dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 624 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 624 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

625 000 zł120 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

*** os.SKORUPY *** *** DZIAŁKA 489m2 *** *** GOTOWY DO WYDANIA *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany na os. Skorupy w Białymstoku. Dobra lokalizacja - w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

580 000 zł154 m² 3 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy Nowy Przestronny Dom. Na sprzedaż 1/2 bliźniaka w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok. 154 m2, usytuowanego na Przestronnej, dużej działce o powierzchni ok. 750 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 113 024 zł84 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa oferta - segment bliźniaka - 1 piętro + 2piętro - 84,32 m2 Ogródek o powierzchni 34 m z wyjściem z salonu na zadaszony, brukowany taras. Nowa inwestycja, zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jaskółcza

Kaźmierz,wielkopolskie

217 000 zł1 037 m² 209,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu unikalną okazję zakupu działki o powierzchni 1037 m , usytuowanej w atrakcyjnej lokalizacji Kaźmierza, przy ul. Jaskółczej. To idealna nieruchomość pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Artyleryjska

Szczecinek,zachodniopomorskie

699 000 zł203 m² 3 443,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:397 m²

Nowa niższa cena - 699 000 zł! szczecinek ul. Artyleryjska. Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący atrakcyjnie położony, w Szczecinku przy ulicy Artyleryjskiej. Dom wybudowany z cegieł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mazańcowice

Mazańcowice,śląskie

240 000 zł1 077 m² 222,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam atrakcyjną działkę położoną blisko Bielska - Białej. Częściowo uzbrojona media w granicy działki oraz w drodze. Dojazd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Gdynia,pomorskie

575 000 zł60 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Atrakcyjne, 3 - pokojowe mieszkanie w Gdyni Pogórze Przedmiotem oferty jest przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w IV piętrowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Polanów

Polanów,zachodniopomorskie

249 000 zł70 m² 3 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 988 m²

Cena do negocjacji! Zamieszkaj w urokliwej miejscowości Trzebaw, gdzie czas płynie wolniej, a kontakt z naturą jest na wyciagnięcie ręki. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cechowa

Kraków,małopolskie

1 849 000 zł132 m² 13 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom w zabudowie szeregowej Kraków, ul. Cechowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej położony w Krakowie przy ul. Cechowej. Nieruchomość z 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pęclin

Pęclin,mazowieckie

999 000 zł185 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej położone w Pęclinie, w gminie Wiązowna. Nieruchomości te oferują komfortową przestrzeń mieszkalną, funkcjonalne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drewniana

Słupsk,pomorskie

460 000 zł64 m² 7 212 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Słupsk ul. Drewniana, blisko Parku Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 63,78m, zlokalizowane na III piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Drewnianej w Słupsku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jana

Wodzisław Śląski,śląskie

829 000 zł158 m² 5 246,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Nietuzinkowy dom parterowy pod lasem - oferta dla wymagających. Ten wyjątkowy dom o powierzchni 158m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

350 000 zł62 m² 5 658,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mam do sprzedania duże, piękne mieszkanie na fajnym osiedlu w Wodzisławiu Śl. przy ul. Przemysława. Podam Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Olszanicka

Kraków,małopolskie

1 890 000 zł128 m² 14 765,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Nowoczesny dom W kameralnej okolicy - idealny dla rodziny lub inwestora! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, 3-poziomowy dom jednorodzinny z poddaszem, zaprojektowany w stylu modernistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pirenejska

Wrocław,dolnośląskie

622 000 zł52 m² 11 966,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wrocław - Gaj | 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | Świetna lokalizacja blisko Ferio Gaj Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wygodnego, zadbanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

369 000 zł85 m² 4 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Dom połowa bliźniaka położony w górnej spokojnej części Bielawy w bliskiej odległości od Jeziora Bielawskiego oraz gór lokalizacja nieruchomości widok z drona powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

632 382 zł58 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjny gotowy do wprowadzenia apartament z 2011, znajdujący się w doskonałej do zamieszkania i poszukiwanej lokalizacji -oś Panorama, ul Kołłątaja. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołyńska

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

539 000 zł300 m² 1 796,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:593 m²

Okazja - dom 300 m2! Na sprzedaż wolnostojący, duży i przestronny dom wybudowany w 1994 roku o powierzchni około 300 m2, położony na działce 593 m2. Dom wymaga remontu, a do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łachowo

Łachowo,kujawsko-pomorskie

298 000 zł65 m² 4 584,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Łachowie o powierzchni 64,71m.Składające się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł26 m² 15 576 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Doskonała lokalizacja blisko do metra Wawrzyszew, blisko do tramwaju czy autobusu we wszystkie strony Warszawy .Osiedle bardzo zielone w pobliżu stawy BRUSTMANA Mieszkanko na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Barwice,zachodniopomorskie

199 000 zł146 m² 1 365,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Teraz taniej. Lokal usługowy przy centrum. Barwice ul. Wojska polskiego. Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy położony na parterze, o powierzchni użytkowej 145,77m2, przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Plac Wolności

Czarne,pomorskie

120 000 zł441 m² 272,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena - 120 000 zł! działka mieszkaniowo - usługowa W ścisłym centrum czarnego przy placu wolności. Działka nr 17/2 o pow. 441 m2, położona przy Placu Wolności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

390 000 zł77 m² 5 064,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 w Polkowicach przy ul. Skalników. Charakterystyka: lokal posiada 4 osobne przestronne pokoje, widną umeblowaną kuchnię, łazienkę i wc osobno oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

463 297 zł54 m² 8 627,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkania w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej. Spokojna, cicha oraz bardzo bezpieczna okolica jest idealna dla osób szukających zacisznego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karpacz,dolnośląskie

750 000 zł41 m² 18 292,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości goldhouse oferuje do sprzedaży gotowy, w pełni umeblowany apartament z duzym balkonem w budynku 2021 roku z i miejscem postojowym w garażu podziemnym Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł1 000 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Wesoła Stara Miłosna. Lokalizacja W otoczeniu zróżnicowana zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - domy wolnostojące, bliźniaki , segmenty. Niedaleko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Gryfino,zachodniopomorskie

309 000 zł45 m² 6 928,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe, zlokalizowane na I-szym piętrze niskiego budynku. Mieszkanie 5 lat temu przeszło remont - wymieniono instalacje gazową i wod-kan. Mieszkanie ciepłe i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wólka Kosowska

Wólka Kosowska,mazowieckie

699 000 zł95 m² 7 357,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe Mieszkanie (95 m2) + Ogród 120 m2, w stanie Deweloperskim. Stanowiące 1/4 domu na osiedlu z 2024 roku. Znajdujący się w Wólce Kosowskiej 15 km od Warszawy. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sadkowo

Sadkowo,zachodniopomorskie

49 000 zł1 067 m² 45,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sadkowo - działka z aktualnymi warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej zezwalającej na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, do morza ok 50 km, do rzeki Parsęty ok. 3 km. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Włocławek,kujawsko-pomorskie

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mapa Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje ofertę komfortowego, czteropokojowego mieszania. Mieszkanie o powierzchni 58 m znajduje się na 4. piętrze wieżowca na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

696 000 zł56 m² 12 495,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

na sprzedaż Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego bloku w dzielnicy Warszewo ul. Maciejkowa / pełna własność/ Budynek z 2011r, niska zabudowa - 2 piętra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z loggią

Kraków,małopolskie

1 529 000 zł117 m² 13 068,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wyjątkowa oferta ekskluzywnych villi w prestiżowej Woli Justowskiej! Na sprzedaż: eko-V i lla 117 m z ogrodem ( 112 m ), loggią ( 3 m ) oraz naziemnym miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Główna

Chwałowice,dolnośląskie

269 000 zł908 m² 296,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 908 m z rozpoczętą budową - Chwałowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 908 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Piotrków Trybunalski,łódzkie

95 000 zł1 056 m² 89,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie piękne działki tuż obok Piotrkowa Trybunalskiego Istnieje możliwość zakupu tylko jednej w cenie 90 zł/m2. Działki zlokalizowane są w gminie Moszczenica, miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

939 000 zł155 m² 6 065,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom z garażem o powierzchni 155m2 w zabudowie szeregowej znajdujący się na widokowej działce przy ul. Wywrockiego. Dom posiada aż 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

430 000 zł63 m² 6 830,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia O powierzchni 62,95m 2 - jaworzno - podłęże Sprzedam mieszkanie o powierzchni 62,95m 2 w Jaworznie, dzielnica Podłęże. Znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościeszów

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł79 m² 14 936,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Białołęka, ul. Kościeszów - najlepsza lokalizacja na Tarchominie - tuż przy Galerii Północnej! Przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od budynku | do stacji metra Młociny dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Dambnik

Bojano,pomorskie

1 150 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą segmentu narożnego w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Bojano- 6 km od Gdyni. Krótko: bojano, osiedle segmentów przy ulicy Na Dambnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Łubowo,zachodniopomorskie

500 000 zł224 m² 2 232,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Dom z ogrodem w Łubowie - idealny dla dwóch rodzin. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości w Łubowie, gmina Borne Sulinowo. Jest to przestronny budynek.