dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

795 000 zł54 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje na bronowicach! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Błonie, dzielnica Bronowice. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szopena

Wieszowa,śląskie

169 900 zł649 m² 261,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 649 m2 zlokalizowana w zacisznym miejscu Wieszowy (ulica Szopena) wraz z projektem budowlanym Dom w Kronoselkach pracowni Archon gratis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

645 996 zł38 m² 17 212,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

75 000 zł480 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna przyległa do atrakcyjnego zbiornika żwirownio -piaskowego w znacznej części pokrytego wodami stojącymi ok 15,5 ha, pozostała część to grunty przyległe ok 4 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Leśnica

Leśnica,małopolskie

429 000 zł1 437 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka Leśnica-Stefany. Wydane wz! Grunt o powierzchni 1437 m2, zlokalizowany w Leśnicy gmina Bukowina Tatrzańska. Wydane prawomocne Warunki Zabudowy na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przypki

Przypki,mazowieckie

950 000 zł136 m² 6 985,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

950 000 zł | sprzedaż | 136 m2 | dom bliźniak | przypki I gm. Tarczyn wszystkie media miejskie, światłowód! Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego dwulokalowego w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Marynin

Marynin,mazowieckie

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Marynin na sprzedaż. Do sprzedaży wyjątkowa, słoneczna, ogrodzona Z trzech stron, z własną bramą wjazdową i szpalerem świerków posadzonych wzdłuż własnego wjazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

2 900 000 zł651 m² 4 458,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nowoczesny budynek o funkcji handlowo-usługowo-biurowej zlokalizowany przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Budynek składa się z 3 kondygnacji: parter: klatka schodowa 18,52 m2 sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł40 m² 9 021,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty polecam trzypokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy na Wilczaku. Lokal znajduje się na parterze i jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

850 000 zł152 m² 5 606,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:965 m²

Numer oferty w biurze 91-21 Polecam do sprzedania dom wolnostojący nie podpiwniczony z poddaszem użytkowym (poddasze do własnej aranżacji, do wykończenia) o powierzchni całkowitej 151,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skorzęcin

Skorzęcin,wielkopolskie

188 000 zł80 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szukasz taniego domu do remontu w spokojnej okolicy niedaleko jeziora? -wykorzystaj okazję i kup dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja Prezentowany dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

864 500 zł57 m² 15 076,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 57,34m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Kraków,małopolskie

886 000 zł49 m² 18 081,60 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje! słoneczne mieszkanie na bratysławskiej! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bratysławskiej, w dzielnicy Krowodrza Górka. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grodkowice,małopolskie

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesne i przestronne mieszkanie na sprzedaż, położone w malowniczej, południowej części Kłaja. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Buczki

Buczki,warmińsko-mazurskie

5 587 000 zł2 630 m² 2 124,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:20 500 m²

Likwidator Przedsiębiorstwa Turystycznego Gryfia-Mazur Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w likwidacji z siedzibą w Szeligach ogłasza, iż posiada do sprzedaży w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Puławy

Puławy,lubelskie

315 000 zł38 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w Puławach o powierzchni 37 m , usytuowane na 9. piętrze, to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortu i nowoczesności. Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Filipa

Rzeszów,podkarpackie

1 575 000 zł3 500 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 35 ar położoną w miejscowości Krasne na granicy z m. Rzeszów i dojazdem od ul. Marcina Filipa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kopernika

Krosno,podkarpackie

165 000 zł1 260 m² 130,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Właściciel(bez pośredników) sprzeda działkę wraz z domem do kapitalnego remontu. Tadeusz tel.   Powierzchnia domu 90 m2 Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Graniczna

Pisarzowice,opolskie

685 000 zł164 m² 4 176,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Uroczy dom w Pisarzowicach koło Brzegu Opolskiego. Poszukujesz domu z ładną działką? Chcesz mieszkać za miastem, ale nie pod lasem i mieć dostęp do komunikacji? Znasz już wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

2 350 000 zł590 m² 3 983,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 831 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż: pensjonat w Nałęczowie! Oprócz głównego obiektu komercyjnego na działce znajduje się dom jednorodzinny, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Warszawa,mazowieckie

6 233 000 zł5 194 m² 1 200,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą działki budowlanej usytuowanej w warszawskim Wilanowie, w rejonie Zawady. Atrakcyjna działka o dużej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langiewicza

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na sprzedaż ul. gen. Mariana Langiewicza, rzeszów Cena: 570 000 zł (10 000 zł/m ) Powierzchnia: 57 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 3 Typ zabudowy: blok Rok budowy: 1952 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Wasilków,podlaskie

335 000 zł42 m² 7 919,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwustronne mieszkanie o powierzchni 42,3m, zlokalizowane na II piętrze w IV-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie jest odświeżone i zadbane, wyposażone w meble i podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleśnicka

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł36 m² 13 493 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł54 m² 5 549,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w wyjątkowo dobrze skomunikowanym i atrakcyjnym punkcie miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, które można urządzić według własnych upodobań? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż oferujemy komfortowe 45-metrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zalesie

Kielce,świętokrzyskie

540 000 zł127 m² 4 251,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Rezerwacja Na sprzedaż duży dom wolnostojący z dużym podwórkiem w zielonej części Kielc, z dobrym dojazdem do centrum. Niedaleko duże centrum handlowe (krakowska). Dom do niedawna był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 900-lecia

Mogilno,kujawsko-pomorskie

329 000 zł80 m² 4 121,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Mogilnie - idealne dla rodziny! Na sprzedaż oferuję słoneczne mieszkanie o powierzchni 67,69 m , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kościno

Kościno,zachodniopomorskie

320 000 zł1 089 m² 293,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej W miejscowości kościno (dobra szczecińska). Działka położona W spokojnym I malowniczym miejscu, sąsiedztwo lasu. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartłomieja z Bydgoszczy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł33 m² 9 513,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferta na wyłaczność tylko w naszym biurze! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie Bydgoszcz, os. Przylesie, ul. Bartłomieja z Bydgoszczy Na sprzedaż przytulne i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

325 000 zł45 m² 7 174,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,30 m2 położone przy ul. Sikorskiego w Koszalinie. Mieszkanie usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku mieszkalnym. Rozkład pomieszczeń: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Chabrowa

Chruszczewo,mazowieckie

90 000 zł734 m² 122,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o numerze 5/7 położoną w Chruszczewie, gm. Ciechanów przy ul. Chabrowej o powierzchni 734 m2. Lokalizacja: ok. 4 km do centrum Ciechanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Racławówka

Racławówka,podkarpackie

302 130 zł1 119 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

i partnerzy prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Racławówce. Malowniczo położona nieruchomość posiada pozwolenie na budową. Działka sprzedawana jest wraz z indywidualnym projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wimmera

Niepołomice,małopolskie

598 416 zł58 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Takiej inwestycji w Niepołomicach jeszcze nie było! Twoje wymarzone M zaledwie 20 minut od Krakowa. Inwestycja już zakończona. Oddanie do użytku w czerwcu 2025. Inwestycja brickhouse.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osowiec

Osowiec,mazowieckie

262 000 zł1 000 m² 262 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Osowcu gm. Żabia Wola o powierzchni 1000 m2 i wymiarach od frontu 31 m x 31 m x 41m x 16m x 19m. Działka położona przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł37 m² 10 270,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone 7 piętrze w wysokim 10 piętrowym bloku z 2 nowymi windami na os. Powstań Narodowych na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łukasiewicza

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł79 m² 8 176,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w kamienicy przy jednej z najbardziej lubianych ulic Łazarza ul. Łukasiewicza. Zaledwie 5 minut spacerem dzieli Cię od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jachtowa

Luboń,wielkopolskie

435 000 zł51 m² 8 593,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz klimatycznego mieszkania otoczonego terenami zielonymi w cichej okolicy, z dobrze skomunikowanym dojazdem do Poznania? Zależy Ci na dobrej infrastrukturze i komunikacji? bingo! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Poznań,wielkopolskie

366 000 zł33 m² 11 057,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że do dnia 21 maja przebywam na urlopie bez dostępu do telefonu służbowego oraz komputera. W pilnych sprawach proszę o kontakt z biurem Grunt To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Modrzewiowa

Masłów Pierwszy,świętokrzyskie

299 000 zł1 397 m² 214,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1397 m2 zlokalizowana w miejscowości Masłów Pierwszy (gm. Masłów). Działa o przybliżonych wymiarach około 21 x 63 m. Narożna z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

369 000 zł45 m² 8 111,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. Pow. 45,5m2, 3 pokoje, usytuowane na I piętrze w bloku z windą z lat 70-tych. Na metraż mieszkania.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij