dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 823 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Grabie

Grabie,małopolskie

149 000 zł1 501 m² 99,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę położoną w miejscowości Grabie w gm. Łapanów, w zielonej, niezabudowanej okolicy przy drodze gminnej asfaltowej. Media dostępne : prąd, oraz woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł157 m² 11 471,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Jeśli poszukujesz dużej i komfortowej przestrzeni dla siebie oraz swojej rodziny, a jednocześnie zależy Ci na ciszy i dobrej komunikacji, to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łazienna

Poznań,wielkopolskie

465 867 zł33 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Poszukujesz prawdziwej perły na poznańskim rynku nieruchomości? Kochasz klimat kamienic, wyjątkowych wnętrz i wyrazistej nuty klasyki? Pragniesz doskonałej komunikacji i miejsca z duszą?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rajska

Dosin,mazowieckie

950 000 zł132 m² 7 195,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 132 m2 z garażem jednostanowiskowym, położny w Dosinie, gmina Serock, powiat legionowski, posadowiony na działce o powierzchni 800 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąsowicza

Gdynia,pomorskie

695 000 zł46 m² 15 201,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż! Posiadam mieszkanie w stanie deweloperskim w prężnie rozwijającej się dzielnicy Grabówek w Gdyni, którego oddanie nastąpi w pierwszym kwartale 2024 roku. Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Wola Suchożebrska,mazowieckie

165 000 zł1 164 m² 141,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działki budowlane, które są marzeniem każdego. Idealna lokalizacja, sąsiedztwo lasu, wszystkie media, dużo otwartej przestrzeni. Prezentowane działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkocka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł64 m² 10 956,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadbane mieszkanie z dużym balkonem, 3 pokoje + osobna kuchnia. Blisko centrum Wrocławia, z dala od głównych ulic. Do sprzedania gotowe do wprowadzenia, mieszkanie 3 pokojowe (osobna kuchnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

1 060 950 zł64 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Posiadamy w naszej ofercie do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 64,3 m2, zlokalizowane na osiedlu Służew Nad Dolinką. Jest to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołowice

Wołowice,małopolskie

1 100 000 zł198 m² 5 569,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy Państwu dom wolnostojący, położony w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddany w stanie deweloperskim. Zostało wykonane ogrodzenie z siatki, będzie zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł49 m² 13 260 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, przy ul. Nowowiejskiej na Śródmieściu. Lokal mieszkalny o powierzchni 49,02 mkw., znajduje się na 2 piętrze budynku wybudowanego w latach '50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Luboradów

Luboradów,dolnośląskie

72 800 zł9 100 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 9100 m2. Działka o numerze 57/1. Droga dojazdowa polna. Do działki według mpzp wydano warunki R8 - tereny rolnicze. Warunki gruntu: lz - grunty zadrzewione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mochle

Mochle,kujawsko-pomorskie

690 000 zł94 m² 7 340,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:996 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą Jeśli marzysz o życiu w harmonii z naturą mam dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż przytulny i komfortowy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Gliwice,śląskie

325 000 zł50 m² 6 472,81 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż: 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Dwernickiego

Opole,opolskie

1 050 000 zł108 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Sprzedaję przestronne mieszkanie w Dzielnicy Generalaskiej z ogrodem i garażem. Powierzchnia 108m2. Składa się z przedpokoju, kuchni z jadalnią i balkonem, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

2 900 000 zł651 m² 4 458,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:953 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek o funkcji handlowo-usługowo-biurowej zlokalizowany przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Budynek składa się z 3 kondygnacji: parter: klatka schodowa 18,52 m2 sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Łódzka

Kielce,świętokrzyskie

1 400 000 zł4 110 m² 340,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4110 m2 zlokalizowana w Kielcach pomiędzy ulicami Łódzką a Piaseczny Dół. Działka o przybliżonych wymiarach 32 m x 126 m. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kościuszki

Rokitno Szlacheckie,śląskie

108 000 zł1 080 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży 4 działki budowlane w Rokitnie Szlacheckim, w odległości ok 5 km do Dąbrowy Górniczej (do centrum Dąbrowy Górniczej ok 20 km), 7 km od Zawiercia i Ogrodzieńca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 149 000 zł280 m² 4 103,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu duży dom + mały domek na Zabobrzu. Domy położone na działce o powierzchni 779 m2 z zagospodarowanym ogrodem. Główny budynek dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

592 380 zł40 m² 14 895,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego na krakowskim Ruczaju. Mieszkanie z ekspozycją zachodnią o powierzchni użytkowej 32,21 m2, przy 39,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł105 m² 15 714 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecamy jasne, ciche, wykończone w oparciu o detale 4 pokojowe na Ursynowie Budynek z 2009r cegła Ekspozycja południowo-zachodnia Ogródek 100 m Salon z wyjściem na 11 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerkocin

Świerkocin,warmińsko-mazurskie

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych na Warmii i Mazurach, tuż przy jeziorze, ale zarazem w otulinie lasu Puszczy Napiwocko- ramudzkiej. Podana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

919 990 zł74 m² 12 362,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,42 m , położone na 1. piętrze w budynku z windą na Stabłowicach we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

439 000 zł39 m² 11 167,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: widna kawalerka w centrum Grodziska Mazowieckiego idealna dla pary lub na inwestycję! Powierzchnia użytkowa: 33,45 m Dodatkowo: piwnica: 5,86 m dodatkowa przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

399 500 zł25 m² 15 728,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Daleszyce

Daleszyce,świętokrzyskie

220 000 zł8 100 m² 27,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni około 8600 m2 zlokalizowana w miejscowości Cisów (gm. Daleszyce). Działka o wymiarach około 63 m x 242 m x 182 m x 41 m. Szerokość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł89 m² 6 719,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej! Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 782 000 zł110 m² 16 204,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy mieszkanie na Bemowie - komfortowe miejsce do życia! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana z Kolna

Gdańsk,pomorskie

312 542 zł25 m² 12 397,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania blisko centrum Gdańska - świetna lokalizacja i atrakcyjna cena Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dostępem do Śródmieścia i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czysta

Kobierzyce,dolnośląskie

949 000 zł123 m² 7 715,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 123 m , położony na działce o powierzchni 397 m , z ogrodem o powierzchni ponad 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cyraneczki

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość zlokalizowaną w budynku z 1953 roku roku przy ul. Cyraneczki 1 na warszawskiej Pradze-Południe. Lokal położony na parterze, o powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lucerny

Warszawa,mazowieckie

3 650 000 zł767 m² 4 758,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Wawer Sadul | 2 domy w zabudowie bliźniaczej | Lucerny 72. Dwa Bliźniaki o powierzchni 403m2 oraz 360m2 na działce o powierzchni 1074m2. Budynki są trzypiętrowe licząc z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł36 m² 18 104,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Funkcjonalne dwa pokoje + kuchnia z oknem w samum Centrum miasta, pomimo Wolskiej lokalizacji przy ulicy Żelaznej budynek oddalony o ok 500m od Złotych Tarasów i Dworca Centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

355 000 zł85 m² 4 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Dom połowa bliźniaka położony w górnej spokojnej części Bielawy w bliskiej odległości od Jeziora Bielawskiego oraz gór lokalizacja nieruchomości widok z drona powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Strzechy

Mikołów,śląskie

420 000 zł143 m² 2 937,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie Na podstawie art. 35 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (jednolity tekst: dz. U. 2024, poz. 1145 z późn. zm.) Burmistrz Mikołowa podaje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł41 m² 11 951,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania przytulne, zadbane mieszkanie położone w jednym z niskich bloków we Wrocławiu, dzielnica Krzyki. Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 z balkonem, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 500 zł36 m² 7 652,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Makler poleca na sprzedaż bardzo wygodnie urządzone mieszkanie w kamienicy przy ulicy Kordeckiego. Druga linia zabudowy, 1 piętro. Gotowiec inwestycyjny! Mieszkanie pomysłowo wykończone, regał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Leszczyny

Leszczyny,świętokrzyskie

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

*** tylko W naszym biurze *** Na sprzedaż - Pół bliźniaka (ok 180m2 + poddasze) z ogromnym potencjałem na działce 900m2 w Leszczynach * Nieruchomość do remontu * Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Junacka

Kraków,małopolskie

2 114 290 zł124 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament z tarasem na dachu, w wyjątkowej, kameralnej inwestycji położonej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska - Zwierzyniec inwestycja ukończona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

612 000 zł68 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

U nas Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 68m2 zlokalizowane na drugim piętrze bloku mieszkalnego na osiedlu "rumia Park" z 2009 roku. Mieszkanie jest jasne dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

727 915 zł62 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Funkcjonalne mieszkanie z dużym ogrodem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Duży Salon z aneksem kuchennym( aneks.