dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

947 000 zł49,89 m² 18 981,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Super lokalizacja w sercu Starych Bielan. Przystanek autobusowy 200 m, metro Stare Bielany 650 m. Mieszkanie położone jest przy ulicy Żeromskiego między ulicą Płatniczą, a Kleczewską.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł29 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka na drugim piętrze kamienicy w centrum. Po częściowym remoncie (min. montaż energooszczędnego ogrzewania sufitowego). Klatka w kamienicy przestronna, schody wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 580 000 zł119,23 m² 13 251,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom Mokronos Dolny | 5 pokoi | wysoki standard | bez pcc Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i zielonej części Mokronosu Dolnego, tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 818 m² 68,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działki budowlane, które przeznaczone są do sprzedaży jako całość. Położone są w miejscowości Cempkowo, należącej do gminy Płońsk. Przeznaczenie: budowa budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 367 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z potencjałem - dom wolnostojący na dużej działce 2367 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną oraz inwestycyjną - dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 244 m² 36,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 3244m2. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 3244m2 i szerokości 45m zlokalizowaną w miejscowości Koziegłówki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 655 zł39 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie to świetna propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnych 2 pokoi w kompaktowym metrażu. Na 39 m zyskujesz wygodny układ, który sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł130 m² 6 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m , położony na działce około 550 m , zlokalizowany przy ul. Brzozowej w Borkowie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł42 m² 21 405 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne osiedle przy ul. Bolesława Prusa to prestiżowa inwestycja w centrum Pruszkowa, łącząca funkcjonalne mieszkania z lokalami usługowymi na parterze. Dzięki bliskości głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł33,22 m² 16 827,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33 m Opiekun oferty: svitlana Luts tel.   Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,12 m² 11 572,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 43,12m2 znajdujący się w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilka minut pieszo od Dworca pkp i Rynku. Położony w pobliżu fosy miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł8 850 m² 15,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Pińczycach. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy do sprzedaży działkę na Jurze krakowsko Częstochowskiej w Pińczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł162,85 m² 7 675,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:92 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł556 m² 269,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 556 m , zlokalizowana w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Rybnika Meksyk. Charakterystyka nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

55 500 zł5 012 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca w zaciszu pod domki rekreacyjne? Fidosz Consulting prezentuje nieruchomość gruntową o pow. 5012 m2 położoną w miejscowości Karpin (działka nr 5/13), gmina Drawno, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:991 m²

Nieruchomość do remontu lub przebudowy w centrum Łomianek, wszystkie media miejskie. Budynek mieszkalny 200m2 o 3 kondygnacjach, na parterze i piętrze samodzielne 3-4 pokojowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł237,70 m² 3 029,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

>Krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową kamienicę wolnostojącą w stylu secesji wiedeńskiej z 1905 roku - doskonała lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł120 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Atuty: - dwa niezależne apartamenty (z możliwością przywrócenie do jednego komfortowego) - Prestiżowa lokalizacja - Budynek o wysokim standardzie wykończenia - Doskonałe do zamieszkania oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 500 m² 259,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu do sprzedania działkę z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowaną w Rzeszowie na Osiedlu Przybyszówka II. Działka: - powierzchnia 15 ar - kształt prawie kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł47,80 m² 3 870,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w samym sercu miasta. Oferta na wyłączność, nie szukaj więcej! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w kamiennicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 275 000 zł170,32 m² 13 357,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Południe Wrocławia Ołtaszyn Nefrytowa Treeplan Residence Cztery dwulokalowe wille miejskie na zamkniętym kameralnym osiedlu. Ekskluzywny i unikalny wygląd domów z wykorzystaniem dachówek.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 500 m² 533,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Proponuję do sprzedaży działkę w bliskiej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Działka położona jest w 1,5 km do nowej szkoły 2 km od stacji wkd W Grodzisku Mazowieckim znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł2 177 m² 57,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę niezabudowaną o powierzchni 2177 m2, zlokalizowaną w miejscowości Rzęśnica, położonej w odległości 5 km od Złocieńca. Działka jest przepięknie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Uwaga! Mieszkanie sprzedawane jako inwestycja. Przejęcie długoterminowej( dwa lata) umowy najmu. Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży mieszkania gotowego do wprowadzenia się. Lokal w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 975 zł55 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które potrzebują większej przestrzeni i funkcjonalnego układu. Na 55 m zyskujesz aż 3 pokoje , co daje ogromną elastyczność zarówno do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł240,62 m² 8 270,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:753 m²

Nowoczesny Dom wolnostojący z gruntową pompą ciepła i rekuperacją. Dwupiętrowy dom wolnostojący z 2014 r. położony na działce o powierzchni 753 m2 w miejscowości Zaścianki.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł80 m² 4 113 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 900 m²

Nowa cena. Oferta na wyłączność w naszym Biurze. Do sprzedania gospodarstwo rolne o pow. 1.09 ha: dom ok. 80 m kw., z dużą, murowaną stodołą, w miejscowości Goląsza Górna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 386 zł64,02 m² 9 362,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 3- pokojow E Z tarasem I ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł120 m² 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Odstę pne / cesja lokalu gastronomicznego - lublin os. Rury - 120 M2 Na odstąpienie w formie cesji w pełni przygotowany lokal gastronimiczny o powierzchni 120m2, położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 090 m² 194,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną położone w Gowinie k. Wejherowa, w gminie Wejherowo, w powiecie wejherowskim, przy ulicy Borówkowej o numerze ewidencyjnym 385/6,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł128,09 m² 10 539,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej lewa strona budynku, zlokalizowana w prestiżowej i zielonej części Toruń Kaszczorku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 377 m² 105,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Okolica: malowniczo położona działka na Kaszubach, położona w urokliwej miejscowości Szarłata znanej również pod nazwą Szarlota, niewielkiej wioski o rozproszonej zabudowie. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedamy trzy działki w miejscowości Jeżewice 19km od Bydgoszczy jadąc w kierunku Inowrocławia przez Brzozę dojeżdżamy do Chmielnik i skręcamy w lewo w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 472 zł54,08 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zainwestuj w komfort i doskonałą lokalizację Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na drugim piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna | teren usługowo-produkcyjny pod halę lub magazyn Przeznaczenie komercyjne | Obowiązujący mpzp | Gotowość inwestycyjna | Świetna logistyka ***** rozkład / zabudowa:.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł68,80 m² 10 305,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowe mieszkanie na poddaszu. Mieszkanie bardzo klimatyczne, urządzone w stylu loftu z ciepłym akcentem przez welurowe kanapy, ciepła barwa oświetlenia. Lokal mieszkalny położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł173,49 m² 7 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 701 m²

Nowoczesny dom w sercu natury | 256,74 m | Zagórze Śląskie Są domy, które oferują metry. I są takie, które oferują jakość życia. Ten wyjątkowy dom z 2022 roku położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

6 490 000 zł955 m² 6 795,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne