dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 831 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mamy Państwu do zaoferowania przestronną kawalerkę w samym centrum Wrzeszcza z możliwością przerobienia na 2 pokoje, dzięki dobrze skomunikowanej lokalizacji świetnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

119 000 zł46 m² 2 603,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 45,71m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal 10 o którym mowa to dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Olimpijska

Szczyrk,śląskie

1 950 000 zł8 092 m² 240,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest Nieruchomości, mamy przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową zlokalizowaną na zachodnim zboczu Skrzycznego w rejonie ulicy Olimpijskiej i Osiedla Czyrna. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł26 m² 9 877,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,22 m2 zlokalizowana na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Zielonki

Zielonki,małopolskie

990 000 zł5 700 m² 174 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży 3 sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 57a położone w Zielonkach, działka widokowa, położona w cichej okolicy. Do centrum zielonek 900m, do zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Bieniewiec

Bieniewiec,mazowieckie

336 000 zł2 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlano-usługowa- 2100 m- bieniewiec, gm. Żabia Wola- tylko 336 000 zł! Lokalizacja: bieniewiec spokojna okolica, szybki dojazd do Warszawy trasą S8 Powierzchnia: 2 100 m Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

615 264 zł60 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam na sprzedaż fantastyczne, dobrze doświetlone mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji! W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia nr 1, - sypialnia nr 2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruszczyńskiego

Gliwice,śląskie

380 000 zł55 m² 6 967,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 54,54 m2 - Gliwice, ul. Gruszczyńskiego Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,54 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Gliwic - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kąty,mazowieckie

349 000 zł1 600 m² 218,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

349 000 zł | sprzedaż | 1600 m2 | działka | kąty | gmina góra kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą o powierzchni 1600m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żeromskiego

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł19 m² 11 333 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Film z mieszkania: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 18,53 m2 zlokalizowane na IV piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Żeromskiego. Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

939 000 zł137 m² 6 873,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 127 m2 w malowniczej okolicy Staroniwa. Nieruchomość jest gotowa w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

800 800 zł31 m² 25 658,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkanie - Cena do negocjacji bez prowizji od kupującego. Bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc. Pls scroll down to see the English version of the listing we speak English :) osiedle -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, Kaszubski

Gdynia,pomorskie

2 812 950 zł120 m² 23 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż idealna okazja dla inwestorów chcących ulokować środki w prestiżowej lokalizacji. Wynajęty lokal handlowo-usługowy! Idealny również do prowadzenia własnej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł88 m² 15 340,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Polecam piękny apartament wykończony materiałami najwyższej jakości w 2020 r. Budynek z 2019 r. Mieszkanie wyposażone całkowicie. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

545 000 zł47 m² 11 573,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż cesja na lokal mieszkalny o pow. 47,09 m znajdującego się przy ul. Wesołej w Markach. Nieruchomość położona jest na parterze, składająca się z salonu a aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Otwock,mazowieckie

1 999 000 zł230 m² 8 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

: w skrócie: elegancki dom wolnostojący | ok. 190 m2 powierzchni użytkowej | ładna duża działka 1331 m2 | 5 pokoi | 2 łazienki | garaż 2-stanowiskowy | dodatkowo budynek gospodarczy | cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Balice

Balice,małopolskie

415 000 zł900 m² 461,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: malownicza działka budowlana w Balicach spokój natury tuż przy Krakowie Z przyczyn rodzinnych oferujemy wyjątkową działkę na sprzedaż w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Zabrze,śląskie

262 000 zł30 m² 8 733,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż - przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, ul. Sportowa Na sprzedaż oferujemy świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone na 2. piętrze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Górki

Górki,podkarpackie

61 600 zł2 200 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa nizsza cena - Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki we wsi Górki, w bardzo bliskiej odległości od Brzozowa, zaledwie 6 km. Działka położona bezpośrednio przy drodze gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

285 000 zł43 m² 6 627,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, na Osiedlu Kopernika. Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 43 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sosnowa

Domasław,dolnośląskie

1 090 000 zł118 m² 9 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bez prowizji Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, na cichym i spokojnym osiedlu w zabudowie jednorodzinnej w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pazińskiego

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł48 m² 11 697,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Jeśli szukasz atrakcyjnego cenowo mieszkania do własnej aranżacji położonego z zielnej i cichej części dzielnicy Wawer to biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Aleje 1-go Maja

Zamość,lubelskie

330 000 zł2 034 m² 162 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ul. 1-go Maja (bezpośrednio przy wyremontowanej obwodnicy), zamość, woj. lubelskie Atrakcyjne położenie działki przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych miasta jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koninko

Koninko,wielkopolskie

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Klucze już w sierpniu 2025 roku. Zadzwoń i zapytaj o dostępność. W cenie garaż 17 m2. Ogród o powierzchni 60 m2 Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

568 630 zł56 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

732 000 zł57 m² 12 887,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne, jasne i bardzo ciche trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem, znajdujące się w malowniczej i zielonej okolicy na bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kazimierzówka

Kazimierzówka,lubelskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę dwóch działek budowlanych, położonych w malowniczej miejscowości Kazimierzówka. To doskonałe miejsce dla poszukujących przestronnej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł33 m² 15 610,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,67m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zabłudów

Zabłudów,podlaskie

76 000 zł600 m² 126,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy 600 m w Zabłudowie - idealne miejsce na Twój dom!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Białystok

Białystok,podlaskie

554 500 zł60 m² 9 241,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

*** 4 pokoje *** *** I piętro *** *** po generalnym remoncie *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe położone na I piętrze w niskim bloku mieszkalnym zlokalizowanym na os.Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czyżówka

Czyżówka,małopolskie

140 000 zł1 715 m² 81,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładnie położona działka w Czyżówce gmina Trzebinia o powierzchni ok. 1700 m2. Działka w otoczeniu nielicznej zabudowy jednorodzinnej oraz lasu. Należy ustalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuby-Młyny

Kuby-Młyny,świętokrzyskie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 140 m2 (powierzchnia użytkowa około 90 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 1500 m2 (wymiary około 36 m x 41 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł52 m² 12 965,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja Zastanawiasz się jak to jest budzić się codziennie ze wschodem słońca, w mieszkaniu, którego światło dzienne muska Cię po policzku i zachęca do rozpoczęcia kolejnego dnia?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł32 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na Sprzedaż kompaktowe 2-Pokojowa mieszkanie idealne na inwestycję lub na pierwsze mieszkanie Prezentuję na sprzedaż wyjątkową okazję inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

518 400 zł41 m² 12 671,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Drażniew

Drażniew,mazowieckie

108 000 zł6 508 m² 16,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 227 o przeznaczeniu mieszkaniowym jednorodzinnym położona w spokojnej wsi Drażniew gm.Korczew (województwo mazowieckie). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

299 000 zł63 m² 4 731,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja! na sprzedaż! Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m 2 w Szydłowie! Mieszkanie do własnej aranżacji, położone na I piętrze w zadbanym dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Gdynia,pomorskie

899 000 zł2 668 m² 336,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Działka z zabudową mieszkalną w Gdyni - Oksywie Powierzchnia: 2668 m | Przeznaczenie: mieszkaniowo-usługowe (mn1, u) atuty Spokojna, zielona okolica w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

342 800 zł43 m² 7 972 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja. Przedstawiam ofertę mieszkań w znakomitej lokalizacji, dostępnych od IV kwartału 2025 roku, czyli już niebawem. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Meszna,śląskie

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Wyjątkowy dom z dużym warsztatem - idealny dla rodziny lub inwestora! Meszna k. Szczyrku Szukasz miejsca z klimatem, przestrzenią i potencjałem? Ta nieruchomość w Mesznej, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świerzawska

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł42 m² 11 960,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja rabat ograniczony czasowo Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w najlepszej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Doskonałe dla rodziny lub pod najem - blisko uczelnie Zakup bezpośrednio bez.