dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 728 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 728 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Bytom

Bytom,śląskie

140 000 zł2 074 m² 67,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Sikorskiego. Działki niezabudowane tworzą kompleks 6 działek o łącznej powierzchni 0,2074 ha o kształcie nieregularnego wielokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

740 000 zł50 m² 14 811,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa cena, dowiedz się więcej. Zadzwoń: prime Property oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim w nowo oddanym bloku w Krakowie na ul. Jerzmanowskiego. Słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł32 m² 13 664,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i pięknym widokiem na Wrocław świetna inwestycja! gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na naszym kanale youtube -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

599 900 zł45 m² 13 343 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe - z możliwością przerobienia na 3 pokoje- usytuowane na parterze w niskim budynku z 2019 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Atutem mieszkania są duże 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Srebrna

Pruszków,mazowieckie

760 000 zł61 m² 12 459 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Pruszkowie. Mieszkanie składa się z: - salonu 21,15m2 - 2 pokoi- 10,30m2, 11,19m2 - oddzielnej kuchni-6,82m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Turystyczna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

2 490 000 zł356 m² 6 984,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Urokliwy pensjonat, położony w samym sercu malowniczego Ustronia Morskiego ok. 500 m od morza. To doskonała propozycja dla osób poszukujących inwestycji w branży turystycznej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

55 000 zł400 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z fantastyczną ofertą działki w super cenie! Makler Nieruchomości prezentuje pięknie położoną działkę rod w miejscowości Mrocza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

799 000 zł290 m² 2 755,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecam nieruchomość o powierzchni ok. 290 m2 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Budynek usytuowany na działce o powierzchni 1122 m2. Działka płaska, ogrodzona w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Koszarawa

Koszarawa,śląskie

55 000 zł15 100 m² 3,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Koszarawa pow. żywiecki - do sprzedania 13 działek rolnych (leśnych) o pow. 15100 mkw. Działki leżą w bliższej, lub dalszej odległości od siebie. Niektóre posiadają drogę dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 770 000 zł186 m² 9 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

-Nieruchomości proponuje na sprzedaż piękny dom jednorodzinny w Zielonej Górze, w dzielnicy Jędrzychów. Nieruchomość ta, to prawdziwa perełka na zielonogórskim rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lipowa

Biały Bór,zachodniopomorskie

179 000 zł2 057 m² 87,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W białym borze, z pozwoleniem na budowę budynku magazynowo - socjalno - mieszkaniowego. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z działek nr 147/19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałacowa

Legionowo,mazowieckie

670 000 zł64 m² 10 551,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,5m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie przy ul. Pałacowej. Budynek po generalnym remoncie - wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Chocieszów

Chocieszów,dolnośląskie

395 000 zł7 600 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest urocza działka w miejscowości Chocieszów, gmina Szczytna ok. 8 km od znanego kurortu Polanica- zdrój Nieruchomość położona w samym lesie, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błonie

Błonie,mazowieckie

185 000 zł3 690 m² 50,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pozwolenie na budowę W cenie / Uzyskanie Pozwolenia w cenie Działki , wszystkie koszty po stornie właściciela działki / Projekt Według Uznania Klienta / / Na sprzedaż urokliwa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Plecemin

Plecemin,wielkopolskie

495 000 zł92 m² 5 380,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa niższa cena! na sprzedaż! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Cyryla i Metodego

Bytom,śląskie

96 000 zł1 104 m² 86,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w Bytomiu w obrębie Łagiewniki, przy ul. Cyryla i Metodego obejmuje działkę gruntu nr 1016/272. Nieruchomość Otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Myślęcinek

Myślęcinek,kujawsko-pomorskie

289 000 zł400 m² 722,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę działki rekreacyjnej rod usytuowanej na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych w malowniczym Myślęcinku. Całoroczny murowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł26 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta doskonała pod inwestycję na wynajem. Kawalerka gotowa do wprowadzenia. Cena do negocjacji. Ciepłe i słoneczne mieszkanie, położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sarny

Kolonia Gościeńczyce,mazowieckie

147 000 zł1 200 m² 122,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane o powierzchni około 1200m2 każda, w czystej, spokojnej okolicy. Droga dojazdowa 8 metrowa (ul. Sarny). Media: wodociąg w drodze, warunki na gaz ziemny, prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przytyk

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł37 m² 17 246 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,40 m , 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1965 roku -warszawa, bielany, ul. Przytyk. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czerwieńsk

Czerwieńsk,lubuskie

170 000 zł51 m² 3 313,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Burmistrz Czerwieńska podaje do publicznej wiadomości ogłoszenie o IV przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości lokalowej stanowiącej własność Gminy Czerwieńsk. Zbycie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł54 m² 14 660,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 54,50 m usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Warszawie dzielnica Targówek - Bródno przy ul.Suwalskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żywiczna

Gdynia,pomorskie

1 599 000 zł212 m² 7 542,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:927 m²

Piękny dom nad morzem! wygodny parterowy dom typu Bungalow z garażem w bryle budynku , z alarmem i ochroną, położony na zagospodarowanej ogrodzonej działce, graniczącej ze ścianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zacisze

Robakowo,pomorskie

203 000 zł1 305 m² 156 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka o powierzchni 1305 z wodą, gazem i prądem w drodze oddalonej około 100m od działki. Nieruchomość z uregulowanym stanem prawnym: działka objęta planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cisowa

Siechnice,dolnośląskie

678 000 zł62 m² 10 865,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Parterowe mieszkanie z dużym ogrodem, oraz garażem. Cena: 678000 zł | 62,30 | Ogród 42 m | realizacja IV kwartał 2026 Powierzchnia liczona wraz z garażem. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Branica

Branica,kujawsko-pomorskie

85 600 zł1 020 m² 83,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną o powierzchni 1020 m2 położoną w miejscowości Branica, gmina Bukowiec. Nieruchomość znajduje się blisko Jeziora Branickiego i Borów Tucholskich. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

419 000 zł49 m² 8 551,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie zostało wykończone pod nadzorem doświadczonej ekipy remontowej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bytom

Bytom,śląskie

34 000 zł495 m² 68,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich obejmuje działki gruntu nr 127/33 i 242/33 o łącznej powierzchni 0,0495 ha. Nieruchomości niezabudowana o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamoyskiego

Zalasewo,wielkopolskie

499 000 zł50 m² 10 040,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz funkcjonalnego mieszkania, gdzie idealna infrastruktura oraz bliskość terenów zielonych będzie świetnym dodatkiem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

689 900 zł76 m² 9 078 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment skrajny w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 76 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta na działce o pow. 250 m2. Rozkład Domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1905 Roku

Radom,mazowieckie

285 000 zł44 m² 6 436,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwa pokoje 44,28m, z możliwością przerobienia na mieszkanie trzypokojowe. Położone w bloku czteropiętrowym przy ulicy 1905 Roku, na osiedlu Borki. Budynek zarządzany przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

419 900 zł47 m² 8 934,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje stylowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze zadbanego bloku w Świdnicy, na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł39 m² 16 897,40 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Woli w monitorowanym bloku z 1972 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39m2 przy ul. Żelaznej składające się z: przedpokoju Kuchnia Salon Sypialnia Łazienka Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Półwiejska

Poznań,wielkopolskie

533 511 zł27 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, nazywam się i zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą eleganckich apartamentów przy ulicy Półwiejskiej 47! Mamy przyjemność zaoferować Państwu dwa luksusowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jarzynowa

Tarnów,małopolskie

409 000 zł49 m² 8 419 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Tarnowa! Nowoczesne Apartamenty na ulicy Jarzynowej cechującej się ogromną popularnością. - 48,58 m2 powierzchni mieszkania - znakomita lokalizacja - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

591 000 zł46 m² 12 792,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2007 roku zlokalizowane w Markach przy ul. Słonecznej. Kameralne, zamknięte osiedle. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sulikowo

Sulikowo,zachodniopomorskie

65 000 zł2 000 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na skraju wsi sulikowo, gmina barwice Oferujemy do sprzedaży działkę nr 233/6 o pow. 2000m2, położoną w miejscowości Sulikowo, w gminie Barwice. Działka z lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marmurowa

Jabłonna,mazowieckie

576 000 zł49 m² 11 791,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na wyższym parterze w 2-piętrowym bloku bez windy z 2009 roku zlokalizowane w - Jabłonnie przy ul. Marmurowej. Ciche i spokojne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Rębiszów

Rębiszów,dolnośląskie

215 000 zł1 435 m² 149,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Rębiszowie- płaska na lekkim spadku w kierunku południowym, z widokiem na całe pasmo Izerskie. Posiada wz na budynek jednorodzinny oraz gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Częstochowa,śląskie

249 000 zł33 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Neo Nieruchomości prezentuje piękne, przestronne mieszkanie w stylowej, odrestaurowanej kamienicy z domofonem na osiedlu Trzech Wieszczów! Mieszkanie o powierzchni 33 m2, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

3 100 000 zł4 261 m² 727,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie polecamy! 0% prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o powierzchni 3097 m oraz prawo własności do zabudowań posadowionych na tym.