest wyłącznym przedstawicielem sprzedającego. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Warszawa,mazowieckie

704 900 zł43 m² 16 481,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,77 m2 na nowym, zielonym osiedlu. Podstawowe informacje: mieszkanie położone w spokojnej okolicy warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

423 000 zł60 m² 6 997,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mamy przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż w Bielsku-Białej na Osiedlu Karpackim! Nieruchomość o powierzchni 60,45 m 2 mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

687 080 zł39 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w ścisłym centrum Wrocławia - 300 metrów od płyty Rynku! Możliwe przejęcie najmu krótkoterminowego! Opiekun Oferty Nr licencji pfrn 23518 Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł39 m² 17 441,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu mieszkanie znajdujące w świetnej lokalizacji! Nieruchomość położona jest przy ulicy Jaktorowskiej na warszawskiej Woli - 500 metrów od ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igołomska

Kraków,małopolskie

434 125 zł35 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 34,73 m2, mieszczące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Rościszów

Rościszów,dolnośląskie

299 000 zł13 729 m² 25,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działki rolno-leśne w Rościszowie idealne na rekreację! Lokalizacja: rościszów, gm. Pieszyce Powierzchnia łączna: 1,3729 ha Możliwość budowy domków rekreacyjnych do 35 m Piękna górska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

1 650 000 zł86 m² 19 186,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowa oferta apartamentu o powierzchni 86 metrów kwadratowych, położonego w sercu historycznego Gdańska, na ulicy Szafarnia. Ta nieruchomość, zbudowana w 2011 roku, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mohylowska

Białystok,podlaskie

2 950 000 zł190 m² 15 526,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:467 m²

Szukasz komfortowego domu wolnostojącego centrum Białegostoku? sprawdź tę ofertę! meg Real Estate oferuje Państwu na sprzedaż piękny dom wolnostojący położony w Białymstoku, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Osieck

Osieck,mazowieckie

124 900 zł522 m² 239,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ścianie lasu, pod Otwockiem, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17). Urządzona droga dojazdowa i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Ruda Śląska,śląskie

672 000 zł100 m² 6 720 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Dziś dajemy możliwość aby Ruda Śląska stała się Twoim inwestycyjnym strzałem w 10! Oferta mieszkania pod pracowników -> roi 12,5% w skali roku. Prezentujemy mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł55 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Rzeszowskie nieruchomości do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , znajdujące się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leszno

Leszno,wielkopolskie

540 000 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam dom w atrakcyjnym, spokojnym miejscu w Boszkowie, starkowo-Zatoka. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej, zadbanej 300m2 działce, 50m do linii brzegowej Jeziora Dominickiego. Dom 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

430 000 zł60 m² 7 122,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Armii Krajowej (dawny zwm). Mieszkanie o powierzchni ponad 60m2 znajduje się na piątym piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Solec,mazowieckie

1 149 000 zł168 m² 6 845,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

1 149 000 zł | sprzedaż | 167 m2 | lokal mieszkalny W bud. Dwulokalowym | solec | bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

485 000 zł60 m² 8 016,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

*****************rezerwacja******************* Przedstawiam ofertę nieruchomości znajdującej się na osiedlu dziesięciny w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chorwacka

Zalasewo,wielkopolskie

1 470 000 zł117 m² 12 607,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:691 m²

Marzysz o gotowym do zamieszkania domu wolnostojącym w spokojnej i atrakcyjnej okolicy, zaledwie 15 min jazdy samochodem do Poznania, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij