dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

865 000 zł60 m² 14 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Sprzedam uroczy,komfortowy dom położony na leśnej, ładnie zagospodarowanej działce. Dom położony jest w Osowcu pow.Grodzisk. W bliskiej odległości znajduje sie szkoła,sklepy,do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Katowice,śląskie

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Stanowczo nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami nieruchomości i firmami oferującymi reklamę. Oferuję na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

2 184 000 zł93 m² 23 438,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Przedmiotem sprzedaży jest największy, najwyższy i niewątpliwie najbardziej prestiżowy apartament w tej inwestycji. Szczegóły inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

715 640 zł76 m² 9 399 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 600 000 zł224 m² 11 633,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 837 m²

Grzybowo | 700 metrów od morza | klimatyczny dom Lokalizacja Grzybowo to malownicza, spokojna miejscowość wypoczynkowa położona 3 km od uzdrowiska Kołobrzeg. Szeroka, czysta plaża oraz czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Iwonie

Iwonie,łódzkie

69 000 zł27 100 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Marzysz o własnym zakątku natury, gdzie możesz odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się spokojem otaczającej przyrody? Ta działka leśna w miejscowości Iwonie gm. Zadzim jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeźnicka

Bochnia,małopolskie

388 570 zł43 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w nowym bloku na osiedlu Panorama przy ul. Brzeźnickiej. Dostępne od czerwca. O mieszkaniu: - powierzchnia mieszkania: 42,7 m - stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

434 805 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja to nowoczesne osiedle składające się z 4 budynków, zlokalizowane w pobliżu Parku Naukowo-Technologicznego, z doskonałym dostępem do centrum miasta. Osiedle oferuje przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Chrościckiego

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł545 m² 3 486,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana narożna przy zbiegu ulic Chrościckiego i Tumskiej o powierzchni 545 m2. Znajduje się w zielonej okolicy Nowych Włoch, wśród zabudowy domków jednorodzinnych. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Poznań,wielkopolskie

579 000 zł53 m² 10 869,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zależy Ci na przestronnym mieszkaniu o niezależnym układzie pomieszczeń? Uwielbiasz klimat kamienic? A może szukasz nieruchomości pod inwestycje? bingo! Na sprzedaż jasne, słoneczne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Goruńsko

Goruńsko,lubuskie

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta zarezerwowana. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni wynoszącej 3000 m (0,30 ha). Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł56 m² 8 883,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,17 m2 zlokalizowane w Kielanówce na drugim piętrze nowego bloku. Opis budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Złota Podkowa

Kraków,małopolskie

469 800 zł27 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe o pow. 27 m2, pierwsze piętro, na os. Złota Podkowa w nowym budownictwie. Idealne dla osób pracujących jak i studentów, doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Siechnice,dolnośląskie

740 000 zł68 m² 10 842,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe - 68,25 m | Balkon | Wysoki standard | Klimatyzacja Przedstawiam Państwu ofertę komfortowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 68,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

399 900 zł41 m² 9 689,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce - nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś! Legionów 102 to wyjątkowe lofty w sercu Łodzi położone w zabytkowej fabryce, która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

592 049 zł39 m² 15 354 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 300 000 zł125 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesne Domy we Wróblowicach w bliskim sąsiedztwie Swoszowic Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży wyjątkowe i nowoczesne domy zlokalizowane we Wróblowicach - miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

488 000 zł61 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 61,1 m Zielona Góra-Centrum Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,1 m , położonego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Siejnik I

Olecko,warmińsko-mazurskie

260 000 zł60 m² 4 297,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Olecku na osiedlu Siejnik I 16. Mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

350 000 zł1 055 m² 331,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż słoneczną działkę budowlaną. Teren o lekkim nachyleniu Nieruchomość położona w drugiej lini zabudowy , w sąsiedztwie starego parku oraz innych zabudowań Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mielec,podkarpackie

359 000 zł60 m² 5 953,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mielec, ulica Chałubińskiego, mieszkanie 3 pokojowe, sprzedaż 60,30 mkw, 359 000 złotych. Oferta na wyłączność- tylko U nas! Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Dubois

Opole,opolskie

300 000 zł25 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Centrum Opola, przy ul. Duboisa. Mieszkanie ma metraż 25m2 (po podłodze ok. 30m2) i położone jest na III piętrze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radacz

Radacz,zachodniopomorskie

199 000 zł105 m² 1 895,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 663 m²

Nowa niższa cena - 199 000 zł! działka budowlana położona blisko jeziora radacz, ok. 8 km od szczecinka. Oferujemy do sprzedaży działkę nr 65/43 o pow. 1663 m2, położoną w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

5 800 000 zł180 m² 32 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Eko Park przy ulicy Biały Kamień 8. Komfort i funkcjonalność w połączeniu z najwyższą jakością wykończenia i umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Rybnik,śląskie

179 000 zł46 m² 3 921,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na ul. Śląskiej w Rybniku. Szukasz mieszkania z potencjałem, w spokojnej okolicy, z zielonym obejściem, a jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł54 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie własnościowe 53,9 m2 (do remontu), rozkładowe, okna na wschód i zachód. Oddzielna kuchnia, trzy pokoje, łazienka, oddzielne wc. W przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stefanowicza

Kraków,małopolskie

1 698 180 zł129 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie na kameralnym osiedlu złożonym z 3 segmentów szeregowych - ul. Kajetana Stefanowicza, górka Narodowa, prądnik Biały Apartament 3 kondygnacyjny o powierzchni 128,65m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Rabka-Zdrój,małopolskie

525 000 zł51 m² 10 316,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania dla siebie lub swojej rodziny? A może marzy Ci się drugi dom w górach, w miejscu idealnym na odpoczynek? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bogdanowo

Bogdanowo,wielkopolskie

348 194 zł45 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle widokowe - blok nr 15a! -mieszkania w stanie deweloperskim gotowe do odbioru kwiecień 2026! dowiedz się więcej - zadzwoń napiszagnieszka -nowe bezczynszowe mieszkania W blokach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Kraków,małopolskie

670 000 zł46 m² 14 424,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Arcybiskupa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego w Krakowie, na 1 piętrze, 4- piętrowego budynku z 2005 roku.(BEZ WINDY) Ulica Arcybiskupa Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł63 m² 17 557,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe w sercu Wrocławia - idealna inwestycja! Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,65 m , usytuowane na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielopole Skrzyńskie

Wielopole Skrzyńskie,podkarpackie

69 000 zł1 600 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane - przedsprzedaż 6 działek budowlanych w trakcie podziału i uzyskiwania warunków zabudowy położonych blisko centrum na lekkim stoku północno-wschodnim. Działki kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł30 m² 14 590,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem i widną kuchnią! Oferujemy na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 30,5 m. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

309 000 zł29 m² 10 655,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w Legionowie na parterze w niskim bloku. Budynek położony jest przy ulicy Juliusza Słowackiego , osiedle Batorego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sominy

Sominy,pomorskie

66 480 zł556 m² 119,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję Państwu pięknie położone działki we wsi kaszubskiej w Sominach (grunty orne klasy VI z wydanymi warunkami zabudowy), które znajdują się 5 minut spacerem od jeziora Somińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł77 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży bardzo atrakcyjne 4 pokojowe, dwupoziomowe, słoneczne mieszkanie, położone na czwartym piętrze w budynku z windą z poziomu 0. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Poświętne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

1 927 015 zł66 m² 29 030,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nieruchomość w prestiżowej inwestycji "granaria". Atuty: prestiżowa lokalizacja - serce Gdańska, wyspa Spichrzów Nowoczesna inwestycja - połączenie historii i współczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

731 833 zł48 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłapowskiego

Poznań,wielkopolskie

639 000 zł59 m² 10 871 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

310 000 zł77 m² 4 010,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja piękne, komfortowe duże 4 - pokojowe mieszkanie, z całym wyposażeniem I dwoma balkonami - borne sulinowo. Mieszkanie o pow. 77,03 m2, 4 pokoje, II piętro z 2 balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Barwice,zachodniopomorskie

80 000 zł28 m² 2 877,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 80.000zł Bezczynszowa kawalerka Barwice, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż oferujemy mieszkanie do remontu, usytuowane na piętrze kamienicy 3-lokalowej w dogodnej lokalizacji.