dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 831 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 785 000 zł103 m² 26 999,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż I Ekskluzywny pakiet 4 apartamentów w prestiżowej Villi 44, świnoujście Oferujemy unikatową możliwość zakupu pakietu czterech nowoczesnych apartamentów wykończonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cygańska Góra

Gdańsk,pomorskie

763 021 zł45 m² 16 956 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania na parterze o powierzchni 45m , z przestronnym ogródkiem o powierzchni 30 m . Oto kilka najważniejszych zalet tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł45 m² 18 914,10 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w sercu Śródmieścia, w renomowanej inwestycji Bastion Wałowa. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

980 000 zł123 m² 7 967,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 5-pokojowe, 2-poziomowe, kameralne, słoneczne mieszkanie w zielonej części Ząbek na ulicy Skrajnej 32. Powierzchnia to 98,92m+ 23m2 taras mieszkanie, o bardzo wygodnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

885 000 zł49 m² 18 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, prezentuję na sprzedaż mieszkanie w zielonej inwestycji blisko bulwarów wiślanych Najważniejsze Informacje: * 7 pięter (winda) * miejsca postojowe w garażu podziemnym * komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzionków

Radzionków,śląskie

530 000 zł118 m² 4 491,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Nowa inwestycja w Radzionkowie Domy szeregowe w stanie surowym zamkniętym! Nowoczesne domy w atrakcyjnych cenach! Nowoczesny kompleks składający się z domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

266 000 zł38 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal użytkowy W ścisłym centrum kłodzka - na sprzedaż doskonała lokalizacja handlowa Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Kłodzka przy ul. Wojska Polskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

829 793 zł66 m² 12 572,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

65,39m2 | 3 pokoje + 2x Loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 6 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo! posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Zielona Góra,lubuskie

629 000 zł56 m² 11 292,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedażą 3-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie przy ul. Łężyca-Ciesielska w Zielonej Górze. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł48 m² 14 294,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,40m2 zlokalizowane na Mokotowie / Dolny Mokotów. Nieruchomość położona jest na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kukuczki

Rzeszów,podkarpackie

1 398 000 zł205 m² 6 819,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Niepowtarzalna oferta tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości! Marzysz o domu z widokiem, który zapiera dech w piersiach? Ten nowoczesny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 376 414 zł77 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Klimeckiego w Krakowie (dzielnica Zabłocie) Powierzchnia użytkowa: 76,51 m2 Mieszkanie zostało podzielone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

479 000 zł63 m² 7 636 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,73 m2, położonego na parterze w ośmiopiętrowym budynku z lat 90. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Relaks

Osiniec,wielkopolskie

230 000 zł1 217 m² 188,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa, niższa cena! Na sprzedaż wyjątkowa działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 1217 m , zlokalizowana w Osińcu w gminie Gniezno. Najważniejsze atuty nieruchomości: dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 190 000 zł171 m² 6 948,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Latarnika

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł214 m² 5 607,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Latarnika w Nowych Włochach. Niska, kameralna zabudowa zapewnia spokój i komfort mieszkańcom. Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego

Kraków,małopolskie

858 820 zł55 m² 15 488,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% Podatku pcc inwestycja będzie oddana do użytkowania III kw 2026 cena: 858 820 pln metraż: 55,45M2 piętro: i / IV gwarancja ceny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

1 425 000 zł1 297 m² 1 098,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1297 m2 zlokalizowana przy ulicy Okrzei w Kielcach. Wymiary około: 47 m x 16 m x 8 m x 8 m x 40 m x 22 m. Działka w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

611 000 zł41 m² 15 049,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w bloku lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Blok po termomodernizacji, dwie nowe, szybkie windy. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 814 925 zł242 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni 241,99 m2 zlokalizowany na parterze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym tuż przy ścisłym centrum miasta. Lokal w stanie deweloperskim o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Porosły

Porosły,podlaskie

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu przestronny dom wolnostojący o powierzchni 376 m2 (użytkowa 300 m2) wybudowany w 2000 roku, jest gotowy do wprowadzenia. Idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

440 500 zł41 m² 10 767,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Mieszkanie 2 pokojowe z dużym ogródkiem zlokalizowane na poznańskich Naramowicach Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego 3 minuty spacerem. Bezpośredni dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

527 814 zł43 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa teraz niższa cena! cena przed promocją 553.374.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wiekowej Sosny

Zalesie Górne,mazowieckie

590 000 zł1 249 m² 472,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę w jednej z najbardziej atrakcyjnych podwarszawskich okolic. Niewątpliwym atutem jest bliskość środków komunikacji miejskiej jak i stacji kolejowej oddalonej o ok 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

180 000 zł36 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane przy ulicy Płockiej, na parterze w czteropiętrowym bloku. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł32 m² 21 843,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Oferta dedykowana wyłącznie dla osób poszukujących dobrej i bezpiecznej możliwości zainwestowania w nieruchomość na wieloletni wynajem. NA sprzedaż mieszkanie stanowiące odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł63 m² 11 049,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,29 m , zlokalizowane na 6. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

407 000 zł30 m² 13 503,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

# klient Jeśli chcecie Państwo stać się właścicielami apartamentu wysokiej klasy w luksusowej inwestycji położonej 5 minut spacerem od plaży, teraz jest do tego niepowtarzalna okazja. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

249 000 zł46 m² 5 389,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Bystrzycy Górnej. Jeśli marzysz o przytulnym mieszkaniu w otoczeniu zieleni, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żukowo

Żukowo,pomorskie

209 000 zł1 000 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2, położona w Żukowie, w powiecie Kartuskim. Działka płaska w kształcie prostokąta, nieogrodzona, położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Demokracji

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

146 000 zł28 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie lub lokal usługowy zlokalizowane w sercu Połczyna-Zdroju. Nieruchomość usytuowana jest na parterze, co zapewnia łatwy dostęp zarówno dla mieszkańców,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarnówko

Czarnówko,pomorskie

490 000 zł135 m² 3 628,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnych domów z podziemnym garażem, ogrodem i pompą ciepła położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

545 000 zł41 m² 13 292,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie znajdujące się na I piętrze w odnowionej kamienicy. Lokal składa się z 1 pokoju (25m), kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalna

Legionowo,mazowieckie

499 000 zł53 m² 9 432,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe o funkcjonalnym układzie usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na spokojnym, zielonym Osiedlu Młodych w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł26 m² 18 953,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

683 000 zł41 m² 16 658,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1995 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Orzyckiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 150 000 zł9 409 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Kielce w dzielnicy Zalesie o powierzchni 9409 m2 o wymiarach: 17m x 550m. Działka w pierwszej linii zabudowy dojazd z dwóch stron,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszyńska

Warszawa,mazowieckie

1 377 000 zł64 m² 21 495,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy. Lokalizacja i budynek Warszawa, kamienica z 1928 roku Parter w zabytkowej kamienicy Wejście od strony zamkniętego podwórza Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Pszów,śląskie

166 000 zł36 m² 4 652,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Idealna oferta dla młodych, starszych lub pod inwestycje - w dobrej lokalizacji! Na sprzedaż ustawna kawalerka o pow. 36,68 m2, usytuowana na wygodnym I piętrze. Lokal jest zadbany, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Rybnik,śląskie

365 000 zł49 m² 7 396,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać bez konieczności przeprowadzania remontów oraz cenią sobie świetną lokalizację. Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49,35 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słowiańska

Rybnik,śląskie

535 000 zł190 m² 2 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 454 m²

Idealna oferta dla klientów, którzy szukają przestrzeni, prywatności i dużo zielni! Na sprzedaż przestronny, 2-kondygnacyjny dom o pow. ok. 190 m2, usytuowany przy ul. Słowiańskiej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij