dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 627 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 627 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł73 m² 17 272,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stylowy apartament w sercu Wilanowa 3 pokoje, balkon, 2 miejsca postojowe i komórka lokatorska Royal Residence Etap 5 (robyg) cesja umowy, odbiór już w czerwcu! Zamieszkaj w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Masłowiec

Masłowiec,dolnośląskie

95 500 zł1 000 m² 95,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Masłowiec, oddalonej zaledwie 10 minut od Trzebnicy. Działki otoczone są zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

890 000 zł163 m² 5 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Nieruchomość z potencjałem. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący parterowy o pow .ok.96 m 2 z poddaszem do własnej aranżacji o pow. ok. 70 m 2. posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bagno

Bagno,dolnośląskie

207 000 zł1 687 m² 122,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1687 m2 w Bagnie ok. 12 km od Obornik Śląskich i 37 od Wrocławia. Położona w spokojnym miejscu, do stacji pkp w Osoli (trasa Wrocław - Poznań) ok. 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

439 000 zł65 m² 6 779,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony Z podatku pcc! Planowany termin oddania - wiosna 2026 r. Wiele możliwości: - możliwość przearanżowania mieszkania - łączenie mieszkań - w naszym biurze możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 38m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Cybulice Małe,mazowieckie

181 467 zł1 287 m² 141 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

WT Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działki budowlane o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, położone w zielonej i spokojnej okolicy Cybulic Małych, w gminie Czosnów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Lublin,lubelskie

1 149 000 zł153 m² 7 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ekskluzywna zabudowa bliźniacza domów w zielonej okolicy. Oferta deweloperska. 14 minut do centrum Lublina. Nie płacisz podatku pcc. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 153 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Rasztowska

Wola Rasztowska,mazowieckie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy Dom Jednorodzinny pod Warszawą w Woli Rasztowskiej z dobrym dojazdem do Warszawy. Na ogrodzonej działce o powierzchni 1000 m2 znajduje się dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Męcina

Męcina,małopolskie

215 000 zł1 588 m² 135,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 15,88ar, zlokalizowaną w miejscowości Męcina. Działka położona zaledwie 200 metrów od drogi powiatowej, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borzęcin

Borzęcin,małopolskie

1 320 000 zł250 m² 5 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Marzysz o ekskluzywnym domu, pełnym komfortu i nowoczesnych udogodnień? Cenisz sobie prywatność i bezpieczeństwo? Szukasz przestrzeni oraz funkcjonalności dających Ci ekologiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

433 500 zł62 m² 6 991,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 62 m - idealne dla rodziny lub pod wynajem! Z przyjemnością prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mirachowo

Mirachowo,pomorskie

64 000 zł800 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 800 m w sercu Kaszub - Mirachowo, zaledwie 200 metrów od jeziora Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 800 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

1 059 000 zł96 m² 10 992,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack apartament 96 m2 Nieruchomość podzielona na dwa odrębne mieszkania w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania. Mieszkaj i/lub zarabiaj na wynajmie! Apartamentowiec powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł961 m² 395,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji od kupującego! cena do negocjacji! Działka o metrażu 961m2 położona na terenie płaskim. Na działce od strony południowo-zachodniej przy granicy z nieruchomością zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

1 490 000 zł129 m² 11 550,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Doskonale położony lokal mieszkalny/biurowy w Śródmieściu Gdyni przy ul. Świętojańskiej o powierzchni 129 m2. Lokalizacja: lokal położony w ścisłym centrum miasta, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jonkowo,warmińsko-mazurskie

1 400 000 zł228 m² 6 140,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny w Jonkowie - Twoje miejsce marzeń Jeśli marzysz o przestronnym, stylowym i unikatowym domu, ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż prywatna - przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze w spokojnej okolicy, blisko Galerii Sudeckiej. Idealne dla pary lub małej rodziny! Szczegóły mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł60 m² 24 833,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, 60-metrowe mieszkanie, usytuowane na 5. piętrze kamienicy w wyjątkowo zielonej okolicy przy ulicy Kruczej. To doskonała propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł50 m² 15 288,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie na Pradze-Północ w kamienicy (cegła) z 1958 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50.30m2 przy ul. Darwina (nowa Praga) składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł55 m² 21 802,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, garderobą i klimatyzacją - ul. Chmielna 98, warszawa - Centrum Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

450 000 zł59 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-> Na sprzedaż: stylowe, po generalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe - Centrum Lubina -> ul. Jana Kilińskiego, lubin -> Powierzchnia: 59 m + piwnica -> 3 pokoje | 2. piętro | Klimatyzacja | Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

550 000 zł53 m² 10 397 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie na osiedlu Piaski. Mieszkanie posiada dostęp do prywatnego ogródka ok. 70m2. Osiedle bardzo spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hoene-Wrońskiego

Częstochowa,śląskie

249 000 zł33 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Bez Prowizji Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy, 33 m , 1. piętro, dzielnica Trzech Wieszczów. Lokal przeszedł generalny remont, podczas którego wymienione zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Opole,opolskie

674 452 zł59 m² 11 387 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park 2 etap realizowaną we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Złotów

Złotów,dolnośląskie

190 000 zł1 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki? Oferujemy ładną, przestronną działkę na sprzedaż, o powierzchni 1900 m , położoną w spokojnej okolicy, blisko lasu. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libiąż

Libiąż,małopolskie

339 000 zł194 m² 1 751,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 158 m²

Na sprzedaż duża działka (0,2158 ha) w świetnej lokalizacji- libiąż Wielki. Zabudowana jest budynkiem mieszkalnym o powierzchni 193,60 m2 do remontu. Na działce znajduję się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Pogórze,pomorskie

546 000 zł42 m² 12 987,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w III piętrowym budynku wyposażonym w windę na osiedlu Beauforta wybudowanym przez eurostyl w 2023 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

* kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Inwestycja zakończona*** oczekujemy na dokumenty * Spokojna okolica niższa cena! cena przed promocją 1100000 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Sosnowiec,śląskie

118 000 zł30 m² 3 959,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec ul. Szymanowskiego 59/61 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję

Żuromin,mazowieckie

1 999 000 zł1 550 m² 1 290 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt komercyjny położony w Żurominie, mieście znajdującym się w północno-zachodniej części województwa mazowieckiego, będącym siedzibą powiatu żuromińskiego oraz siedzibą gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brzeszcze

Brzeszcze,małopolskie

30 000 zł864 m² 34,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomość nieogrodzona, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Nowa Kolonia. Bezpośrednie otoczenie stanowią: kwk Brzeszcze, tereny przemysłowe i zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

580 800 zł43 m² 13 507 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Bardzo ładne zadbane 2 pokojowe mieszkanie po remoncie idealna oferta dla studenta jak I dla inwestora okolice sky tower i uniwersytetu ekonomicznego wójciklicencja 16128 Możliwe szybkie wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gzichowska

Będzin,śląskie

350 000 zł776 m² 451,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ta wyjątkowa oferta łączy w sobie wiele zalet - doskonałą lokalizację, pełne uzbrojenie terenu oraz dodatkowe udogodnienia w postaci garażu. To rzadka okazja, aby stać się właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

453 316 zł57 m² 7 994,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przemyśl, ul. Rzeczna - do sprzedania mieszkanie o pow. 56,70 m2 zlokalizowane na III piętrze zadbanego bloku, budynek z lat 80-tych z pustaka, ocieplony. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 990 zł31 m² 8 143 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Novator centrum poleca: kawalerkę na parterze - Szwederowo Lokal składa się z : - pokoju od strony południowej - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju brak balkonu! Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 000 000 zł240 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Mamy do zaoferowania przedwojenny dom, murowany, solidnie wykonany, lokalizacja to Bąki, spokojna dzielnica Pruszkowa. Dom ma ogromny potencjał, w tej chwili na parterze są 4 duże pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

11 700 zł177 m² 66,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o kształcie trapezu. Teren działki płaski, zagospodarowany jest jako ogródek lokatorski z nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych ogrodzony wspólnym płotem z sąsiednimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 139 000 zł65 m² 17 585,30 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie przegap! W pełni wyposażone przepiękne mieszkanie na 12 piętrze Z widokiem na zatokę, gotowe do zamieszkania od zaraz! Bądź pierwszy, zanim ubiegną Cię inni! Na dzisiejszym rynku, gdzie.