dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 831 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł78 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe mieszkanie Z tarasem przy jasnych błoniach szczecin! Sprzedam przestronne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Szczecina ul. Karola Szymanowskiego, tuż przy Jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł98 m² 18 367,30 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Żoliborz - kępa potocka Do stacji metro plac wilsona - 15 minut spacerem (dwa przystanki autobusem). Do Lasku Bielańskiego - 10 minut spacerem. Sprzedawana nieruchomość to : apartament 97 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Słupsk,pomorskie

309 000 zł50 m² 6 236,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy na sprzedaż odnowione trzy pokojowe mieszkanie z ogrodem mieszczące się na ulicy Stanisława Staszica w Słupsku, w samym centrum. Mieszkanie inwestycyjne lub dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

635 000 zł44 m² 14 481,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul.Reduta w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie w stanie deweloperskim położone na 5 piętrze składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Widokowa

Tarnowskie Góry,śląskie

988 000 zł180 m² 5 488,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Widokowy, nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - stare tarnowice! apartament Z ogromnym , W idokowym tarasem, w cenie garaż oraz miejsce parkingowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Bytom,śląskie

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 37 m Bytom, szombierki, ul. Małachowskiego Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

579 000 zł69 m² 8 441,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością przedstawiam atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania, idealnego zarówno dla rodzin jak i osób poszukujących nieruchomości pod wynajem. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 000 248 zł73 m² 13 702 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji Okazja Cenowa! Cena: 1 000 250 zł Powierzchnia mieszkania: 73 m Balkon: 15 m Łazienka wc Piętro: 1 z 5 Miejsce w garażu podziemnym: 42 000 zł Miejsce rodzinne: 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

369 000 zł37 m² 10 087,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,58 m2 z balkonem, usytuowane na 2 pietrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marcinkowice

Marcinkowice,zachodniopomorskie

145 000 zł50 m² 2 904,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem Marcinkowice, gm. Tuczno. Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i zadbanego mieszkania o powierzchni 49,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Gorzuchowo

Gorzuchowo,wielkopolskie

429 000 zł4 105 m² 104,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży to parcela w Gorzuchowie, o powierzchni 4105 m2, z dostępem do linii brzegowej Jeziora Gorzuchowskiego. Gorzuchowo to niewielka wieś w gminie Kłecko, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł1 007 m² 684,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu wolnostojącego lub bliźniaka w dzielnicy Kiełpino Górne w Gdańsku, 9 km od Centrum. Posadowiona przy ślepej ulicy, blisko lasu i strumyka, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

799 999 zł43 m² 18 735,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Opis mieszkania Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie dwupokojowe, z bardzo dobrym rozkładem przy metrze Pole Mokotowskie. W skład mieszkania wchodzą: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyńca

Poznań,wielkopolskie

749 000 zł65 m² 11 608,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przepiękne osiedle w doskonałej lokalizacji w samym centrum Jeżyc Kup mieszkanie w doskonałej cenie - bez prowizji i bez pcc Skorzystaj z najlepszej oferty bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

219 999 zł33 m² 6 693 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Urocze mieszkanie W centrum chrzanowa - do własnej aranżacji! ? Świetna inwestycja lub miejsce do życia - idealne dla singli, pary lub jako wynajem! Szukasz mieszkania z potencjałem, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

350 000 zł51 m² 6 872,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena - okazja! Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie z widokiem na park ul. Budowlanych - cena do negocjacji Lokalizacja: ul. Budowlanych przy samym parku, osiedle Hutnik Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

1 696 000 zł133 m² 12 751,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal usługowy o pow. 133 m 2 w budynku znajdującym się w centrum Lublina, przy Alejach Racławickich 8, u zbiegu ul. Żwirki i Wigury. Jest to pierwszy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynek

Władysławów,wielkopolskie

135 000 zł64 m² 2 109,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa mieszkania w cenie jednego! pierwsze mieszkanie: mieszkanie 1-pokojowe na pierwszym piętrze Na sprzedaż mieszkanie w budynku wielorodzinnym o powierzchni ok 23m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

605 500 zł59 m² 10 245 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Wrocław,dolnośląskie

588 000 zł54 m² 10 868,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane w sercu Wrocławia, na popularnym i spokojnym osiedlu Szczepin przy ul. Zielonogórskiej. Lokal składa się z: > 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Sobieskiego

Rumia,pomorskie

1 500 000 zł1 450 m² 1 034,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki usługowe w Rumi z funkcją mieszkalną Działki o łącznej pow. 1450 m2 znajdują się przy drodze krajowej nr 6 Rumia -gdynia w pierwszej lini zabudowy. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiślana

Łomianki,mazowieckie

700 000 zł59 m² 11 864,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz miejsca, w którym każdy dzień rozpoczynasz od filiżanki kawy na balkonie z widokiem na wschodzące słońce, a kończysz podziwiając złote zachody? Ta nieruchomość spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

649 083 zł56 m² 11 590,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe (55,42m2) + balkon Warszawa | Rembertów idealne dla rodziny albo na inwestycję W ofercie ponad 80 mieszkań W tej lokalizacji! Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

754 029 zł70 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczyrk,śląskie

1 200 000 zł64 m² 18 799,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% podatku pcc (faktura vat 8%) Mam przyjemność zaprezentować apartament położony w znakomitej lokalizacji - znajduje się zaledwie kilkadziesiąt metrów od kolejki gondolowej na Małe Skrzyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

825 000 zł86 m² 9 649,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Nowa inwestycja na Krzekowie! Oferujemy na sprzedaż mieszkania zlokalizowane na zamkniętym i spokojnym osiedlu oddalonym zaledwie 8 minut od centrum Szczecina! Jest to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

479 000 zł34 m² 14 088,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulną kawalerkę o pow. 34 m , położoną w spokojnej i zielonej dzielnicy Sopot Brodwino przy ul. Oskara Kolberga 19 - idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

930 000 zł78 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Ząbki, ul. Wiosenna Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gnojno

Gnojno,kujawsko-pomorskie

1 490 000 zł240 m² 6 208,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 911 m²

Mam Przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - Gospodarstwo Agroturystyczne. Oferta skierowana jest dla ceniących sobie ciszę, spokój oraz bliskość natury, poszukujących miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Kraków,małopolskie

920 000 zł75 m² 12 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz przestrzeni dla siebie lub rodziny w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Przedstawiamy dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Baczyna,lubuskie

1 225 000 zł120 m² 10 208,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący w miejscowości Baczyna oraz budynek garażowy posiadający 5 stanowisk Nieruchomość zlokalizowana w bliskiej odległości do centrum miasta Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

399 990 zł62 m² 6 451,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Dom - 62 mkw - działka - 11 ar, dach wymieniony w 2017 r. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Teren ogrodzony. Zapraszamy do zakupu domu położonego przy ulicy Leśnej w Krzeszowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

551 000 zł84 m² 6 559,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Makler nieruchomości zaprasza do zapoznania się ofertą mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ulicy Gdańskiej. Powierzchnia całkowita 85 mkw, zaaranżowane w 2020 r. na trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

799 000 zł62 m² 12 887 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62 m2, położone na siódmym piętrze w zadbanym bloku z cegły w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczna Górka

Piaseczna Górka,świętokrzyskie

1 490 000 zł159 m² 9 371,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż piękny, robiony dla siebie, parterowy dom o powierzchni 159 m2, powierzchnia działki 840 m2, zlokalizowany w miejscowości Piaseczna Górka (gm. Morawica). Dom parterowy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł45 m² 21 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Piękne, bardzo słoneczne mieszkanie przy starym mieście i Nowym Mieście w Warszawie Śródmieście. Budynek z cegły, grube mury chroniące przed zimnem w zimie i upałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Barcin,kujawsko-pomorskie

265 000 zł27 m² 9 660,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament w Barcinie z wszystkimi jego udogodnieniami. Jest to nowoczesna nieruchomość w nowym budownictwie, z windą, parkingiem, systemem cctv oraz bardzo niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kuby-Młyny

Kuby-Młyny,świętokrzyskie

169 000 zł860 m² 196,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Kuby Młyny (gmina Morawica) o powierzchni 860 m2 o wymiarach około 41m x 21m. Działka w drugiej linii zabudowy, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mąchocice Kapitulne

Mąchocice Kapitulne,świętokrzyskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Mąchocice Kapitulne (gmina Masłów), o powierzchni 1000 m2, o wymiarach około 31 m x 32 m. Działka w szóstej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa zabudowana Katowice

Katowice,śląskie

6 500 000 zł9 840 m² 660,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży teren o powierzchni 9840 m2 Grunt w użytkowaniu wieczystym Teren utwardzony w całości asfaltem i betonem Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Teren pod magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 800 zł127 m² 5 885 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 128 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij