dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 823 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Wieliczka,małopolskie

625 000 zł52 m² 11 957,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z: salon z aneksem - 18,63 m2 Sypialnia - 10,59 m2 Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

838 000 zł92 m² 9 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie ul. Słocińska w Rzeszowie. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości piękne mieszkanie 4-pokojowe dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

420 000 zł52 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na panoramę Osiedla Tysiąclecia Katowice, ul. Tysiąclecia Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2. Idealne dla osób, którym zależy na bliskości centrum Gdańska, dobrej komunikacji, przestronnym wnętrzu i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chyby

Chyby,wielkopolskie

6 500 000 zł800 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 006 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł59 m² 6 721,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w świetnej lokalizacji - osiedle Leśne. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spytka z Melsztyna

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł434 m² 1 958,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 434 m Zacisze, targówek, ul. Spytka z Melsztyna Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, ale jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie trzypokojowe os. Kościuszkowskie. Prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w 10- piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

460 000 zł37 m² 12 289,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na nowo budowanym osiedlu Ogrody Witosa, w świetnej dzielnicy - Kolonii Gosławickiej. Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni blisko 38 m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe trzystronne dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, położone na 1 piętrze. Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję, możliwość zrobienia 3 pokoi lub dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dolna

Kawle Górne,pomorskie

129 000 zł724 m² 178,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 724 m , położona w malowniczej miejscowości Kawle Dolne w gminie Przodkowo. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Jasiel

Jasiel,zachodniopomorskie

800 000 zł340 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Przedstawiamy Państwu do kupna dom o powierzchni użytkowej 340 m 2 , znajdujący się we wsi położonej 12 kilometrów od miejscowości Gryfice. Na parterze znajduje się 6 pokoi, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

917 574 zł62 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski *preferowany kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Uraz,dolnośląskie

950 000 zł166 m² 5 705,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż piękny dom jednorodzinny o powierzchni 166,5 m2 położony na Osiedlu Portowym w Urazie. Budynek znajduje się na działce o powierzchni od 546 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

779 999 zł110 m² 7 107,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Okazja deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zieleni! nowe domy tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polinezyjska

Warszawa,mazowieckie

599 999 zł31 m² 19 417,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka na Ursynowie idealna lokalizacja przy metrze Imielin Oferujemy do sprzedaży wyjątkową kawalerkę o powierzchni 30,9 m zlokalizowaną na 9. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Retkińska

Łódź,łódzkie

479 000 zł53 m² 9 075,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,97 m przy ulicy Retkińskiej. Lokalizacja Ul. Retkińska znajduje się w samym sercu dzielnicy Retkinia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57m 2 położonego w Tarnowie przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bogdanowo

Bogdanowo,wielkopolskie

351 582 zł46 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle widokowe - blok nr 15a! -mieszkania w stanie deweloperskim gotowe do odbioru kwiecień 2026! dowiedz się więcej - zadzwoń napiszagnieszka -nowe bezczynszowe mieszkania W blokach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m2 na drugim piętrze z balkonem. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Piastów Śląskich 2. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł50 m² 15 228,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja -1000 zł/m2 cena promocyjna 708388,90 zł! Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

3 020 750 zł121 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Na sprzedaż 4 pokojowy apartament w nowej inwestycji w centrum miasta! inwestycja W ramach inwestycji powstaje luksusowy apartamentowiec wyróżniający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jamnica

Jamnica,małopolskie

179 000 zł1 380 m² 129,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: widokowa działka budowlana 13,80 ar - Jamnica k. Nowego Sącza Jeśli marzysz o zamieszkaniu w miejscu, gdzie każdego dnia możesz podziwiać panoramę miasta i otaczające je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Jelenia Góra,dolnośląskie

239 000 zł27 m² 8 931,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja! Nieruchomości prezentuje na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Jelenia Góra, ul. Traugutta 16 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł128 m² 10 148,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w kameralnej inwestycji przy granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i pcc. 7 pokojowe, funkcjonalne, dwu poziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

664 225 zł88 m² 7 579,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i partnerzy przedstawiają: mieszkanie na piętrze Z sypialnią master Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupoziomowe na piętrze z nowoczesną sypialnią Master. Ta przestrzeń daje ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Inowrocław Osiedle Bajka Segment w zabudowie szeregowej wybudowany w 1991 roku. W bryle budynku garaż jednostanowiskowy. Budynek 3 kondygnacyjny, pięć pokoi, osobna kuchnia, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

489 000 zł29 m² 16 862,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja - 2 pokojowe mieszkanie przygotowane do generalnego remontu. Nowa instalacja elektryczna. 2 pierwsze zdjęcia prezentują propozycję wykończenia wnętrza. Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 501 301 zł102 m² 14 718,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc bez prowizji możliwość zakupu innych mieszkań doradctwo kredytowe Biuro Nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Konin,wielkopolskie

219 000 zł42 m² 5 194,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,16 m , położone na najspokojniejszym 4. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Wyszyńskiego 8. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

920 000 zł72 m² 12 724,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

******rezerwacja******* Poszukujesz przestronnego, wykończonego w wysokim standardzie mieszkania ? Dodatkowo w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia od zaraz ? Z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł61 m² 17 939,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z przytulnym i przestronnym 3 pokojowym mieszkaniem 60,76m2 na pograniczu Kamionka i Grochowa. Lokal usytuowany jest na ostatnim - 5 piętrze. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,50 m , położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty, na osiedlu Szybowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Trzebnica,dolnośląskie

250 000 zł28 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna, jasna, kawalerka o powierzchni 28 m w samym centrum Trzebnicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Nowe wszystkie instalacje, okna, podłogi, nowa łazienka. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł70 m² 12 589,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Wawrze. Komfortowe i zadbane mieszkanie w niskim budynku z windą, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 36,49 m , położone jest na 6 piętrze w 8-piętrowej kamienicy z 1955 roku, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 189 000 zł5 100 m² 233,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki o łącznej powierzchni 5100m2 położona w bardzo atrakcyjnej okolicy. Zgodnie z planem zagospodarowania działka od strony południowej znajduje się na terenach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Toruń,kujawsko-pomorskie

597 885 zł52 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W promocji - szeroka oferta mieszkań o różnych metrażach! Idealne na biuro, salon, kancelarię czy przytulne mieszkanie Możliwość połączenia z sąsiednim lokalem, co daje jeszcze większe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

437 073 zł48 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48,03 m2 + balkon w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Budziwojskiej. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Namysłów

Namysłów,opolskie

75 000 zł4 600 m² 16,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 4600m2 zlokalizowana w Gręboszowie gm. Namysłów. Nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł46 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Hożej 39 w Kielcach. Mieszkanie składa się z widnej osobnej kuchni, dużego przedpokoju.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij