dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 726 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 726 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł64 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m położone przy ul. Powstańców Śląskich na wrocławskich Krzykach. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł32 m² 11 843,80 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 32m2, położone w dzielnicy Stare Miasto w okolicy Placu Legionów, 5 min do Rynku. Usytuowane jest na piętrze 2/14 wieżowca z lat 70tych ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 039 000 zł256 m² 4 058,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:256 m²

Dom szeregowy do remontu Gdańsk Osowa 6 pokoi 200 m 1 039 000 zł Lokalizacja: doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się lasy, tereny rekreacyjne oraz rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

525 000 zł40 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczne mieszkanie z balkonem o pow. 40 m2, kawalerka z osobną sypialnią. Czteropiętrowy blok z windą z poziomu 0 z 2016 roku na osiedlu "za Sterem", ul. Polskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Polkowice,dolnośląskie

349 000 zł50 m² 6 938,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w Polkowicach gotowe do zamieszkania! Cena: 349 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 50,3 m + balkon 5 m + duża piwnica 5,2 m Lokalizacja: polkowice Piętro: 2/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zabratówka

Zabratówka,podkarpackie

89 000 zł2 020 m² 44,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy 20 arów w Zabratówce, gmina Chmielnik - Twój wymarzony kąt na ziemi! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, otoczonej naturą? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bazyliowa

Henryków-Urocze,mazowieckie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dzień dobry. Sprzedam dom jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak)w stanie surowym otwartym. Cena za całość. Projekt domu - Dom w narcyzach (r2). Do budynku podłączona jest woda po obu stronach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Fałkowo

Fałkowo,wielkopolskie

185 000 zł1 256 m² 147,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 322/2 położona w miejscowości Fałkowo gmina Łubowo. Prąd,woda, gaz, kanalizacja w działce Blisko szkoła, przedszkole, pkp oraz droga S5 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie 56m2, 3 pokoje,2 piętro,środkowe,ciche ,ciepłe,zwroty za czynsz,tylko 3 mieszkania na piętrze,klatki czyste ,zadbane ,winda z poziomu garażu prosto do mieszkania.Mozliwosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

558 000 zł2 000 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę k /mrągowa, jezioro 20 m; i linia zabudowy; 2000 M2 ( i/ lub 1000 M2) (;inwestycja) własny pomost; pod dom całoroczny jednorodzinny Sprzedam 2000 m2, i linia zabudowy (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gliwice,śląskie

279 000 zł31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka Gliwice Politechnika. - mieszkanie w pełni wyposażone w nowe w sprzęty agd i rtv - niskie koszty utrzymania 190 zł / msc - klatka schodowa świeżo po remoncie (sztukateria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Azaliowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

679 000 zł60 m² 11 407,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie na osiedlu Azaliowy Park - idealne dla rodzin i osób pracujących zdalnie Jeśli marzysz o komforcie, funkcjonalności i stylu, to 3-pokojowe mieszkanie w Pruszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 119 640 zł49 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe w nowej, prestiżowej inwestycji w Krakowie na ul. Mogilskiej. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lakowa

Częstochowa,śląskie

249 000 zł120 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Częstochowa, liszka Dolna, dom na sprzedaż. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Dźbowie - Liszce Dolnej przy ul. Lakowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

169 000 zł32 m² 5 281,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal handlowo - usługowy o powierzchni 32m2 położony w okolicach ulicy Szajnowicza - Iwanowa. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, dodatkowo kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł104 m² 13 365,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Lokalizacja ; al. Waszyngtona - okolica Grenadierów, na granicy Grochowa i Saskiej Kepy. Kamienica, bardzo zadbana, nowa elewacja, po wymianie instalacji, czyste klatki schodowe - bez windy, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Słonawy

Słonawy,wielkopolskie

154 500 zł1 065 m² 145,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Osiedle zachodnie - słonawy / nowołoskoniec - działki budowlane 1000 m2 - 1200 m2 - nowe osiedle domów jednorodzinnych j edno i dwulokalowych , z szybkim dojazdem z centrum Obornik ( 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Biesiekierz

Biesiekierz,zachodniopomorskie

88 000 zł1 005 m² 87,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja! nowa niższa cena! Geoportal: niezabudowana działka o pow. 1005 m2 położona w miejscowości Biesiekierz, ok. 19 km od morza! Działka z wydanymi warunkami zabudowy - dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Zalesie,małopolskie

220 000 zł2 700 m² 81,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy nową ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Zalesie, gmina Kamienica, powiat limanowski, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

503 800 zł60 m² 8 327,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | gotowe | Kuchnia z oknem | Duża łazienka | 25 min odo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m z balkonem, usytuowane w zielonej i spokojnej części Podgórza przy ul. Myśliwskiej. Lokal wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakładowa

Krobów,mazowieckie

425 000 zł52 m² 8 099,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie z ogródkiem na parterze - gotowe do zamieszkania! Krobów, ul. Zakładowa Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,47 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł60 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 -pokojowe, dwustronne, słoneczne mieszkanie z dwoma ogródkami, miejscem postojowym i komórką lokatorską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

499 999 zł110 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferuje do sprzedaży 4 nowe domy w zabudowie szeregowej w miejscowości Zawady gmina Popów. Lokalizacja Zawady to miejscowość turystyczna w okolicy Załęczańskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł30 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

| kawalerka | osobna kuchnia | po remoncie | nowa instalacja elektryczna | piwnica | chłopska | Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Swornegacie

Swornegacie,pomorskie

2 260 000 zł425 m² 5 312,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doinwestowany dom z zabudowaniami agroturystycznymi renomowanego gospodarstwa gościnnego w Swornychgaciach w pobliżu jeziora Karsińskiego na Kaszubach w Zaborskim Parku Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowice

Sosnowice,małopolskie

3 635 000 zł520 m² 69,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż 3 domy wolnostające + wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym oraz poddaszem do własnej aranżacji na działce o łącznej powierzchni 25,32 a! Lokalizacja: domy położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Sportowa

Kamień,lubelskie

3 200 000 zł14 869 m² 215,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż kompleks zabudowań punktu skupu zbóż, zlokalizowany w miejscowości Kamień, w powiecie chełmskim, województwo lubelskie. Obiekt wyróżnia się dogodnym położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

624 000 zł46 m² 13 448,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Blok ocieplony i po remoncie balkonów. Do dyspozycji są dwie nowe windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

749 000 zł64 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Przestronność, jasność i komfort - to tylko niektóre z atutów tego mieszkania! Doskonała propozycja dla osób szukających funkcjonalnego lokum w dobrze skomunikowanej oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Baranowo,wielkopolskie

2 197 000 zł136 m² 16 185,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Zapraszam na Dzień Otwarty 26.04 (sobota) od godz. 11:00. Zadzwoń i zarezerwuj czas dla siebie. Szukasz domu, w którym komfort łączy się z oszczędnością? Ten dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

949 000 zł80 m² 11 862,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 80 m. usytuowane na trzecim i czwartym piętrze w niskim bloku z windą przy ul. Lwowskiej. Piętro 3 : 40 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okocimska

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł61 m² 13 657,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1979 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Okocimskiej. Budynek jest świeżo po termomodernizacji oraz wymianie pionów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

350 000 zł25 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka na sprzedaż osiedle Albertyńskie 13, bieńczyce Biuro Nowohuccy ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Albertyńskim, na terenie dzielnicy Bieńczyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Sandomierska

Poznań,wielkopolskie

55 000 zł350 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rod Minikowo 350 m z altanką i pełnym wyposażeniem 60 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż zadbana działka rekreacyjna o powierzchni około 350 m , położona w Rodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Maczka

Poznań,wielkopolskie

325 000 zł29 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na 6 piętrze w wysokim bloku z windą przy ul. Gen. Stanisława Maczka na poznańskim Sołaczu. Na powierzchnię 29 m2 składają się: - ustawny salon.