dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 652 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł35 m² 8 214,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie w bloku na drugim piętrze przy ul. Fałata - bardzo blisko Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gorąco polecam nieruchomość stanowiącą odrębną nieruchomość o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

720 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, wykończone pod klucz mieszkanie w dzielnicy Bieżanów / Złocień Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 48-metrowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Zawiercie,śląskie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które wyróżnia się wysokim standardem wykończenia? Oto idealna propozycja - komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł60 m² 9 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem po generalnym remoncie - parter! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na parterze niskiego, wyremontowanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Gliwice,śląskie

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Właściciel mieszkania bardzo prosi osoby zainteresowane ofertą o kontakt jedynie z agentem nieruchomości, prosimy o uszanowanie tej prośby. Tylko w naszym biurze. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

258 000 zł64 m² 4 024,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami ul. Wojska Polskiego, borne Sulinowo Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale z dostępem do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

879 712 zł59 m² 14 852,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania znajdujące się w nowej inwestycji na dębnikach, przy ulicy Kobierzyńskiej. Brak prowizji / brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

848 700 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogrodem 63 m2 ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż parterowe 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowoczesnej inwestycji łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł68 m² 7 765,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą mieszkań usytuowanych na granicy Rzeszowa oraz Rudnej Małej. Mieszkanie na poziomie +1 o powierzchni 68.12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Gwda Wielka

Gwda Wielka,zachodniopomorskie

249 000 zł31 900 m² 7,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka siedliskowa O pow. 3,19 ha Z dostępem do rzeki gwda, obr. Gwda wielka, gm. Szczecinek. Oferujemy do sprzedaży działkę nr 42 o pow. 3,19 ha, o równym ukształtowaniu terenu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł65 m² 10 742,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie w idealnej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie z 2016 roku w bloku bez windy o powierzchni 65 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sajczyce

Sajczyce,lubelskie

706 160 zł186 900 m² 3,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży kompleksu działek o łącznej powierzchni 186 900 m , zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Sajczyce, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gospodarcza

Siedlce,mazowieckie

499 000 zł44 m² 11 341 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ładne i rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Ul. Gospodarcza w Siedlcach w bloku z 2021 roku. Nieruchomość ma blisko 44 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Kraków,małopolskie

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie Bieńczyce - os. Przy Arce! Mieszkanie o metrażu 55m 2 , które położone jest na 2 piętrze 10 piętrowego budynku. Na metraż nieruchomości składa się: - jasna, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

658 000 zł45 m² 14 557,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowy układ - 3 pokoje z loggią w zielonej części Ochoty idealne na start, dla rodziny lub pod wynajem. Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, blisko do parku ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolejowa

Zabierzów,małopolskie

1 300 000 zł390 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:546 m²

Do sprzedania dom w doskonałej lokalizacji położony w Zabierzowie przy ul. Kolejowej. Powierzchnia mieszkalna to 2 kondygnacje i wynosi ok. 230 m2: -7 pokoi -3 kuchnie -3 łazienki -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

1 699 000 zł132 m² 12 890,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zamieszkaj w apartamencie o powierzchni 131.8m z widokiem na las. Komfortowe 4 pokoje dla rodziny z dala od miejskiego szumu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Okrężna

Niepołomice,małopolskie

856 358 zł115 m² 7 424,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Biuro Lakado prezentuje dom w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz w zielonej, rekreacyjnej części Niepołomic. Zakup bez prowizji oraz pcc! Termin realizacji IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Szczepanowice

Szczepanowice,małopolskie

295 000 zł2 900 m² 101,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka komercyjna w centrum Szczepanowic. Działka o powierzchni 29ar, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogrodzona. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

357 638 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korytków

Korytków,wielkopolskie

449 000 zł103 m² 4 359,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:986 m²

Szukasz niedużego a jednocześnie bardzo funkcjonalnego domu dla swojej rodziny? Marzysz by zamieszkać w niezwykle spokojnej okolicy a jednocześnie bardzo blisko miasta? Zapraszam :) Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Trójkąt

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł37 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Nie przegap szansy na zakup mieszkania w świetnej lokalizacji - Gdańsk Wrzeszcz! Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania dla siebie! atuty: atrakcyjna lokalizacja Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

1 870 000 zł83 m² 22 530,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej, w sąsiedztwie ulicy Wrocławskiej, niedaleko Nowego Kleparza. Wysoki standard budynku dzięki pełnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczaka

Oborniki,wielkopolskie

369 000 zł50 m² 7 433,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Mikołajczaka, teren zamknięty ( szlaban) możliwość dokupienia garażu 55 000 pl, niskie koszty utrzymania ( czynsz ok. 260 zł), własne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostroszowice

Ostroszowice,dolnośląskie

999 000 zł409 m² 2 442,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, piętrowego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boreczek

Boreczek,dolnośląskie

699 999 zł125 m² 5 599,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 125 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 11 arów w miejscowości Boreczek, gmina Borów, powiat strzeliński. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miasteczko Krajeńskie

Miasteczko Krajeńskie,wielkopolskie

600 000 zł140 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Jeśli szukasz miejsca do wyciszenia i ucieczki od zgiełku miasta, jest to dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Pabianice,łódzkie

345 000 zł50 m² 6 880,73 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 50,14 m - ul. Żytnia, pabianice - 345 000 zł Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,14 m , położone na 4. piętrze w bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szpitalna

Płock,mazowieckie

2 600 000 zł500 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Płock | Płock Winiary | Dom z Basenem | Dom z Sauną | Sprzedaż Domu Płock | Dom Wolnostojący Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, wolnostojący dom z sauną i basenem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Suwałki,podlaskie

347 000 zł54 m² 6 371,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 54,46 m częściowo umeblowane i wyposażone mieszkanie na ulicy Nowomiejskiej w Suwałkach, tuż koło "kaczego Dołku"! To idealna przestrzeń dla singla, pary, rodziny, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

222 025 zł27 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie dostępne od Grudzień 2026r / Styczeń 2027r Słoneczne i nowe, 1-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł66 m² 11 729,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz przestrzennego mieszkania gotowego do wprowadzenia? Zależy Ci na dobrze skomunikowanej okolicy blisko parku? Jeśli tak, przeczytaj do końca! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w rozkładowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

985 000 zł800 m² 1 231,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana na Osowie , położona w spokojnej i malowniczej okolicy, bezpośrednio granicząca z lasem. Idealna dla osób ceniących bliskość natury i ciszę. Przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł46 m² 14 065,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu, ul. Mielecka, dzielnica Borek Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,57 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

589 000 zł37 m² 15 940,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz słonecznego mieszkania w spokojnej okolicy wśród sopockich lasów? atuty: - otoczenie lasów zapewniające spokój i nadające kameralności - przestronny salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

414 541 zł55 m² 7 566 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

240 000 zł38 m² 6 263,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 38 m , usytuowanego na 3. piętrze w zadbanym bloku wielorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

4 600 000 zł188 m² 24 460,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:595 m²

Jeżeli szukasz spokojnego miejsca dla siebie i swojej rodziny, ale również Ci zależy na komforcie i dostępie do natury, podejrzewam że ta wyjątkowa inwestycja jest dla Ciebie. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zagroda

Zagroda,lubelskie

74 690 zł13 600 m² 5,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z warunkowym prawem zabudowy wzdłuż tras komunikacyjnych: dróg powiatowych i gminnych, zlokalizowaną w miejscowości Zagroda w powiecie chełmskim, w gminie Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

455 000 zł48 m² 9 479,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! wyłączność! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Zaodrzu. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -balkon francuski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Obrońców Westerplatte

Szczecinek,zachodniopomorskie

150 000 zł1 102 m² 136,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona na osiedlu nowych domów. Na sprzedaż działka budowlana nr 25/36 o powierzchni 1102 m2, położona na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.