dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 212 ogłoszeń

2 250 000 zł192 m² 11 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży nową inwestycję w postaci 3 domów wolnostojących na działkah ze starodrzewiem o pow. ok. 500m2, położonych w najlepszej części Dąbrowy Leśnej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament 52 m | łódź srebrzyńska 12 | balkon | garaż | premium Na sprzedaż nowoczesny, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 52 m , położony na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł52,97 m² 7 079,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowym bloku z płyty wybudowanym w 1981.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł28,41 m² 16 895,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalną i nowoczesną kawalerkę o powierzchni 28,41 m , zlokalizowaną w Krakowie przy ul. bł. Albina Małysiaka. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

124 500 zł889 m² 140,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 889 m2 Niekłonice pod Koszalinem Działka pod budowę domu jednorodzinnego. Niekłonice pod Koszalinem. Parcela w kształcie zbliżonym do kwadratu. W drodze głównej wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 199 m² 120,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1199 m w skład której wchodzi działka 1239/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014421/1. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Zygmunta Krasińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku (bez widny) Rok budowy: 1959 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł57 m² 14 122,81 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57 m z oddzielną kuchnią świetna lokalizacja i dużo zieleni Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

199 360 zł1 499 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W trzepnicy czeka działka, która nie próbuje być modna ani przerysowana. Ona po prostu daje to, czego dziś najbardziej brakuje: ciszę, przestrzeń i prawdziwy odpoczynek. Trasy rowerowe, ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 425 zł65 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nie jest standardowy apartament. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie, prywatności i codziennym relaksie. Na 65 m zyskujesz funkcjonalny układ oraz unikalny element,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 888 zł84,78 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bez pcc bez prowizji Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie o powierzchni 84,69 m z dodatkowym poddaszem 22,51 m (gratis) z miejscem parkingowym oraz ogródkiem (42,99 m2).

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 005 m² 149,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetnie położona działka budowlana w miejscowości Składowice, gm. Lubin, o powierzchni 10,05 ara. Bardzo dobra lokalizacja- nowe osiedle domków jednorodzinnych, ul. Parkowa, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł227,20 m² 6 157,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Mam przyjemność zaproponować na sprzedaż unikatowy dom wolnostojący o powierzchni 178,40 m2 znajdujący się w miejscowości Ściejowice - gm. Liszki Dom otwarty w dniu 28.02.2025.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 921 m² 129,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka inwestycyjna O powierzchni 1921 m2 W rynarzewie ze ścianą lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 039 zł51,39 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł145 m² 3 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 100 m²

Poznaj przestronny dom o powierzchni 145 m , usytuowany na przestronnej działce 1,21 ha w malowniczej miejscowości Haczów. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, częściowo ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

119 990 zł923 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Hopowie! Lokalizacja: hopowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł61,69 m² 7 132,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia bez prowizji - bez podatku pcc! Na sprzedaż komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,69 m , zaś całowitej 75 m położone na 2 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 251 m² 107,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam na sprzedaż działkę pięknie położonej Działka znajduję się w miejscowości Gościszewo , która to miejscowość oddalona jest około 5 km od Malborka i 10 km od Sztum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Oława

Oława,dolnośląskie

708 896 zł80,64 m² 8 790,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł46,40 m² 10 129,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 46,4m2, składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł67,69 m² 4 417,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Trzebiatów, ul. II Pułku Ułanów Najważniejsze informacje: - powierzchnia 67,68 m - 3 ustawne pokoje - osobna, jasna kuchnia - łazienka - przedpokój - duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł197,20 m² 10 136,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia piękny i przestronny lokal usługowy o powierzchni 197 m , położony na parterze budynku w prestiżowej lokalizacji Villa Park, ul. Walczaka w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 400 zł48,60 m² 11 366,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 760 zł35,16 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M2 parametry mieszkania W kolekcji zdjęć przedstawiamy państwu nową inwestycję powstająca W kielcach W niewielkiej odległości od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 298 m² 215,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o budowie domu w spokojnej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygody szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja dla Ciebie! Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

603 250 zł2 409 m² 250,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 2409 m w zacisznej okolicy , w Nowęcinie , przy ul. Jeziornej.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł47,58 m² 12 379,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,58 m , położone na 2 piętrze w sześciopiętrowym budynku na zamkniętym Osiedlu Filmowym - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 375 zł66,25 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Wieliczki i Krakowa. To 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 000 zł352,95 m² 19 830 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Prestiżowe biuro w sercu Starego Mokotowa - Idealne dla Twojej Firmy! Na sprzedaż przestronne biuro o powierzchni 352,95 mkw., położone na Starym Mokotowie w Warszawie przy ul. Belgijskiej.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 032 m² 22,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3032 m 2 położona na obrzeżach Konecka w odległości 2 kilometrów od centrum miejscowości. Działka zlokalizowana w leśno-rolniczym. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł48,70 m² 1 437,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie bezczynszowe, położone w miejscowości Dziewięcierz w gminie Horyniec-Zdrój. Lokal w skład którego zaliczamy dwa pokoje, kuchnie, łazienkę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 170 000 zł170 m² 12 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny skrajny segment, położony na warszawskim Tarchominie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 170 m znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

102 900 zł1 029 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane w Klępinie: w cenie 100 zł/m2: - 28/31 o powierzchni 1696 m2, - 28/32 o powierzchni 1047 m2, - 28/33 o powierzchni 1000 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 310 m² 242,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

<!-startfragment-> top grunt inwestycyjny przy S7 | 1,03 ha | elbląg Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 1,031 ha, zlokalizowana w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł54,57 m² 10 720,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i doskonale doświetlonego mieszkania o powierzchni 54,57 m , usytuowanego na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m | u/mn | Dom + działalność | 10 min od Płocka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Miszewko.

Szczegóły ogłoszenia

2 730 000 zł7 300 m² 373,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż teren budowlany W ustronnej części pilchowa Z dużym potencjałem inwestycyjnym. Działka budowlana o powierzchni ok. 7300 m2. Wszystkie media w granicy działki. Zapisy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 713 m² 110,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1713 m w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 737 zł71,18 m² 17 150 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk pow. 71,18 m 4 pokoje piętro 6 z 6 opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,18.

Szczegóły ogłoszenia

11 094 000 zł887,48 m² 12 500,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż obiekt usługowo - biurowy w kameralnej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej na Białołęce, w rozwijającym infrastrukturę handlowo - usługową Tarchominie. Usytuowanie.