dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Na sprzedaż oferuję połowę domu wolnostojącego w zabudowie bliźniaczej. Obiekt usytuowany w Walimiu przy ulicy Sowiej. Powierzchnia użytkowa oferowanej nieruchomości wynosi 81,5m2 Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł45,72 m² 17 060,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 400 zł110,13 m² 6 178,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Szukasz budynku bezczynszowego, w nowoczesnej architekturze, gotowego do indywidualnej aranżacji? Zapraszamy, już gotowe szeregi czekają na ciebie! zapraszamy do zapozaniania się Z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł44 m² 13 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 44 m z balkonem, położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł408 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Wyjątkowa nieruchomość położona w pięknym miejscu Komorowa. Działka o pow. 1659 m2 - wymiary: ok. 43m x ok.39m. Dom o powierzchni całkowitej ok. 408 m2 użytkowej ok. 304 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł320,63 m² 2 364,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Na sprzedaż trzykondygnacyjny budynek w Skierniewicach, na osiedlu Widok. Osiedle Widok jest jedną z największych dzielnic miasta, z kompletną infrastrukturą codzienną i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 116 m² 116,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Kwiatowej w Kruszwicy objętą Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Oferta na wyłączność tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł108,87 m² 8 900,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż oferuję Państwu nowoczesne i funkcjonalne domy, usytuowane na małym kameralnym osiedlu w Starej Iwicznej. Osiedle składające się z 6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł615 m² 405 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka letniskowa o powierzchni 615 m2 położona w malowniczych Kretowinach nad jeziorem Narie. Na działce domek holenderski z tarasem, miejsce na ognisko i do wypoczynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł180 m² 16 389 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala produkcyjna z zapleczem biurowym i socjalnym na sprzedaż - Wrocław Na sprzedaż hala produkcyjna o powierzchni 179,89 m z częścią biurowo-socjalną oraz magazynową, położona.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł2 700 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz działki pod swój wymarzony dom gdzie w pobliżu nie ma sąsiadów a śpiew ptaków przy porannej kawie to, to czego szukasz - idealnie trafiłeś! lokalizacja Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł900 m² 294,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Działka budowlana 900 m w Łosiach idealna pod nową zabudowę! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł183,82 m² 5 276,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Urokliwe domy w pobliżu lasu - cisza, spokój i natura na wyciągnięcie ręki! Oferujemy Państwu Wolnostojące domy w malowniczej okolicy - blisko jezior, lasów i skałek. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł48,53 m² 14 197,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Zalewie Nowohuckim, na os. Szkolnym w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł31,50 m² 16 825,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie Na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, funkcjonalne, świetnie położone, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 31,5 m2. Doskonałe na.

Szczegóły ogłoszenia

929 990 zł104 m² 8 942,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Ok Lesnica Piekny Dom / 4 pok/ lux/top Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

5 440 000 zł7 473 m² 727,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty Doskonała oferta inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną Nieruchomość podzielona na 8 działek - gotowy projekt pod osiedle Spokojna, zielona okolica - w sąsiedztwie lasów i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 161 000 zł77,44 m² 14 992,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronny, 3 pokojowy lokal mieszkalny położony w monitorowanym budynku mieszkalno-biurowym Rezydencja Tumska, tuż przy pl. Bema. Mieszkanie gotowe do wydania, z całkowicie umeblowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 756 zł52,04 m² 10 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52,04 m , zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Odnowiciela. To propozycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,11 m² 10 994,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 1-pokojowe znajdujące się w kompleksie Osada Śnieżka w Łomnicy, blisko Karpacza. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Golnice

Golnice,dolnośląskie

1 550 000 zł10 000 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje gospodarstwo rolne zlokalizowane w miejscowości Golnice przy autostradzie Wrocław-Berlin. W skład gospodarstwa wchodzą: - budynek mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 604 m² 349,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1604 m , położona w spokojnej i zielonej części Duchnowa. Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt oraz wyznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 000 zł105,11 m² 4 985,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Szukasz miejsca, gdzie Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie biegać po trawie, a Ty w końcu znajdziesz czas na poranną kawę w ciszy, nie rezygnując z bliskości miasta? Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 667 m² 71,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1667 m Gazomia Nowa Szukasz przestronnej działki pod budowę domu, położonej w spokojnej okolicy, a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 331 m² 563,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż idealna pod inwestycję jednorodzinną Buków gm. Mogilany 13,31ara Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie mu1 czyli: tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,09 m² 12 253 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, wykończone i gotowe do wprowadzenia się 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowa Wygoda. Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,09 m2, położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł64 m² 12 265,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Gliwicach na Osiedlu Karolinki. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł50 m² 11 598 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z cegły w Centrum Lublina. Mieszkanie po generalnym remoncie - do zamieszkania, składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł572 m² 6 293,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam do prezentacji nieruchomość zabudowaną, na której usytuowany jest trzykondygnacyjny bliźniak o powierzchni użytkowej 188 m2 oraz oddzielny jednokondygnacyjny budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł333 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:466 m²

Bliźniak inwestycyjny 7 mieszkań, rzeszów, ul. Różana, staromieście Na sprzedaż nowoczesna i w pełni przystosowana do wynajmu nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę mieszkania zlokalizowanego w kameralnej i cenionej części Rzeszowa, przy ul. Zawiszy Czarnego. To idealny.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł58,17 m² 7 546,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania na popularnym osiedlu Gołonóg w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Cieszkowskiego. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł62,75 m² 6 772,91 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Zabrzu osiedle T. Kotarbińskiego. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 62,75 m2 na dziesiątym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł49,90 m² 3 987,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 45,85 mkw. położonego na 4 piętrze w ocieplonym bloku. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 999 m² 31,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinna mieszkaniowa o powierzchni 2999m2 w miejscowości Bobrowniki gmina Chociwel. Działka posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł1 100 m² 545 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę budowlano - usługową, położoną w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł450 m² 3 755,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 250 m²

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość zabudowana dwoma budynkami, położona w miejscowości Ludźmierz, na rogatkach Nowego Targu, na działce o łącznej powierzchni 0,3250 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł136,11 m² 4 033,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Prezentowane wizualizacje mają charakter poglądowy. Nowoczesny segment w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Polkowicach przy ul. Słonecznikowej. Połączenie świetnego położenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł101 m² 20 198,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament nad samą Motławą - Twoja wizja w sercu Gdańska Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię szum wody, a wieczory spędzasz na tarasie, podziwiając tętniące życiem.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł61,42 m² 6 821,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość znajduje się w Nysie przy ul. Al. Wojska Polskiego w budynku wielorodzinnym na trzecim piętrze. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, drugiej sypialni, kuchni, łazienki.