dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

1 156 000 zł53 m² 21 627,70 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w Albatross Towers na Gdańskim Przymorzu! Położone na 17. piętrze, oferuje spektakularny widok na morze i panoramę miasta. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

2 950 000 zł235 m² 12 553 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość, dom wolnostojący w uzdrowiskowej Polanicy Zdrój. Luksusowa rezydencja nad rzeką w Polanicy Zdrój, niedaleko od Parku Zdrojowego.o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wielbark,warmińsko-mazurskie

390 000 zł191 m² 2 039,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Poszukujesz nieruchomości w otoczeniu lasu? Marzysz o przestronnym, parterowym domu dla swojej rodziny? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! otoczenie Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł117 m² 19 658,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

MD Home ma przyjemność zaprezentować nowy, luksusowo wykończony 3-pokojowy apartament o powierzchni 117m2 , zlokalizowany na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Dźbowska

Częstochowa,śląskie

3 750 000 zł1 134 m² 3 306,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Świetnie zlokalizowany obiekt komercyjny przy drodze wojewódzkiej 908 na trasie Częstochowa - Nowy Targ i jedyne 6 km od wjazdu na autostradę a1. Obiekt składa się z dwóch części. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Świętochłowice,śląskie

130 000 zł28 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż słoneczna kawalerka w samym centrum Świętochłowic przy ul. Wyzwolenia - idealna na start lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Lgiń

Lgiń,lubuskie

59 000 zł400 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym azylu blisko natury? Szukasz miejsca na relaks i ucieczkę od zgiełku miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy na sprzedaż urokliwą działkę rekreacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcinowska

Trzebnica,dolnośląskie

520 000 zł47 m² 10 958,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe do wprowadzenia i dostępne od zaraz dwupokojowe mieszkanie w centrum Trzebnicy. Bardzo atracyjna propozycja dla pary poszukującej alternatywy dla Wrocławia. Nieruchomość prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł42 m² 14 819,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 41 m , na którą składają się: salon z balkonem - ok. 19,4 m , sypialnia - ok. 9,1 m , oddzielna, widna kuchnia - ok. 5,54 m , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzańska

Kraków,małopolskie

685 000 zł46 m² 14 901 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 osobne pokoje! idealne pod wynajem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Odrzańskiej, dzielnica Łągiewniki. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jurajska

Modlnica,małopolskie

990 000 zł70 m² 14 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony zaledwie 15 minut od centrum Krakowa. Lokalizacja: modlnica to świetne miejsce dla tych, którzy chcą mieć spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

509 000 zł32 m² 16 159 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Więcej informacji *510* 297 *341 / English version below! Oto Alternatywa: 2 pokoje z loggią | Ruczaj | 31,5 m | świetna lokalizacja idealne również pod wynajem! Szukasz kompaktowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

699 000 zł64 m² 10 854 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny, trzypokojowy, funkcjonalny apartament z ładnym ogródkiem, w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w malowniczej okolicy przy ul. Dożynkowej. Standard inwestycji: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

457 000 zł48 m² 9 566,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta skierowana dla osób szukających mieszkania w kameralnym kompleksie z oryginalnym designem i nowoczesną architekturą. Osiedle zlokalizowane przy ul Św. Rocha 159a w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł38 m² 16 276 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy. Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38,4 m , zlokalizowane przy ul. Chłodnej 15 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł36 m² 16 619,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie w super lokalizacji! Atuty nieruchomości : świetna lokalizacja szybkie wydanie mieszkanie po generalnym remoncie pełna baza handlowo - usługowa. Lokalizacja: blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 51 m , zlokalizowanego przy ul. Gromskiego. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

459 999 zł38 m² 12 266,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wojskiego

Gdańsk,pomorskie

939 000 zł65 m² 14 446,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal w Gdańsku Wzgórze Mickiewicza- idealny na biuro, kancelarię, gabinet fizjoterapii lub mieszkanie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy w formie wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dołgie

Dołgie,zachodniopomorskie

59 000 zł1 062 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okolica jeziora dołgie I kompleksów leśnych. Cena brutto z podatkiem vat. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 206/45, położoną w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł70 m² 17 921,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy trzypokojowy apartament, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Angielska Grobla przy ul. Św. Barbary 11 w sercu Gdańska. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Poznań,wielkopolskie

319 990 zł37 m² 8 695,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

0% prowzji dla biura! Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującego się w kamienicy przy ul. Zgoda w Poznaniu. Opis nieruchomości: lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Pabianicka

Łódź,łódzkie

1 250 000 zł1 052 m² 1 188 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej okazji inwestycyjnej to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: łódź górna cena:1 250000 okolice ul. Pabianickiej 792*276*107 - powierzchnia działki 1052.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

665 000 zł86 m² 7 711,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje W nowym budynku pow. 86,24 m 2 Komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie położone na II piętrze w budynku przy ul. Jana Pawła II. Powierzchnia 86,24 m 2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Skawina,małopolskie

1 665 000 zł222 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż - nowoczesny lokal open space! Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny lokal o łącznej powierzchni 222 m , usytuowany na parterze nowo wybudowanego budynku w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bytom

Bytom,śląskie

199 900 zł28 m² 7 139 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: kawalerka 28 m w wysokim standardzie Bytom Szombierki Biuro Wisto Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

1 650 000 zł103 m² 15 972,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,3m2, zlokalizowany na parterze w prestiżowej dzielnicy Zaspa w Gdańsku. Nieruchomość posiada dwa tarasy oraz duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Żurczyn

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

115 000 zł303 m² 379,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w biurze Makler! Na sprzedaż: działka rekreacyjna z piętrowym domem w Żurczynie - idealne miejsce na odpoczynek! Szukasz spokojnego miejsca blisko natury, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gajków

Gajków,dolnośląskie

205 500 zł685 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Gajkowie, gmina Czernica. Działka o pow 685 mkw przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą. Prąd w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł55 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie - styl, funkcjonalność, luksus! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie elegancję, minimalizm i najwyższą jakość wykonania - ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

475 000 zł36 m² 13 320,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne 2 pokoje (35,66 m2) na 4 piętrze z balkonem i przyjemnym widokiem. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strużańska

Rembelszczyzna,mazowieckie

1 119 000 zł144 m² 7 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:85 m²

Rembelszczyzna ul. Strużańska Mieszkanie 144 m2 z ogrodem 85 m2 gotowe do wprowadzenia, bez konieczności jakiegokolwiek wkładu finansowego > 4 min samochodem od granicy z Warszawą-Białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielce,świętokrzyskie

449 000 zł253 m² 1 774,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:677 m²

Możliwość zamiany na mieszkanie 2 pok. W kielcach lub nowinach Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej około 200 m2 (pow. całk. ok. 253 m2). Zlokalizowany w dzielnicy Białogon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

425 000 zł33 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zamieszkaj sam lub zainwestuj w mieszkanie idealne pod wynajem. Można zrobić dwa pokoje. Sprzedam bezpośrednio kompaktowe mieszkanie w budynku z 2000 roku przy ul. Gryfa Pomorskiego 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł68 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie jest idealne zarówno dla rodziny, jak i osób szukających nowoczesnej przestrzeni w spokojnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji, a także pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kopernika

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

300 000 zł878 m² 341,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka Z projektem pod budowę domów W zabudowie bliźniaczej na osiedlu W papowo osieki przy ulicy kopernika - oczywiście projekt można zmienić. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gajewo

Gajewo,kujawsko-pomorskie

479 000 zł120 m² 3 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 557 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko z 1910 roku, położone na 3 działkach o łącznej powierzchni 8557m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gajewo, gmina Nowe, powiat świecki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł48 m² 8 556,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro Makler poleca: szukasz świeżo wyremontowanego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł35 m² 12 257,10 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe, spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu przy ulicy Wąskiej. Mieszkanie o powierzchni 35m w skład którego wchodzą: - salon z wyjściem na balkon oraz aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

498 000 zł48 m² 10 310,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie inwestycyjne w doskonałej lokalizacji lsm, nadbystrzycka Na powierzchnię użytkową: 48,3 m2 składają się: - pokój z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

933 790 zł51 m² 18 360 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nałęczowska 177 - wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Niepowtarzalne, luksusowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Ta starannie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij