dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 660 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 660 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł52 m² 11 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na parterze w 3 piętrowym bloku mieszkalnym, w okolicy ulicy stanisławowskiej/kunickiego. Dzielnica Muchobór Wielki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Gostyń

Gostyń,wielkopolskie

569 900 zł95 m² 5 981,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 265m2 na Osiedlu Nowoczesnych Domów w Brzeziu. Kolejny etap domów bliźniaczych będzie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Mników

Mników,małopolskie

899 000 zł3 000 m² 299,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

gm. Liszki - Mników- cholerzyn Sprzedamy piękną działkę całkowicie budowlaną 30 arową. W planie zagospodarowania oznaczona symbolem 9mnu1. Szerokość działki 80 metrów. Działka przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kluczborska

Kraków,małopolskie

1 260 000 zł70 m² 17 951,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu "ukryte Pragnienia", ul. Kluczborska Powierzchnia: 70,19 m Piętro: 7, budynek 11-piętrowy Lokalizacja: osiedle Ukryte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

965 000 zł129 m² 7 480,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Atanazyn

Atanazyn,wielkopolskie

450 000 zł183 m² 2 462,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Na sprzedaż 2 domy w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Atanazyn gmina Szamocin. Domy położone na działkach o powierzchni 852 m 2 i 888 m 2. Cena 450 tys. zł za dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

350 000 zł45 m² 7 798,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania z potencjałem? Ta oferta jest dla Ciebie. 45 metrowe mieszkanie, które łączy w sobie funkcjonalność i klimat domowego zacisza, w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

630 000 zł111 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Wyjątkowy apartament o powierzchni użytkowej 111 m2 znajdujący się w bloku z cegły na 2 piętrze w centrum Tarnowa przy rogu ulic Ujejskiego i Kościuszki. Mieszkanie cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lotnicza

Legnica,dolnośląskie

520 000 zł79 m² 6 549,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2 pokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w pięknej wielorodzinnej willi na Tarninowie w Legnicy. W skład mieszkania wchodzi duży klimatyzowany salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac marsz. Józefa Piłsudskiego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł32 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, znajduje się na 2/2 piętrze w bloku z windą, w którym jest 10 mieszkań. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Przebiśniegowa

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł4 098 m² 165,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w obrębie Pawłowice, ar_4.11. W sąsiedztwie węzła aow, łącznik Długołęka. Nie jest objęta mpzp, przeznaczenie terenu wyznacza Studium Uwarunkowań i Kierunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

471 900 zł82 m² 5 735,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta zarezerwowana! budynek W zabudowie szeregowej parsęcko, 1km od granicy szczecinka. Cena 471900zł brutto z podatkiem vat. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

885 000 zł65 m² 13 625,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze kamienicy z lat 60-tych XX wieku, przy ul. Legionów. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zachodni Grodzisk Mazowiecki. Do sprzedania nowy dom jednorodzinny w cenie 999 tys. Dom o powierzchni 120 m2 z dwoma wiatami garażowymi o powierzchni 70 m2. Do domu przylega taras 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł57 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować piękne mieszkanie w przyjaznej dzielnicy jaką jest Gocław na Pradze Południe. Budynek jest kameralny i bardzo zadbany. Klatka odnowiona, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Olecko,warmińsko-mazurskie

239 000 zł56 m² 4 290,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* olecko, ul. Armii Krajowej 6 - mieszkanie o powierzchni 55,7 m2 na 1 piętrze * Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55,7 m2 znajdującego się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Warszawa,mazowieckie

2 380 000 zł132 m² 18 030,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Lokal 132M2, z umową najmu, dostosowany do działalności medycznej lub kosmetologii, ursynów - natolin budynek: budynek mieszkalny pięciopiętrowy z lokalami usługowo-handlowymi na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 990 zł47 m² 7 808,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na 2 pietrze z balkonem - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej 14 m2 - 2 pokoi 9/7m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łaski

Łaski,podkarpackie

199 000 zł3 010 m² 66,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni 30,10 ar, położona w malowniczej miejscowości Łaski, zaledwie 5 minut jazdy samochodem od Jasła. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Quo Vadis

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł39 m² 19 190,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,56 m w nowym budownictwie, wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kozia

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł20 m² 37 046,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanko W unikatowym miejscu warszawy - na ul koziej. Kozia to kameralna uliczka, równoległa do krakowskiego przedmieścia, jednocześnie na styku prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Lex nieruchomości tel Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w dzielnicy, która w ocenie mieszkańców zajęła drugie miejsce pod względem atrakcyjności i chęci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Heliosa

Gdańsk,pomorskie

3 800 000 zł600 m² 6 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam mam do zaoferowania na sprzedaż duży dom, położony w Kowalach przy ulicy Heliosa, dom został wybudowany na działce o powierzchni 1150m2 w drugiej linii zabudowy od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Kraków - Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego 9 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - 54 m Oferujemy atrakcyjne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Lesica

Lesica,świętokrzyskie

285 040 zł4 072 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***tylko U nas*** Posiadam na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 4072 m2 położoną w Lesicy, gmina Piekoszów, w cichej i spokojnej okolicy. Działka o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdyńska

Świnoujście,zachodniopomorskie

479 000 zł31 m² 15 406,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Gdyńskiej w Świnoujściu. Lokal posadowiony na wysokim parterze, posiadający 31m2. Budynek powstał w 2019 roku i posiada windę. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

430 000 zł43 m² 10 046,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

W skład mieszkania wchodzi niewielki przedpokój z dwoma szafami wnękowymi, kuchnia, łazienka ( kuchnia i łazienka po około 5m2 każde) i pokój ze skosami (około 30m2, w planach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów Małopolski,podkarpackie

393 000 zł40 m² 9 827,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zainwestuj W mieszkanie W głogowie małopolskim! Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia nowa ofertę komfortowych mieszkań w Głogowie Małopolskim na osiedlu Niwa! Dlaczego warto -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnówka

Tarnówka,wielkopolskie

259 000 zł105 m² 2 460,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż budynek o charakterze usługowym (istniał sklep wielobranżowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż widne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku w zielonej i dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł153 m² 7 820,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji, bez pcc! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

593 000 zł67 m² 8 850,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane na wysokim parterze pięciokondygnacyjnego, nowego bloku mieszkalnego , położonego na Osiedlu Górczyn w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 670 000 zł216 m² 12 361 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Nowoczesna achitektura - bliżniak Dwa domy w zabudowie bliźniaczej nad linią brzegową rzeczki Wilanówki!. Każdy bliżniak to moduły 191 m2 i 216 m2. ( a i B ). Ceny kształtują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

169 000 zł1 476 m² 114,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana na świątkach. Szczecinek ul. Akacjowa. Na sprzedaż działka budowlana nr 2/4 o pow. 1476 m2, położona w prestiżowej dzielnicy Szczecinka, pod lasem. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mohna

Toruń,kujawsko-pomorskie

709 000 zł64 m² 11 009,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowe, niestandardowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem sprzedawane z całkowitym umeblowaniem. Taras i ogródek o powierzchni 60m2 z nasadzeniami drzewek i z trawą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

671 018 zł39 m² 17 420 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska! kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

693 990 zł63 m² 11 050,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, bez podatku 2% pcc! Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3 pokojowe! Udogodnienia: własny klub fitness dla mieszkańców i place zabaw dla dzieci, 300m do żabki, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

600 000 zł70 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zamieszkaj na prestiżowym osiedlu Belweder w Olsztynie. Nowoczesny design budownictwa, ogrodzone osiedle, doskonale skomunikowane z miastem, pięknie zagospodarowany teren wokół budynków, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podegrodzie

Podegrodzie,małopolskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Sprzedam dom położony w centralnej części Podegrodzia, przy samym kościele, 300 m od szkoły podstawowej, 1 km od przedszkola, blisko ośrodek zdrowia, sklepy, apteka. Dojazd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł80 m² 13 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Szukasz przestronnego domu w świetnym punkcie zlokalizowanym we Wrocławiu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję: wygodny w pełni wyposażony i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bolszewo,pomorskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

| 4 pokoje | przestronne mieszkanie | dobra lokalizacja | Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 położone na 2 piętrze w bloku na kameralnym osiedlu. Budynek.