dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

495 000 zł25 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja! kawalerka Z balkonem W świetnej lokalizacji ( blok Z 2013 roku ) - krowodrza! lokalizacja: nieruchomość położona na rogu ul. Wrocławskiej i Świętokrzyskiej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karolina

Karolina,mazowieckie

2 500 000 zł350 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferuję na sprzedaż piękny, wolnostojący dom w miejscowości Karolina, położonej blisko miasta Błonie. Dom znajduje się na wyrównanej działce o powierzchni pół hektara, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 004 000 zł2 510 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowo - budowlana o powierzchni 2510 m2 położona w Ożarowie Mazowieckim. Przeznaczenie w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jadów,mazowieckie

330 000 zł90 m² 3 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Dom wiejski po rozbudowie, przystosowany do urzytkowania przez cały rok. W części drewniany, w części murowany. Dom z lat 70- tych pokryty blachą, okna pcv. Składa się z: - 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Kraków,małopolskie

1 011 150 zł83 m² 12 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż lokal z piwnicą 82,66 m , ul. Jana Sobieskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu o łącznej powierzchni 82,66 m , w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł54 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Śródmieście, ołbin, ul. Barlickiego Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 54 m z dodatkową przestrzenią użytkową pod skosami, położone w pięknej, secesyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m 2 usytuowane na 2 piętrze budynku w Żarowie. Nieruchomość Z potencjałem! Mieszkanie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

229 000 zł2 300 m² 99,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2300 m2 w Bronicach, 5 km od Nałęczowa. Nieruchomość aktualnie o charakterze letniskowo-ogrodniczym, z potencjałem na dom jednorodzinny. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zakopiańska

Rabka-Zdrój,małopolskie

341 000 zł28 m² 11 990,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania dla siebie lub swojej rodziny? A może marzy Ci się drugi dom w górach, w miejscu idealnym na odpoczynek? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

307 000 zł45 m² 6 822,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne i nowocześnie klimatyzowane mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku na Piaskowej Górze. Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł38 m² 4 079 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 2 pokoje łazienka osobno wc kuchnia w zabudowie Lokal usytuowany jest na I piętrze w wyremontowanej kamienicy. Ogrzewanie co gazowe, na ścianach gładzie, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kanie

Kanie,mazowieckie

1 598 900 zł163 m² 9 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 398 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, dwa Domy, usytuowane na jednej działce o powierzchni ok. 1400 m2, w Pięknym Zielonym Rejonie. Główny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 164 m2, wykonany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł60 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Blisko Stare Miasto, metro, zielone tereny zoo lub Parku Praskiego- to idealna lokalizacja dla osób, które kochają Warszawę, spacery i wygodną komunikację. Dodatkowo mieszkanie ma wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

279 000 zł47 m² 5 931,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonały desing - mieszkanie położone na I piętrze, w centrum miasta. Mieszkanie o pow. 47,04 m2 - kwintesencja wysokiej jakości, doskonałego designu i komfortu codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł58 m² 8 531,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam trzypokojowe mieszkanie z loggią na os. Kołłątaja i Lelewela. Na 58,49 metrach kwadratowych mieści się przestrzeń mieszkania położonego na 3-cim piętrze w bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł100 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:suterena/7

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż ekskluzywny lokal o powierzchni 100 m , usytuowany w odrestaurowanej kamienicy, w ścisłym Śródmieściu Warszawy. Aktualnie lokal jest połączony z druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wołomin,mazowieckie

690 000 zł61 m² 11 241,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości mieszkalnej z dużą działka w cichej okolicy Wołomina. Nieruchomość w całości ogrodzona, numery działek 3/11 oraz 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

573 000 zł55 m² 10 494,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie z balkonem w zielonej części Wrocławia ul. Racławicka/krzyki Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nobliny

Nobliny,zachodniopomorskie

210 000 zł20 600 m² 10,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona pod lasem, ok. 300 m od jeziora nobliny oraz ok. 350 m od jeziora motarskiego. Działka rolna o pow. 2,06 ha z możliwością zabudowy siedliskowej - w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

819 549 zł67 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję Enklawa Bukowa II, która powstaje w malowniczym rejonie Podgórza w Krakowie, przy ulicach Bukowej 65 i 69. To doskonała okazja, aby zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Parsęcko

Parsęcko,zachodniopomorskie

149 000 zł77 m² 1 940,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Budynek po sklepie spożywczym, w parsęcku. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem użytkowym o pow. ok. 76,8 m2 wykorzystywanym jako sklep, składającym się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzynowa

Tarnów,małopolskie

439 000 zł57 m² 7 667 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Tarnowa! Nowoczesne Apartamenty na ulicy Jarzynowej cechującej się ogromną popularnością. - 57,26 m2 powierzchni mieszkania - znakomita lokalizacja - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

529 900 zł27 m² 19 596,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kowalki

Kowalki,zachodniopomorskie

54 000 zł1 059 m² 50,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kowalki - kompleks działek. Sprzedaż na raty bez banku! Działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. Miesięczna rata - 810 zł. Przedmiotem sprzedaży są działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

723 000 zł45 m² 15 995,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż trzypokojowe, wykończone mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Lotnisku w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie położone jest na Osiedlu Na Lotnisku w dzielnicy Bieńczyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

347 000 zł38 m² 9 060,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę na sprzedaż na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 38 ,30 m zlokalizowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stefańskiego

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł250 m² 3 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:242 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

735 375 zł52 m² 14 180 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- zakup bez prowizji, bez pcc! - termin oddania - gotowe Na sprzedaż 2-pok apartament w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z: - duży salon z aneksem - Sypialnia - Przedpokój - Łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hermanowa

Hermanowa,podkarpackie

509 000 zł8 679 m² 58,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości przepiękna działka pod budowę domu lub pensjonatu 14 km od centrum Rzeszowa. Teren jest naprawdę malowniczy z rozległym widokiem na Hermanową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 690 000 zł130 m² 13 045,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:159 m²

Komfortowy i nowoczesny lokal mieszkalny z ogródkiem i garażem, gotowy do zamieszkania. Nieruchomość z 2024 r., w zabudowie szeregowej o łącznej pow. 159,55 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Manganowa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł62 m² 9 630,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Tylko W golden gate! Na sprzedaż trzypokojowy lokal stanowiący odrębną nieruchomość, znajdujący się w Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w jednopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Glinki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 510 000 zł1 676 m² 1 497,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowizja 0% przy kupnie nieruchomości. Do sprzedania budyenk biurowo - produkcyjny o powierzchni 1676 m2, na powierzchni działki 2920 m2. Aktualnie obiekt wynajęty. Dane techniczne: -Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 697 600 zł1 061 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową działka o pow. 1061 m2 położoną w samym centrum Wesołej. Bardzo korzystny Plan Miejscowy. Najlepsza lokalizacja w Wesołej, takich działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gliwice

Gliwice,śląskie

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Wyjątkowy lokal w obiekcie handlowo-usługowym w stylu industrialnym w Gliwicach. - lokal B Oferujemy na sprzedaż nowoczesny lokal znajdując się w budynku handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

79 000 zł1 001 m² 78,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości serdecznie poleca: atrakcyjnie usytuowaną działkę budowlaną 1000m2 w miejscowości: władysławowo, gmina Łabiszyn W najbliższym sąsiedztwie powstaje osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smyczkowa

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł91 m² 21 405,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest Apartament o wysokim standardzie (zaprojektowany prze Architekta) o powierzchni 91,1 mkw na Warszawskim Mokotowie przy ul. Smyczkowej. W skład mieszkania wchodzą;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł48 m² 11 854,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga nowa niższa cena po remoncie 2 pokoje, osobna kuchnia, balkon 48 mkw Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 mkw, zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części.