dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

550 000 zł48 m² 11 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - garderoba, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest przestronne, do odświeżenia. Otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdrojowa 14

Przetakówka Nowy Sącz

537 530 zł54,85 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa 14

Przetakówka Nowy Sącz

427 788 zł39,61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdrojowa 14

Przetakówka Nowy Sącz

537 530 zł54,85 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 013 m² 196,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki budowlane w Januszowicach, gm. Słomniki Zaciszna lokalizacja z potencjałem dla Ciebie lub dla inwestora! Na sprzedaż działki budowlane, położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł34 m² 21 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż Kraków, ul. Mogilska | 34 m | Nowe wykończenie | Balkon | Komórka lokatorska lokalizacja Mieszkanie położone przy ul. Mogilskiej w Krakowie zaledwie 10 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 590 000 zł250 m² 10 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:883 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować przestronny dom wolnostojący w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki dom Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 250 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 350 zł41,50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 282 zł51,38 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 101 zł53,23 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 400 zł73,30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 548 zł45,24 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 975 zł40,75 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,78 m² 13 243,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,78 m , zlokalizowane przy ul. Henryka i Karola Czeczów 22 w spokojnej i zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 582 zł39,58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 250 zł41,50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 383 zł31,27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 900 zł83,10 m² 14 078,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Mały Rynek, piaseczno, ul. Kilińskiego 3 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 4-pokojowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji Mały Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 900 zł72,40 m² 12 429,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł59,90 m² 14 507,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Mały Rynek, piaseczno, ul. Kilińskiego 3 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji Mały Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 304 zł59,72 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Skawina,małopolskie

1 150 000 zł121,57 m² 9 459,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Oferta ekskluzywnych domów na osiedlu ogrody W otoczeniu zieleni oferta na wyłączność - 0% prowizji Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych domów w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 730 zł68,74 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Solnik Residence Zamieszkaj w kameralnej willi miejskiej na Bodzowie I Etap inwestycji na ukończeniu, widok na zieloną część Krakowa Zapraszamy do odkrycia Solnik Residence nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł117 m² 10 213,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

MB Estates ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży całego segmentu w zabudowie szeregowej, położonego na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł125 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

MB Estates zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej do wykończenia. Dom bliźniak Ta wyjątkowa nieruchomość, łączy wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł83 m² 19 879,52 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowy 3-pokojowy apartament Z systemem smart home | zabłocie | gotowy do zamieszkania Lokalizacja: kraków Zabłocie Powierzchnia: 83 m Pokoje: 3 | Łazienki: 2 Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:653 m²

Opis mb Estates prezentuje przestronny dwustumetrowy dom wolnostojący po remoncie z możliwością zamieszkania dwóch rodzin! opis nieruchomości - Rok budowy: 1986 - Materiał: pustak - Ocieplenie:.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 700 m² 181,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

MB Estates ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 27 arów, położoną w spokojnej i zielonej okolicy Krakowa, przy ulicy Zakarnie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w urokliwej miejscowości Sadowne to idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni oraz bliskości natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł159,90 m² 5 184,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wiosenna promoja tylko 829 tys.! dom wolnostojący klasy premium z dużym ogrodem ok. 1200m2 w okolicy Trzebnicy położony w ciszy i zieleni. Powierzchnia domu z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł34 m² 17 353 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1 pokoje /34 m 2 /podgórze- płaszów/ul. Turka/2000 r. Okazja! Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 1 pok. o pow. 34 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Turka.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł230 m² 8 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:886 m²

Dobre Nieruchomości polecają: luksusowy dom z pięknie zaaranżowanym ogrodem w pobliżu kanału noteckiego, w super spokojnym miejscu a mimo to blisko centrum Bydgoszczy. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Serock,mazowieckie

2 600 000 zł200 m² 14 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Pięknie położony dom na wysokiej skarpie w środku Serocka (do rynku 5-10 minut na piechotę). Panoramiczny widok na Jezioro Zegrzyńskie. Tego typu nieruchomości są bardzo poszukiwane na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł206,83 m² 7 005,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Golęczewo | dom wolnostojący | 5 pokoi | garaż wolnostojący Wynagrodzenia Biura Nieruchomości pokrywa Sprzedający. :O nieruchomości: -dom wolnostojący z 2019 roku -powierzchnia użytkowa około.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł289 m² 16 089,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom, który łączy nowoczesne technologie z nieprzemijającą elegancją. Jeśli marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z wygody.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł280 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Bajkowa posiadłość, w której nowoczesność spotyka się z naturą. Szukasz domu, który zachwyca od pierwszego wejrzenia, a jednocześnie jest tani w utrzymaniu? Ta propozycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł42 m² 18 547,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,60 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Eskadra.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł238 m² 5 378,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:613 m²

Atrakcyjna oferta połowy bliźniaka na działce 613 m2 z murowanym basenem w ogrodzie, widok z domu od strony ogrodu na zieleń i drzewa. Powierzchnia użytkowa 138 m2, a wraz.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 667 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje/ 60 m2 /podgórze /balkon/ul. Wielicka Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 pok. o pow. 60 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Wielickiej. Usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł77,56 m² 9 992,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przepiękne 2- pokojowe mieszkanie na I piętrze kamienicy o powierzchni 77,56 m2 z balkonem wychodzącym na piękne magnolie, położone przy "złotym Szlaku" Al. Papieża Jana Pawła II,.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł42 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze bloku w Stargardzie na Osiedlu Zachód o pow. użytkowej 42 m2. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje ( salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł563,20 m² 5 326,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 499 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy budynek warsztatowo-usługowy z zapleczem socjalnym i powierzchnią biurową z witryną o pow. zabudowy 563,20m 2 /pow. użytkowa 486,75 m 2 / oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

650 000 zł80,39 m² 8 085,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Promocja do 5 maja! Na lokal numer 1 - 650.000zl zamiast 680.000zł Lokal 2 - 680.000 zł Na sprzedaż nowoczesne domy parterowe w zabudowie dwulakalowej na działce 960 m2 tylko dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł100 m² 7 680 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem i miejscem parkingowym w miejscowości Zielniewo koło Kołobrzegu. Powierzchnia użytkowa mieszkania bez skosów 76,01.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł159 m² 5 654,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom jednorodzinny klasy premium. Leszno gronowo. Bez prowizji od kupującego. Nowa oferta W naszym biurze. Okazja. Na sprzedaż dom klasy premium, jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 890 000 zł202 m² 14 306,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Nasza inwestycja to nowy standard w budownictwie premium, w której nowoczesne technologie, ekologia i komfort użytkowania łączą się w sposób zapewniający idealną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł44 m² 13 522,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 44 m2 wraz z ogródkiem Na osiedlu Harmonia gumieńce Po wszystkie informacje zapraszam po nr telefonu