dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 900 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 900 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Kraków mistrzejowice 4- pokojowe os. Piastów! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Mistrzejowice, os. Piastów. Osiedle to charakteryzuje się spokojem i bardzo dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

662 056 zł91 m² 7 276,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i partnerzy przedstawiają: mieszkanie na piętrze Z antresolą Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupoziomowe na piętrze z nowoczesną antresolą, w którym przestrzeń i światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł42 m² 10 495,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w samym sercu Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

760 000 zł143 m² 5 322,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Oferta zarezerwowana sprzedamy atrakcyjnie polozony dom jednorodzinny .PARTEROWY BARDZO BLISKO OBORNIK .Z GARAZEM Z PIEKNYM ZAGOSPODAROWANYM OGRODEM NA DZIALCE O POWIERZCHNI 1.150 ,00 METROW.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

1 280 000 zł65 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami i miejscem postojowym ul. Dobrego Pasterza, kraków Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludwika I

Lubin,dolnośląskie

349 900 zł43 m² 8 137,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

? mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie | 43 m | Lubin, ul. Księcia Ludwika I ? Lokalizacja: lubin, ul. Księcia Ludwika I (woj. dolnośląskie) ? Powierzchnia: 43 m ? Piętro: 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

563 300 zł39 m² 14 315,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Park Południe! Gotowe do wprowadzenia - szybkie wydanie nieruchomości. W okolicy znajduje się kompleksowa infrastruktura usługowo-handlowa, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Boczów,lubuskie

135 000 zł1 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działki budowlane do negocjacji 64/6 - 18ar 64/7 - 17ar Warunki zabudowy , dom mieszkalny jednorodzinny. Do węzła autostrady 5km Przystanek pks 700m Stacja pkp 350m Droga krajowa nr92 500m Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymanowskiego

Marki,mazowieckie

1 560 000 zł182 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Posiadamy na sprzedaż wolnostojący, 5 pokojowy dom w Markach o bardzo ciekawej aranżacji. . Dom położony jest na działce o powierzchni 760 m ma 143 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tatrzańska

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł30 m² 15 460,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Atuty: - po remoncie i wymianie wszystkich instalacji - budynek tuż przy lesie - 10min pieszo do tramwaju - 5min pieszo do autobusu i Parku Oliwskiego - gotowe do zamieszkania bądź wynajęcia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mosina

Mosina,wielkopolskie

699 000 zł69 m² 10 130,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:309 m²

Szukasz alternatywy dla ofert z rynku deweloperskiego? Nie chcesz tracić czasu, nerwów i pieniędzy na żmudny proces remontowo-wykończeniowy oraz już tego lata cieszyć się czasem spędzanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 138 000 zł68 m² 16 834,30 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Góralska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł60 m² 12 963,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Klucze U pośrednika mieszkanie - 61,17 m2, ciche słoneczne, z dwustronną ekspozycją wschód - zachód. Usytuowane na 11 piętrze w budynku 12 piętrowym, rozkład mieszkania: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł34 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Muchobór Wielki I piętro, duży balkon. Zamykany parking pod budynkiem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo ładnej i przestronnej kawalerki położonej na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

799 500 zł40 m² 19 987,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż | 2 pokojowe mieszkanie | 40 m | Wola ul. Ogrodowa Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe (40 m ) zlokalizowane na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jana Pawła II

Stalowa Wola,podkarpackie

460 000 zł58 m² 7 986,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W najnowszej ofercie as Nieruchomości na sprzedaż nowoczesne, wyremontowane mieszkanie które łączy elegancję z funkcjonalnością. Na tę doskonale zaplanowaną 57,6m2 przestrzeń składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 060 000 zł130 m² 8 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Ostatnie wolne domy W ofercie! Kameralne osiedle domów szeregowych położone w sercu Ożarowa Mazowieckiego Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł53 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

580 000 zł91 m² 6 391,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 011 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży parterowy, ekonomiczny dom w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ekonomiczny, parterowy dom zlokalizowany przy ul. Kąty Denkowskie, w Ostrowcu Świętokrzyskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

499 000 zł35 m² 14 438,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nietuzinkowego mieszkania o powierzchni 34,56 m , znajdującego się na osiedlu Nowe Bojary, przy ul. Kraszewskiego w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł72 m² 18 403,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

English version below: oferujemy do sprzedaży jasne, dwustronne mieszkanie na wysokim parterze w przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie przy ul. Opoczyńskiej 2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stefanowicza

Kraków,małopolskie

737 884 zł51 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z ogrodem na kameralnym osiedlu złożonym z 3 segmentów szeregowych. Pomieszczenia: - przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł37 m² 14 027 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w budynku z windą w okolicach ul. Szczęśliwej, wrocław Stare Miasto. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

444 900 zł26 m² 17 111,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością zapraszam na prezentacje urokliwego mieszkania w stanie deweloperskim położonego w Warszawie przy ul Habicha. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort i dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

684 000 zł79 m² 8 712,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2%. Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Doliny Miętusiej

Bielsko-Biała,śląskie

550 000 zł61 m² 8 963,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,36 m na osiedlu Karpackim! tylko U nas Oferujemy wyjątkową nieruchomość, która spełni oczekiwania zarówno rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krawiecka

Gdynia,pomorskie

499 000 zł53 m² 9 486,69 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku dziewięciopiętrowym. Jest dwustronne. Nieruchomość składa się z salonu , 2 oddzielnych pokoi, łazienki , wc , przedpokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

550 000 zł51 m² 10 837,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

2 pokojowe, zadbane mieszkanie na wysokim parterze, z dużym (6m2) balkonem, z możliwością łatwego podzielenia na 3 pokoje. Oddzielna, widna kuchnia. Wymieniona instalacja elektryczna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Owcza

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

966 000 zł68 m² 14 137 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w centrum z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta i pasmo gór. Piękne, 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 5.96 m2 , usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł35 m² 14 828,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kontakt: szanowni Państwo. Przychodzę dzisiaj z nową ofertą sprzedaży niezwykle przyjemnego, ciekawie zaaranżowanego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Milczańskiej na poznańskich Ratajach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wawerska

Józefów,mazowieckie

2 300 000 zł467 m² 4 925,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Rezerwacja - Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona przy ulicy Wawerskiej w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Józefowa. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zimna

Lublin,lubelskie

1 090 000 zł268 m² 4 067,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania wynajęty budynek biurowo - usługowy o powierzchni użytkowej 269 m2 położony w okolicy ulicy Turystycznej w Lublinie. Oferowana nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec - Zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tychy,śląskie

580 000 zł53 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rozglądasz się za ciekawie urządzonym mieszkaniem, gotowym do wprowadzenia w świetnej lokalizacji? Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Końskie

Końskie,świętokrzyskie

720 000 zł144 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam dom w Rogowie (gmina Końskie, 26-200). Dom parterowy o pow. 144 m (dodatkowo użytkowe poddasze do własnej aranżacji) posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:132 m²

Segment z ogródkiem i garażem - 10 minut do metra! Bródno, ul. Ogińskiego Masz pomysł na swój idealny dom? Zrealizuj go tutaj! Na sprzedaż segment środkowy z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Przecław,wielkopolskie

185 000 zł1 006 m² 183,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzy urokliwe działki zlokalizowane w miejscowości Przecław przy ulicy Leśnej, dojazd bezpośrednio z asfaltowej drogi na teren działki. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł135 m² 11 844,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony dom z widokiem na panoramę Warszawy! Kup bezpośrednio od dewelopera z rynek pierwotnego Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

590 000 zł145 000 m² 4,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Oferta zarezerwowana sprzedamy dom W zabudowie blizniaczej Z garażem W centrum obornik miasto dodatkowo! pietro nad garazem do zagospodarowania Na działce o powierzchni 534 metry.