dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podkowińskiego

Kraków,małopolskie

1 019 000 zł67 m² 15 141,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży ustawne mieszkanie trzypokojowe przy ul. Podkowińskiego, dzielnica Prądnik Biały. Remont kapitalny w 2018 roku. Sprzedaż z całym wysokiej klasy wyposażeniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łysiny

Łysiny,lubuskie

192 000 zł2 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W łysinach (gmina wschowa) Z warunkami zabudowy! Na sprzedaż działka położona we wsi Łysiny, niedaleko Jeziora Sławskiego oraz miasta Sława, przemęckiego Parku Krajobrazowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

660 000 zł49 m² 13 469,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w Międzyzdrojach ul. Zwycięstwa 50 Oferta bez pośredników. Sprzedam mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze o powierzchni 49 m2. Salon, kuchnia, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilcza

Poznań,wielkopolskie

1 640 000 zł187 m² 8 787,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Marzysz o wyjątkowym domu do zamieszkania, który łączy bliskość natury z doskonałą infrastrukturą dużego miasta? Ta nieruchomość w Poznaniu - w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 490 000 zł257 m² 5 799,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:891 m²

Przedstawiamy wyjątkową okazję - stylowy i elegancki dom w Zielonej Górze, usytuowany w spokojnej, malowniczej okolicy dzielnicy Jędrzychów, na prestiżowym osiedlu Kamieni Szlachetnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł31 m² 18 354,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Nowa oferta Atrakcyjny punkt Starej Ochoty. Spokojnie, dużo zieleni. Blisko pełna infrastruktura - uczelnie (m.in. UW, wum); hala Banacha, liczne sklepy, usługi, restauracje, teatr, parki itp. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zakopiańska

Rabka-Zdrój,małopolskie

395 000 zł33 m² 11 865,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania dla siebie lub swojej rodziny? A może marzy Ci się drugi dom w górach, w miejscu idealnym na odpoczynek? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Godowa

Godowa,podkarpackie

250 000 zł11 508 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka Z ogromnym potencjałem przy drodze wojewódzkiej ze wszystkimi mediami Aż 1,1508ha w jednym kształtnym kawałku o szerokości ok 45m. Na działce stary drewniany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

397 000 zł18 m² 22 055,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki położonej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Dolnego Mokotowa. Mieszkanie znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Młyńska

Brzezia Łąka,dolnośląskie

202 950 zł902 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż dwie działki o powierzchni 902 m2 i 911 m2 przy ul. Młyńskiej w Brzeziej Łące. Media: skrzynka na działce, woda przy działce. Udział w drodze w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piława

Piława,zachodniopomorskie

276 505 zł3 253 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka budowlana położona blisko jeziora pile piława gm. Borne sulinowo Tereny w pobliżu Jeziora Pile są bardzo atrakcyjne dla poszukujących spokoju i ciszy. Doskonałe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wierzchowo

Wierzchowo,zachodniopomorskie

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, z mediami, położona przy drodze asfaltowej, w pobliżu jezior wierzchowo I wierzchówko. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 194/5 o pow. 1500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

209 000 zł1 015 m² 206 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 10,15 ara, położona w malowniczej miejscowości Głogoczów, w pobliżu popularnej Karczmy Biesiada. To idealne miejsce na realizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł33 m² 15 283,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marcelin

Marcelin,zachodniopomorskie

92 000 zł709 m² 129,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marcelin gm. Szczecinek. Kompleks działek budowlanych. Oferujemy na sprzedaż kompleks działek budowlanych położonych pod Szczecinkiem, w obr. Marcelin, przy drodze asfaltowej prowadzącej do m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Służewo,kujawsko-pomorskie

799 000 zł140 m² 5 721,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zabudowanej niezamieszkiwanym, świeżo wykończonym domem wolnostojącym, dwukondygnacyjnym, parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł67 m² 10 503,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy (63,73m2) w Centrum Bydgoszczy Lokal znajduje się w niewielkiej odległości od Starego Miasta, w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie. Funkcjonalny układ pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł83 m² 12 938,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na kameralnym, strzeżonym osiedlu w Ursusie. Lokalizacja: - świetna komunikacja z przystankiem pkp Warszawa Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona

Nowe Łachy,mazowieckie

270 000 zł1 071 m² 252,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z drewnianym domkiem na sprzedaż Nowe Łachy Okazyjna cena, idealne miejsce na wypoczynek lub całoroczne zamieszkanie! Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1071.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł49 m² 12 667,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż klimatyczny Apartament rozkładowy 2-pokoje o pow. 48.55m2. z balkonem z ( 2016 r.) z windą, na ul. Iwaszkiewicza / dzielnica- krzyki ( os. Wojszyce) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Kruszewnia,wielkopolskie

680 000 zł61 m² 11 131,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 m²

Nowoczesny dom z ogródkiem i możliwością adaptacji poddasza Osiedle Husarskie, swarzędz-Kruszewnia, ul. Husarska Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (budynek B) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kielce

Kielce,świętokrzyskie

345 000 zł33 m² 10 419,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży 1 pokojowego mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalizacji Kielc. Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

569 000 zł684 m² 831,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Nowa cena - 569 000 zł! lokal usługowy W szczecinku, blisko centrum. Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy w bardzo dobrej lokalizacji miasta - Szczecinek ul. Koszalińska. Lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

490 000 zł46 m² 10 537,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 46,50 m , znajdujące się na 1 piętrze budynku z 2004 roku w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - Oksywie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Boh. Warszawy

Szczecinek,zachodniopomorskie

359 000 zł112 m² 3 219,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeszcze niższa cena - 359.000ZŁ! LOKAL MIESZKALNY Z MOŻLIWOŚCIĄ WYKORZYSTANIA JAKO USŁUGOWY CENTRUM MIASTA - DEPTAK. Możliwość zamiany na mieszkanie w Poznaniu. Oferujemy Państwu sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janinów

Janinów,mazowieckie

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom idealny dla dużej rodziny- 240 m- 4 pokoje + salon- grodzisk Mazowiecki Przestronny i komfortowy dom dla dużej rodziny lub pod inwestycję! Układ zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł49 m² 15 161,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe (pierwotnie 3 pokoje) przy ul. Wiartel. Skład mieszkania: salon 19m, oddzielna widna kuchnia z jadalnią 14m, sypialnia 11m, łazienka z zabudowaną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kazuń Polski

Kazuń Polski,mazowieckie

199 000 zł1 068 m² 186,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prosta, gotowa do zabudowy działka w Kazuniu Polskim. Przybliżone wymiary 31x34 Plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na zabudowę wolnostojącą jednorodzinną. Oznaczenie na planie mn2.3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł50 m² 11 671 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż bardzo zadbane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie znajdujące się na początku Maślic, przy ulicy Królewieckiej 95. Nieruchomość ma powierzchnię 49,61 m2 i składa się z: * osobnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

865 000 zł60 m² 14 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Sprzedam uroczy,komfortowy dom położony na leśnej, ładnie zagospodarowanej działce. Dom położony jest w Osowcu pow.Grodzisk. W bliskiej odległości znajduje sie szkoła,sklepy,do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Katowice,śląskie

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Stanowczo nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami nieruchomości i firmami oferującymi reklamę. Oferuję na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

2 184 000 zł93 m² 23 438,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Przedmiotem sprzedaży jest największy, najwyższy i niewątpliwie najbardziej prestiżowy apartament w tej inwestycji. Szczegóły inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

715 640 zł76 m² 9 399 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 600 000 zł224 m² 11 633,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 837 m²

Grzybowo | 700 metrów od morza | klimatyczny dom Lokalizacja Grzybowo to malownicza, spokojna miejscowość wypoczynkowa położona 3 km od uzdrowiska Kołobrzeg. Szeroka, czysta plaża oraz czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Iwonie

Iwonie,łódzkie

69 000 zł27 100 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Marzysz o własnym zakątku natury, gdzie możesz odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się spokojem otaczającej przyrody? Ta działka leśna w miejscowości Iwonie gm. Zadzim jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeźnicka

Bochnia,małopolskie

388 570 zł43 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w nowym bloku na osiedlu Panorama przy ul. Brzeźnickiej. Dostępne od czerwca. O mieszkaniu: - powierzchnia mieszkania: 42,7 m - stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

434 805 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja to nowoczesne osiedle składające się z 4 budynków, zlokalizowane w pobliżu Parku Naukowo-Technologicznego, z doskonałym dostępem do centrum miasta. Osiedle oferuje przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Chrościckiego

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł545 m² 3 486,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana narożna przy zbiegu ulic Chrościckiego i Tumskiej o powierzchni 545 m2. Znajduje się w zielonej okolicy Nowych Włoch, wśród zabudowy domków jednorodzinnych. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Poznań,wielkopolskie

579 000 zł53 m² 10 869,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zależy Ci na przestronnym mieszkaniu o niezależnym układzie pomieszczeń? Uwielbiasz klimat kamienic? A może szukasz nieruchomości pod inwestycje? bingo! Na sprzedaż jasne, słoneczne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Goruńsko

Goruńsko,lubuskie

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta zarezerwowana. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni wynoszącej 3000 m (0,30 ha). Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł56 m² 8 883,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,17 m2 zlokalizowane w Kielanówce na drugim piętrze nowego bloku. Opis budynku: rok budowy:.