dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 831 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł60 m² 12 103,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z doskonałą komunikacją? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,23 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Oferta deweloperska 0% prowizji 0%pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali na kameralnej nowym etapie inwestycji składającej budynków z zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł40 m² 10 765,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m2 zlokalizowane na V piętrze w budynku z widną przy ul. Nowowiejskiej (os. Sady). Mieszkanie składa się 2 pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł85 m² 10 560,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokojną podmiejską lokalizacje - powstało tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł935 m² 909,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabudowana, wielofunkcyjna działka w Ożarowie Mazowieckim o bardzo szerokiej możliwości zabudowy - usługowej, mieszkaniowej i mieszkaniowo usługowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 37,51 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskim Powiślu ul. Górnośląska 4. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hażlaska

Cieszyn,śląskie

570 000 zł65 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Powierzchnia: 64,81m Pomieszczenia: przestronny salon z aneksem kuchennym, zapewniający komfortową przestrzeń do wypoczynku i spotkań z rodziną; dwie jasne i przytulne sypialnie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

575 000 zł60 m² 9 549,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

| widokowe 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na 5 piętrze | sarni stok - gotowe do wykończenia! Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Sarni Stok / Złote Apartamenty Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zajączków

Zajączków,świętokrzyskie

185 000 zł2 273 m² 81,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2273 m2 zlokalizowana w miejscowości Zajączków (gm. Piekoszów). Nieruchomość w kształcie trapezu o wymiarach około: 51 m x 12 m x 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węgrowska

Sokołów Podlaski,mazowieckie

230 000 zł44 m² 5 266,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż! Oferta dotyczy trzypokojowego mieszkanie znajdujące się w Sokołowie Podlaskim na małym, kameralnym i zielonym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

779 000 zł46 m² 16 796 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta jedyne 3-pokojowe mieszkania z widokiem na rzekę, gdańsk Śródmieście! Lokalizacja: inwestycja Portovo, ul. Mostek, gdańsk Cena: podana w wartości brutto uwzględniająca 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Płock,mazowieckie

499 000 zł63 m² 7 908,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na płockich Podolszycach Południe! Mieszkanie o powierzchni 63,1 m kw, jest usytuowane na II piętrze w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Jawor,dolnośląskie

309 000 zł45 m² 6 845,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży atrakcyjne, jasne i przytulne mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku wielolokalowego przy ulicy Wrocławskiej w Jaworze. Lokalizacja bardzo korzystna, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 269 266 zł68 m² 18 801,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na ostatnim najwyższym piętrze! Apartament o największej pow. 67,5m2 położony na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł127 m² 6 212,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:125 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 127 m2 w malowniczej okolicy Staroniwa. Nieruchomość jest gotowa w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pępice

Pępice,świętokrzyskie

98 855 zł893 m² 110,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 893 m2 zlokalizowana w miejscowości Pępice (gm. Mniów). Działka o wymiarach około 34 x 25 metrów. Media: woda - w granicy działki, prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Imbramowice

Imbramowice,dolnośląskie

3 213 000 zł29 213 m² 109,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W imbramowicach - produkcyjno-usługowa oferta na wyłączność! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę rolną o powierzchni 29 213.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radość

Radość,podkarpackie

139 000 zł70 m² 1 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezerwacja Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę działki o powierzchni 10 ar zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej około 70 m2 z nadanym numerze 27 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł26 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowiec inwestycyjny 25,92 m | Nowe osiedle Portovo | Gdańsk Śródmieście Lokalizacja: gdańsk, ul. Mostek osiedle Portovo, tuż przy Motławie Powierzchnia: 25,92 m + balkon Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

330 000 zł4 350 m² 75,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w miejscowości Starochęciny (gmina Chęciny) o powierzchni 4350 m2. Działka w kształcie trapezu o wymiarach około: 43m x115m x 33m x 142m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszawa,mazowieckie

835 830 zł44 m² 18 970,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Bezpośrednio od dewelopera! Okazja cenowa! Cena: 835 830 zł Powierzchnia mieszkania: 44,06 m Piętro: 1 Wysokość pomieszczeń: 2,77 m Położenie: zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 100 000 zł400 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż pół kamienicy o powierzchni około 400 m2 zlokalizowanej w ścisłym centrum Kielc. Budynek został częściowo wyburzony i odbudowany około 1990 roku. Kamienica składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł70 m² 17 153,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwie duże sypialnie, przestronny i dobrze rozplanowany salon sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla rodziny 2+1 lub 2+2. Do tego nowoczesny apartamentowiec z 2020 roku oraz stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Drogoszewo

Drogoszewo,mazowieckie

1 699 000 zł226 m² 7 517,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Niepowtarzalna oferta. Dom dla dużej rodziny z dodatkowym domkiem dla gości, stawem, rzeczką, lasem Proponuję niepowtarzalny dom pod Wyszkowem dla rodziny lubiącej ciszę, wygodę i nietypowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koszewo,zachodniopomorskie

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Rezerwacja! Ofertą sprzedaży jest wolnostojący, klimatyczny dom w Koszewie, zaledwie 500m od Jeziora Miedwie. Opis nieruchomości: powierzchnia 140m2 zaś użytkowa 119m2 działki: 640m2 - przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

385 000 zł38 m² 10 244,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe Mieszkanie w Łodzi - Idealne dla Pary na Start lub Inwestycyjnie pod Wynajem Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,58 m na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł50 m² 12 922,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,30 m2 w super lokalizacji przy Al.Kromera. Nieruchomość na drugim piętrze w bloku z windą, na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

399 000 zł78 m² 5 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przestronne 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,40 m2 przy ul. Złotej w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na III piętrze, w czteropiętrowym bloku z cegły z 1972.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kocjana

Mielec,podkarpackie

425 000 zł58 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Sprzedam jasne, dwustronne mieszkanie - idealne dla pary, rodziny 2+1 lub 2+2. Rozkład Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz wc. Od wejścia po prawej stronie znajdują się kolejno:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przesieka

Przesieka,dolnośląskie

360 000 zł2 500 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Numer oferty 2685! nowa niższa cena! Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania działkę budowlaną w miejscowości Przesieka. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

639 000 zł50 m² 12 736,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku usytuowane na drugim piętrze zlokalizowane w dobrej lokalizacji w Legionowie. Mieszkanie w dobrym stanie- gotowe do zamieszkania bądź do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopciuszka

Poznań,wielkopolskie

999 000 zł72 m² 13 820 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe w dwulokalowym budynku położonym na Ławicy przy ul. Kopciuszka. Lokalizacja nieruchomości bardzo dogodna pod względem; 1/ komunikacyjnym /droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pszczelna

Zalasewo,wielkopolskie

12 500 000 zł36 789 m² 339,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa Okazja Inwestycyjna! Sprzedam grunt o łącznej powierzchni 3,6789 ha w Zalasewie, znajdującym się na terenie gminy Swarzędz Szczegóły nieruchomości: nasza nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł47 m² 13 354,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Warszawa, ul. Myśliborska 97 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

475 000 zł61 m² 7 748,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,3 m2 , wraz z dużym balkonem o powierzchni ok.6 m2 , oraz z dużą przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siemianowice Śląskie,śląskie

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Witaj! Dobrze, że wpadłeś. Zapraszam, rozgość się tutaj i sprawdź, czy zostaniesz na dłużej. Wyobraź sobie codzienne poranki w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł55 m² 11 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, osiedle Huby, przy ul. Kamiennej. Mieszkanie rozkładowe, mierzące 55m2, składające się z salonu, 2 pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

135 630 zł822 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

D z I A Ł K A Obawiasz się nadchodzącej reformy w planowaniu przestrzennym? Boisz się kupić działkę, na której za chwilę nie będziesz mógł niczego wybudować? Zapraszam Cię do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

1 549 000 zł148 m² 10 457 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż skrajny segment o powierzchni użytkowej 148,13 m2 zlokalizowany w nowo wybudowanej inwestycji przy ul. Zagórskiej 210 w Kielcach. Segment składa się z 3 kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

695 100 zł45 m² 15 334,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji Okazja Cenowa! Opcja kredytowania oraz wykończenia pod klucz. Cena: 695 100 zł Powierzchnia mieszkania: 45 m Balkon: 7 m Łazienka Piętro: 4 z 5 Miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

375 000 zł53 m² 7 062,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie w Gliwicach - idealne do odświeżenia i aranżacji według własnych potrzeb Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,10 m , usytuowane na 3. piętrze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij