dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

335 000 zł3 788 m² 88,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam siedlisko o powierzchni 3788 metrów kwadratowych, położone we wsi Rychliki, w województwie warmińsko-mazurskim. Rychliki, numer działki ewidencyjnej 368/1. Siedlisko Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Legnicka 52A

Popowice Południowe Wrocław

1 244 561 zł86,43 m² 14 399,64 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, wc i dwóch loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka 52A

Popowice Południowe Wrocław

716 634 zł40,49 m² 17 699,04 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i loggii. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka 52A

Popowice Południowe Wrocław

856 403 zł58,66 m² 14 599,44 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i loggii. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł49,96 m² 15 192,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 759 000 zł Powierzchnia: 49,96 m2 Piętro: 1/3 Pokoje: sypialnia + salon z aneksem kuchennym. Istnieje możliwość wydzielenia drugiej sypialni. Do.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł85 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Rabat 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA DOMU POKAZOWEGO NA ŻYWO Wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej SegmentyNatura_pl PRZEŚLEMY.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł1 061 m² 110,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o łącznej powierzchni 10,61ara, położona w spokojnej i zielonej części gminy Borzęcin. Nieruchomość nie jest objęta planem zagospodarowania, posiada wydane Warunki Zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł82 m² 8 841,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Domek W miejscowości sąsieczno - gotowy do wprowadzenia - kominek - tylko U nas Mam przyjemność przedstawić Państwu mały domek jednorodzinny znajdujący się w Sąsiecznie - gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 556 zł85,25 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Funkcjonalny, 3-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i 2 balkonów. Lokal znajduje się w luksusowej inwestycji Central Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 335 zł57,32 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Funkcjonalny, 3-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w luksusowej inwestycji Central Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 222 zł48,52 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Funkcjonalny, 2-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w luksusowej inwestycji Central Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 345 zł38,35 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu przy ul. Rolniczej 33 - zadzwoń i umów się na prezentację - dostępne jeszcze jest 19 mieszkań 2 i 3 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł146,75 m² 8 109,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Salon sprzedaży dewelopera oferuje nowy 5-pokojowy dom typu bliźniak o powierzchni 146,75 m2 z 1-stanowiskowym garażem, miejscem postojowym zewnętrznym na działce 500 m2, na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 658 zł39,57 m² 12 298,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego apartamentu z tarasem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe połączenie życia.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł60 m² 11 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m w kamienicy w samym centrum Opola. Mieszkanie przeszło generalny remont wymieniona została instalacja elektryczna, gazowa oraz centralne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł205 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferta prywatna bez prowizji. Na sprzedaż duży dom jednorodzinny lub wielopokoleniowy w Nowogardzie położony na działce o powierzchni 720m2. Na działce znajduje się wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł37 m² 18 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na ul. Papierni Prądnickich w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2, składa się z: - przedpokoju (5,09 m2), - salonu z aneksem kuchennym (16,86 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 756 zł67,08 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i dwóch loggii, mieszczącego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 315 zł68,15 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i dwóch loggii, mieszczącego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 184 zł68,04 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i tarasu, mieszczącego się na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 600 zł45,93 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z widokiem na Giewont Kościelisko k. Zakopanego budynek W kwietniu 2026 odebrany przez pinb ul. Sobiczkowa 26a kameralny kompleks 12 apartamentów z niepowtarzalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł145 m² 7 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący typu parterowego z użytkowym poddaszem urządzony pod klucz .Na parterze znajduje się wiatrołap ,pomieszczenie gospodarcze, salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 375 zł45,07 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z tarasem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł66,93 m² 8 815,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w powstającej właśnie inwestycji w Mierzynie, przy ulicy Nasiennej. Mieszkanie znajduje się na II piętrze budynku, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2 przy ul. Wajzera 13 w Zabrzu-Rokitnicy. Pierwsze piętro w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Cena nieruchomości 329 000 zł-.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł57 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż! Lokalizacja: trzebnica, ul. Zielonego Dębu - tuż przy samym lesie. Powierzchnia: 57 m (użytkowa) / ok. 75 m (po podłodze). Zamieszkaj na skraju Lasu Bukowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł110 m² 12 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:332 m²

Sprzedam bezpośrednio! Nowoczesny, piętrowy dom o powierzchni 110 m położony na zadbanej działce 332 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej i bezpiecznej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł66 m² 13 409,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na zadbanym, kameralnym osiedlu we Wrocławiu Jagodno. Dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł260 m² 6 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł280 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

przedam nieruchomość składająca się z budynku mieszkalnego dwu lokalowego o powierzchni 270 m2 i budynku garażowego , na 10 arowej działce. Dom piętrowy - układ pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł96 m² 8 322,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Architektura domów łączy funkcjonalność z nowoczesnością a zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują minimalizację.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 250 zł17 401,70 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną zlokalizowaną w przemysłowej części Jasła, obręb Brzyszczki II. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł39,77 m² 22 504,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nie korzystam z pośrednictwa, dziękuję za uszanowanie. Sprzedam ładne, jasne mieszkanie znajdujące się w Gdańsku Wrzeszczu, przy ul. Grudziądzkiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

144 300 zł33,57 m² 4 298,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z Potencjałem w Centrum Dąbrowy Górniczej Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w samym sercu miasta, w klimatycznym budynku z czerwonej cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 099 000 zł244 m² 16 799,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący 244,52 m | 4 sypialnie | basen całoroczny | fotowoltaika 10 kw | w granicach Konstancina Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom wolnostojący z prywatnym,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł10 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka położona w kierunku szlaku do Łeby i 300m od jeziora Łebsko przy drodze utwardzonej w kierunku Ameryka graniczy z rzeką i lasem nr 295 okolica bardzo spokojna wiejska.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,38 m² 11 634,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,38 m w zadbanej kamienicy przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu, w bezpośredniej bliskości Dworca pkp Wrocław Główny. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł293,13 m² 3 066,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:908 m²

Oferujemy na sprzedaż duży dom może być dwurodzinny w Mikuszowicach przy ul. Przemysłowej w Bielsku-Białej. Budynek został wybudowany w latach 60. Dwukrotnie modernizowany.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,43 m² 11 996,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Plac grunwaldzki _ 2 pokoje _ oddzielna kuchnia _ul. Damrota Polecam do kupna w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,43 m2 przy ul. Damrota /ul. Wyszyńskiego. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 000 zł81 m² 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 81 m , położony na parterze nowoczesnej inwestycji nova klonova ul. Klonowa 107, kielce. Idealny pod działalność medyczną, beauty, biuro lub usługi.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł182 m² 8 510,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Bezpośrednio od Właściciela: na sprzedaż unikatowy dom o powierzchni użytkowej 182m2. 5 pokoi, 2 łazienki, 2 kuchnie, garderoba o powierzchni 13 m2. Działka 8 arów. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,58 m² 13 819,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

- wygodne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na 3 piętrze z piwnicą o powierzchni 7m2 - przestronny salon, półotwarta jasna kuchnia, duże szafy wnękowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł198 m² 7 070,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny, dobrze zaprojektowany, nowy dom o powierzchni 200 m2 położony na działce 500 m2 w okolicach Prażmowa. Dom został wybudowany w 2023 roku według.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł68,30 m² 11 493,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

! nowa, niższa cena! Oferujemy do sprzedaży dobrze zaprojektowane trzy-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Starej Iwicznej pod Piasecznem. Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł76,53 m² 10 126,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

! nowa, znacznie nizsza cena! Oferujemy na sprzedaż gotowe do wprowadzenia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76,53 m2 położone na pierwszym piętrze w kameralnym budynku z 2007 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,84 m² 6 898,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,84 m , położone na 3 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku z 1962 roku. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 600 m² 153,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam cudowną działkę budowlaną położoną przy granicy Natura 2000.Przepiękne widoki i dobry dojazd.Zapraszam do oglądania.