dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

4 000 000 zł580 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

DO sprzedaży obiekt(580 m2) W centrum miasta piotrkowa trybunalskiego(śródmieście).Idealnie nadaje się na działalność pedagogiczna,hotelarską ,biurową ,usługi. Cała nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł166,90 m² 7 908,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 597 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, który wyznacza nowe standardy energooszczędności i wygody. To oferta dla najbardziej wymagających klientów, szukających nieruchomości "pod klucz".

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

4 działki budowlane na sprzedaż, jastrowie Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 działek budowlanych w Jastrowiu rejon Zagórze. Dostępne są działki o powierzchniach: - 2 działki 1200.

Szczegóły ogłoszenia

862 000 zł10 775 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu grunt położony w pasie nadmorskim- trasa Kamień Pomorski - Pobierowo. Grunt o powierzchni 10 775 m2 usytuowany w przy zabudowie wolnostojącej z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie - ul. Kozaka, szprotawa Cena: 293 000 zł Pokoje: 2 Piętro: 2 Powierzchnia: 45 m Ogrzewanie: gazowe Opis: piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł702 m² 427,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków biurowo-gospodarczych: - położona jest w strefie śródmiejskiej miasta, - z bezpośrednim dostępem do drogi, - w otoczeniu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49,66 m² 6 826,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowa 46,30m2 a całkowitej 49,66m2, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Opis nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł24 400 m² 34,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka rolna 2,44 ha w Barłominie, gm. Luzino - Wydane warunki zabudowy lokalizacja: działka znajduje się w miejscowości Barłomino, w gminie Luzino (powiat wejherowski),.

Szczegóły ogłoszenia

149 999 zł6 700 m² 22,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 6700 m - książki | gmina książki | kujawsko-pomorskie Oferta Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska Szukasz przestrzeni, w której zrealizujesz swoje marzenie o domu.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł63 m² 10 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną orientacyjną stanu deweloperskiego bez centralnego ogrzewania, uzależnioną od sposobu wykończenia domu i zagospodarowania terenu oraz od kosztów działki na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł83,94 m² 5 944,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie na wyłączność mieszkanie w Sobieszowie. Mieszkanie w budynku 6-o rodzinnym na parterze z indywidualnym wejściem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł39,28 m² 17 693,48 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż słonecznie, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bratysławskiej - apartamentowiec "dom Wschodzącego Słońca" Mieszkanie o wymiarach 39,28m2 położone na 4 piętrze w 16-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł27,13 m² 9 399,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne, estetyczne mieszkanie, po remoncie , w wieżowcu z windą, z widokiem na zieleń, obok bloku parking dla lokatrów, w sąsiedztwie komunikacji miejskiej pokój, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 000 zł110,50 m² 13 927,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Dom Parterowy z basenem/ lux/pkp/wrocław 20km Bez Prowizji % Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2, poddasze o powierzchni 100 M2 do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł101,74 m² 1 494 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 101,74 m2 znajdujące się na 4 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum przy ul. Orląt Lwowskich 10. Na podwórzu istnieje możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł69,68 m² 9 974,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 60 m , zlokalizowane w dwulokalowym budynku w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych, na skraju Lasku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł41,30 m² 13 292,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokoje | Rozkładowe | Dwustronne | 1 Piętro | Różanka | oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości! Opiekun oferty: mateusz Porada Tel.:   Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

891 000 zł84,90 m² 10 494,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Serdecznie polecamy przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na jednym z najlepszych osiedli Białegostoku- os. Mickiewicza. Mieszkanie ma powierzchnię 84,90m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Okazja inwestycyjna - ul. Roosevelta 23 | 65 m2 | 320 cm wysokości | Potencjał na 2 lokale! Szukasz nieruchomości, która pozwoli na maksymalizację zysku? Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46,40 m² 11 530,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ze względu na liczne pytania informuję, że zakup mieszkania na kredyt jest możliwy. Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe, przestronne ponad 46-cio metrowe mieszkanie w Warszawie, dzielnicy Targówek,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł610 m² 196,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Czereśniowej. Charakteryzuje się regularnym kształtem i wymiarami ok. 13 x 46m. Warto rozważać działkę pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł73 m² 15 753,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie willowe | 3 pokoje + Antresola | 73 m | Stabłowice, ul. Bieszczadzka | Wrocław Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie willowe położone na 1. piętrze w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł48,23 m² 25 917,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Zakopanego, przy słynnej ulicy Krupówki! To przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m znajduje się na 3. piętrze budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł56,10 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Żagań, mieszkanie 3 pokoje, 56 m2, cena 340 000 zł, sprzedam. Oferta tylko w wgn! Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w kameralnym, niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł37 m² 15 945,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi - ul. Wiosenna Cena: 640 000 zł (17 297 zł/m ) Lokalizacja: ul. Wiosenna, praga-Północ, warszawa Powierzchnia: 37 m (mieszkanie) + 2,1.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zakrzewo

Zakrzewo,zachodniopomorskie

2 350 000 zł300 m² 7 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:15 400 m²

Dochodowa nieruchomość nad morzem, 10 domków i przepiękny ogród z udogodnieniami. Nieruchomość położona na wzniesieniu w malowniczej wsi Zakrzewo koło Darłowa. Obszar atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 226 zł60,79 m² 14 529,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocja do 30.04 - promocja wydłużona na majówkę W cenie mieszkania system smart home oraz miejsce garażowe Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 065 zł108,65 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu szerokogłowego zlokalizowanego na nowym osiedlu na Toruńskich Bielawach kameralnym osiedlu położonym w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł66,20 m² 14 335,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 3. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku z 1970 roku. Idealna propozycja dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 170 zł56,09 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł20 200 m² 3,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2,02 ha, położona w miejscowości Długoszyn, gmina Sulęcin. Wymiary działki: ok. 44 m x 450 m Kształt: prostokąt Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł89,95 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez pcc i prowizji! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w IV etapie inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł166 m² 1 897,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedaży dom w centrum miejscowości Kwaczała o powierzchni użytkowej około 166 m2 położony na działce około 16 ar. Bardzo dobra lokalizacja- niedaleko droga wojewódzka 780 ( bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 300 m² 176,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biura! Gorąco polecam działkę położoną w spokojnej, malowniczej miejscowości Bystrzyca zlokalizowanej blisko lasów a oddalonej o 8km od Oławy i zaledwie 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł700 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach około: 700m2-800m2 położoną nad Jeziorem Mucharskim. Działki do wydzielenia z większego areału, płaskie w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 489 000 zł206 m² 12 082,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 206 m , położony w spokojnej i rozwijającej się części miejscowości Łąki.

Szczegóły ogłoszenia

620 795 zł60,49 m² 10 262,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 60,49 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Dożynkowej, usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł118 m² 11 016,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny dom w Sulminie w otoczeniu natury, zaledwie 15 minut od Gdańska. Lokalizacja: sulmin to kameralna, dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona na skraju Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

38 500 zł2 181 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje. Działka dla miłośników letniskowych domków W malowniczej okolicy Z widokiem na panoramę biecza! Prezentowana nieruchomość stanowi działki o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł775 m² 4 516 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż wynajętą nieruchomość składającą się z hali i biurowca Hala jest o powierzchni 575 m2, podzielonej na dwie równe części. Budynek biurowy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł1 180 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka W niwiskach, niedaleko szkoły Działka położona w miejscowości Niwiska, na nowopowstającym osiedlu domów, niedaleko Szkoły Podstawowej z oddziałem przedszkolnym. 10 minut od.

Włącz powiadomienia

Powrót