dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona pod lasem, w Dziersławicach, w gminie Deszczno. W okolicy zabudowania domów jednorodzinnych oraz stadnina koni. Malowniczy teren. Dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom Wolnostojący 140 m | Brzeźno z dodatkową działką w dzierżawie | Działka główna 900 m2 + Działka dodatkowa w dzierżawie: 4909 m2 Cena: 250 000 pln Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł1 000 m² 167 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1000 m2 (frontowa część działki 2126 m w trakcie podziału), położoną w Zaczerlanach, gm. Choroszcz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł120 361 m² 56,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość przemysłowa z duszą i potencjałem - cegielnia z tradycją sięgającą XIX wieku. Lokalizacja: cienia (woj. wielkopolskie). Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł4 816 m² 352,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Planujesz skredytować tę nieruchomość-zadzwoń. Na sprzedaż uzbrojona działka rolno-budowlana o powierzchni 4816 m wydane warunki zabudowy z 2014r pod zabudowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł5 400 m² 64,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka Z projektem domu W cenie przy świętokrzyskim parku narodowym! podstawowe informacje: powierzchnia: 5 400 m Lokalizacja: górno-Parcele, gmina Górno, powiat kielecki.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 847 m² 540,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mińsk Mazowiecki - Teren pod zabudowę wielorodzinną! Oferujemy działkę w połowie pod zabudowę wielorodzinną i usługi nieuciążliwe, w drugiej połowie pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł73,50 m² 4 829,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferujemy przestronne 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Różanym w Dzierżoniowie. To doskonała okazja dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji. Nieruchomość w świetnym podziale,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł67 m² 1 865,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na rynku we Wleniu - 51 m Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w samym sercu Wlenia - tuż przy rynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zieleń za oknem, świetny układ i ogromny potencjał 48 m na 1 piętrze w Pruszkowie. Obecnie 2 pokoje (pierwotnie 3, dwa z nich połączono tworząc duży, jasny salon z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 426 973 zł95,77 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować przestronny, 5-pokojowy apartament o powierzchni 95,77 m , zlokalizowany przy ul. Wywrockiego w Rzeszowie, na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł3 500 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro gut nieruchomości oferuje na sprzedaż urokliwą działkę położoną w malowniczej miejscowości Runowo, zaledwie 10 km od Lidzbarka Warmińskiego, w powiecie lidzbarskim. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł242 m² 41,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Ten dom to idealne połączenie dużej przestrzeni, funkcjonalnego układu i świetnej lokalizacji. Nieruchomość położona jest w Lipkach, na działce o powierzchni 16 arów. Podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł149 m² 20 067,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 843 m²

! wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa Strona Sprzedająca. Ta nieruchomość to nie tylko jednorodzinny dom wolnostojący to przede wszystkim 5843m działki! Ta oferta nie jest dla każdego! jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

524 900 zł86,50 m² 6 068,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:743 m²

Do sprzedaży kompleks budynków mieszkalnych położony przy ulicy Parafialnej. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Ciekawa oferta dla Rodzin dwupokoleniowych. W skład nieruchomości wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł11 153 m² 241,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 771/4 o powierzchni 9 683 m , wraz z przylegającą działką przeznaczoną na drogę wewnętrzną 771/5 o pow. 1470 m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 090 m² 180,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod zabudowę rekreacyjną, położona w najpiękniejszym zakątku Szwajcarii Kaszubskiej, nieopodal Kamiennych Kręgów. Jeżeli szukasz najpiękniejszego miejsca na swój wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 189 m² 243,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnej lokalizacji , ale z pełną infrastrukturą? Ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz! działka Grunt o powierzchni łącznej 1189 m , płaski w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

6 610 000 zł380 m² 17 394,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:46 677 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość -siedlisko 30 km od centrum Warszawy, 6 km. od Piaseczna, 400m do przystanku autobusowego 727 jadącego do metra Wilanowska, położone w otulinie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł65 m² 26 138,46 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferujemy apartament o powierzchni 65 m , usytuowany w nowoczesnym kompleksie apartamentowym Spektrum na gdańskim Przymorzu Wielkim. Przemyślany układ trzech pokoi zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł36 m² 23 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kraków-kro wodrza (łobzów) rejon ul. Cieszyńskiej centrum miasta! doskonała lokalizacja ok.20 MIN SPACERKIEM DO RYNKU GŁÓWNEGO! 2 POKOJE OK. 35,4 m2! wykończone gotowe do wprowadzenia -nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł13 400 m² 28,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna z prawomocnymi warunkami zabudowy projekt osiedla domów szeregowych Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w miejscowości Wesoła, gmina Nozdrzec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł54,57 m² 10 903,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostanie, wolne mieszkanie narożne ze skrajnym ogrodem ok. 200 m z widokiem na las. 3 - pokojowe o powierzchni 54,47 m . Nowoczesne osiedle Lwowska Tarasy zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł551 m² 1 415,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w strategicznej lokalizacji, przy marinie 300 m od plaży, pod inwestycję. Oferowana nieruchomość to budowlana działka gruntu o powierzchni 551 mkw., w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł300 m² 496,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Z domkiem całorocznym 2 pokojowymna miedzyniu! oferta dostępna tylko U nas! okazja! Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka rod z domkiem w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 957 m² 229,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować ogrodzoną działkę budowlaną położoną w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Rolnej jej kształt zbliżony jest do prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 693 m² 37,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 27 arów Poręba Dzierżna k. Wolbromia Okazja inwestycyjna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 27 arów (numer działki 85) w miejscowości Poręba Dzierżna, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 000 zł61 m² 13 180,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, narożne mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu na pełnej zieleni Różance. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzi przestronny ok. 25-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł204,72 m² 5 617,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Oferta sprzedaży domu tuż obok Jelcza Laskowic - idealne miejsce na relaks, inwestycję lub agroturystykę! Jeśli poszukujesz miejsca dla siebie, w którym natura, cisza i spokój będą.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł1 252 m² 230,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska, dobrze skomunikowana działka- przyjaźń! lokalizacja: działka położona jest w bardzo urokliwej miejscowości Przyjaźń. Lokalizacja ta zapewnia świetną komunikację z Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł57 m² 9 561,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Przestronny lokal handlowo-usługowy na parterze z witryną w zadbanej kamienicy. Lokal do indywidualnej aranżacji - aktualnie w lokalu prowadzona jest działalność fryzjerska. - sala.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sosnowiec | Śródmieście | Urbanowicz - 1 pokoje / 35m2 + Balkon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciepłe i ustawne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł270 m² 1 953,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:402 m²

Dwurodzinny dom z ogromnym potencjałem Żory, rój Szukasz domu, który łączy przestrzeń, niezależność i świetną lokalizację? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla dwóch rodzin lub.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł26,90 m² 17 286,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Ciche mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,9 m2 + piwnica położone przy cichej uliczce na Grabiszynie. Składa się z: - pokoju - oddzielnej kuchni z oknem - łazienki z wc - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46,25 m² 9 924,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w Legionowie- (dzielnica Piaski). Spokojna i zielona okolica z dużą ilością przestrzeni między blokami. Lokal na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł45,63 m² 8 744,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja sprawdzonego dewelopera Reda, ul. Moniuszki Lokal A11 - 3 pokoje o łącznej powierzchni 45,63m2. Mieszkanie zostanie oddane w stanie deweloperskim , najpóźniej do końca tego.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 213 m² 564,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom dziekanów polski! Wyjątkowa oferta sprzedaży działki o powierzchni 2213 m, położonej w malowniczym rejonie, w drugiej linii zabudowy.To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł74,90 m² 10 881,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Atuty: * 2 min pieszo do przystanku autobusowego; * 3 min autem do Galerii Handlowej szperk; * blok w trakcie remontu elewacji; * słoneczna trójstronna ekspozycja; * 3 pokoje plus salon; lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł54,45 m² 8 356,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szukasz miejsca, które łączy wygodę miejskiego życia z ciszą i zielenią za oknem? To mieszkanie na osiedlu Widok w Skierniewicach czeka właśnie na Ciebie! Dlaczego warto tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł155,92 m² 5 765,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Ciekawa oferta domu. Wszystkie media. Budynek piętrowy podpiwniczony, konstrukcji murowanej z dachem dwuspadowym, krytym blachą. Forma prosta, gabarytowo i estetycznie tworzy z pobliską.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł148,66 m² 8 738,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc Nowoczesny dom wykańczany pod klucz, blisko Krakowa, na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położonej w malowniczym Mnikowie (gm.