dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 839 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Komandorska

Białystok,podlaskie

315 000 zł700 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w cichej, zielonej części Białegostoku przy ul. Komandorskiej. Działka o powierzchni 700 m2 - kształt kwadrat Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

421 000 zł55 m² 7 702,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań Gotowe do odbioru kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczecińska

Niechorze,zachodniopomorskie

599 000 zł71 m² 8 460,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:413 m²

Wyjątkowa oferta dostępna tylko w Properton Zapraszam do zapoznania się z prawdziwą perełką inwestycyjną! Nieruchomość położona jest w rewelacyjnej lokalizacji centrum Niechorza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rabka-Zdrój

Rabka-Zdrój,małopolskie

53 900 zł687 m² 78,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Porąbka, w gminie Dobra, w powiecie limanowskim. Nr działki: 182/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

661 060 zł85 m² 7 790,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Przyjdź na Dzień Otwarty 07.06.2025 i uzyskaj dodatkowy rabat na miejsce postojowe! Jesteśmy do Państwa dyspozycji w sobotę 07.06.2025, w godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł48 m² 7 814,43 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości makler pragnie Państwu zaprezentować ciepłe, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze 10-piętrowego budynku zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wyjątkowe domy 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

239 000 zł814 m² 293,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowalną położoną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Działka położona przy lesie. Dojazd drogą asfaltową. Media: woda, prąd w drodze przy działce. +Nowo powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bażantowa

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł74 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twoje marzenie. Twój dom. Twój spokój. Lokalizacja: gdańsk, ul. Bażantowa Osiedle Wróbla Staw (drugi etap) Ciche, kameralne osiedle z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowa

Gdańsk,pomorskie

629 670 zł45 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje | oddzielna kuchnia | możliwość różnych aranżacji Szukasz mieszkania, które pracuje na Ciebie? A może przestrzeni, którą dostosujesz do własnych potrzeb? Mam coś, co naprawdę warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roweckiego

Śrem,wielkopolskie

259 000 zł38 m² 6 906,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przytulne, ciepłe i kameralne 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, o powierzchni 37,5 m (wysokość pomieszczeń : 2,50 m), w bloku przy ul. Grota Roweckiego w Śremie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Olkusz,małopolskie

339 000 zł61 m² 5 584,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,70 m2 położone na osiedlu Pakuska przy ulicy Legionów Polskich w Olkuszu! Do mieszkania przynależy przestronna piwnica. Pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł133 m² 20 225,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Apartament, 5 pokoi, 133 M2 + 6,5 M2 taras wymarzony dla rodziny, atrakcyjny dla inwestora kw - bez obciążeń, jeden właściciel! najważniejsze zalety apartamentu rozkład i architektura pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny Nowe

Brzeziny Nowe,śląskie

950 000 zł132 m² 7 196,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Wyjątkowy dom z duszą komfort, natura i przestrzeń 10 minut od centrum Częstochowy Szukasz domu, który łączy nowoczesność z bliskością przyrody? Miejsca, gdzie poranna kawa smakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

803 553 zł55 m² 14 714,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% Podatku pcc inwestycja gotowa oddana do użytkowania cena: 803 553 pln metraż: 54,61M2 piętro: parter / II gwarancja ceny- podpisz umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Abramowice Prywatne,lubelskie

1 240 000 zł144 m² 86,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedstawiam nieruchomość w Abramowicach Prywatnych, bardzo blisko Lublina i Świdnika. Lokalizacja blisko miasta, lotniska i obwodnicy, duży areał działki i możliwość jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

381 045 zł27 m² 14 040 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na centrum miasta i dostępu do pełnej infrastruktury ? Potrzebujesz bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł97 m² 7 771,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy piękny dom W zabudowie szeregowej! Mam przyjemność przedstawić Ci piękny dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość została zlokalizowana w dzielnicy Czyżkówko. To miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łagowska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z widokiem na morze 80 m , Gdańsk Kiełpino Górne Na sprzedaż mieszkanie w budynku dwulokalowym o powierzchni użytkowej 80 m , usytuowane w kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł72 m² 10 923,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

We speak English, call for more details. English version below. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na Wrocławskich Karłowicach - doskonała oferta dla pary, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł361 m² 4 857,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Segment Warszawa sprzedaż | 5 pokoi Warszawa | Dom Warszawa | Wesoła segment sprzedaż | Segment środkowy usytuowany w cichej i spokojnej okolicy, na kameralnym osiedlu w Wesołej Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głowackiego

Bielsko-Biała,śląskie

279 000 zł41 m² 6 793,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 1 pokojowego (z możliwością przebudowy na 2 pokoje ). Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

960 000 zł51 m² 18 651,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Podana cena jest ceną netto do której należy doliczyć 23% vat. Lokalizacja: prestiżowa inwestycja atal Baltica Towers powstała w wyjątkowej części Gdańska, w Brzeźnie, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

886 090 zł64 m² 13 919,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Umów się na spotkanie! Zadzwoń najważniejsze - brak prowizji - brak podatku pcc 0 zł - dlaczego warto się zainteresować tą lokalizacją?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konin

Konin,wielkopolskie

650 000 zł109 m² 5 963,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Nowoczesny dom parterowy na sprzedaż Posada k. Konina Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu o powierzchni 109 m , położonego w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży przytulne, kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji Trójmiasta - Gdańskim Przymorzu, w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego i obc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Katynia

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł56 m² 8 445,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,53 m , zlokalizowane przy ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie. Nieruchomość mieści się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

365 580 zł27 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Umultowo - zielona dzielnica Poznaniaków , blisko Kampusu Morasko mieszkanie : kompaktowe studio z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrzosowa

Otomin,pomorskie

650 000 zł691 m² 940,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objęta planem miejscowym położona w odległości 250m od jeziora Otomińskiego w miejscowości Otomin. Nieruchomość jest niezabudowana i posiada powierzchnię 691m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

549 000 zł57 m² 9 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Kalinowszczyzna. W niewielkiej odległości jest Park Zawilcowa oraz wąwóz, wspaniałe miejsca do spacerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Fułki

Fułki,łódzkie

297 000 zł3 676 m² 80,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3676 m , położona w malowniczej miejscowości Fułki, w gminie Dalików. Teren posiada status rolniczy, z możliwością odrolnienia, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

438 195 zł33 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiosenna

Kościerzyna,pomorskie

692 000 zł80 m² 8 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:349 m²

Nowoczesny bliźniak w Kościerzynie komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja. Lokalizacja: ul. Wiosenna, kościerzyna Gotowy do odbioru: II kwartał 2025 r. Jeśli szukasz funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

940 000 zł74 m² 12 711,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 74 m2, w lokalizacji - Bronowice, ul. Balicka - okolice pętli tramwajowej Bronowice Małe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzączowice

Brzączowice,małopolskie

1 750 000 zł370 m² 4 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Proponujemy Państwu wykończony w wysokim standardzie dom z przestronnym ogrodem położony na 19 arowej działce w Brzącowicach koło Zalewu Dobczyckiego. Dom wyposażony oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 296 000 zł80 m² 16 099,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy, nowoczesny 4-pokojowy apartament, jasny, klimatyzacja - komfortowo urządzony - gotowy do zamieszkania, w wysokim standardzie + dwa miejsca postojowe W garażu podziemnym pod budynkiem 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kraków

Kraków,małopolskie

2 990 000 zł6 900 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 69 arów, położoną w Kosocicach. Działka z jednej strony graniczy z lasem. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

3 519 000 zł126 m² 27 904,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje absolutnie wyjątkowy przestronny apartament na Woli Justowskiej, w sąsiedztwie Lasu Wolskiego i rz. Rudawy prestiżowa inwestycja The Emaus apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Damrota

Tychy,śląskie

1 490 000 zł245 m² 6 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Twoje miejsce na przyszłość - nowoczesny bliźniak z inteligentnymi rozwiązaniami! Lokalizacja : Tychy, ul. Damrota Powierzchnia domu : 245 m Szukasz wyjątkowego domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lubomierz

Lubomierz,małopolskie

450 000 zł11 000 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka widokowa - idealna pod budowę domu lub działalność agroturystyczną! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,1 ha , położona w malowniczej i spokojnej.