dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rycerska

Leszno,wielkopolskie

429 000 zł1 260 m² 340,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1260m2 zlokalizowana w atrakcyjnym i cichym miejscu w Lesznie-Gronowie przy ul. Rycerskiej. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, 20m szeroka, położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

700 195 zł57 m² 12 241,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja termin realizacji: IV kwartał 2025 kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

304 760 zł16 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą 16,04-metrowego lokalu w ramach zakończonej inwestycji przy Al. 29 Listopada. Podstawowe informacje: wysoka rentowność z najmu: do 10%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koninko

Koninko,wielkopolskie

679 000 zł87 m² 7 804,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Klucze już w sierpniu 2025 roku. Zadzwoń i zapytaj o dostępność. Powerzchnia domu 87 m2. Dodatkowo w cenie garaż 17 m2. Ogród o powierzchni 84 m2. 3 sypialnie, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł27 m² 19 814,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Sprzedam przytulną nowoczesną kawalerkę o pow.27m2 na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku przy ul. Wrzeciono na Bielanach. Wyjątkowo ciche, ciepłe i jasne. Mieszkania po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z ogródkiem, w zielonej i spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum Katowic? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

1 300 000 zł125 m² 10 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Polecamy! Lokal handlowo-usługowy w centrum Białegostoku. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, wejście prosto z chodnika. Powierzchnia całkowita 125 m2: - parter - 105,5 m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Giże

Giże,warmińsko-mazurskie

79 000 zł3 259 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 18 działek budowlanych o powierzchniach od 3081 m2 do 5090 m2, położonych na Mazurach Garbatych w miejscowości Giże, gmina Świętajno, powiat olecki. Kompleks 18 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiśniowy Sad

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł74 m² 14 130 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Wiśniowy Sad > przystanki autobusowe pod osiedlem > przystanki tramwajowe 1 km > stacja metra Bródno 3,5 km (12 min komunikacją) Mieszkanie 74 m2, z dużym balkonem, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł128 m² 6 183,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej przy ul. Wywrockiego zaledwie 4 km od centrum miasta. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł118 m² 8 456,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację.Kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Metalowa

Szczecin,zachodniopomorskie

240 000 zł24 m² 9 917,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka, położona w spokojnej dzielnicy Podjuchy. Mieszkanie ma status spółdzielczego własnościowego i znajduje się w bloku mieszkalnym na 3 piętrze. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szklary Górne

Szklary Górne,dolnośląskie

460 000 zł252 m² 1 825,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:796 m²

na sprzedaż budynek z przeznaczeniem mieszkalnym lub handlowo-usługowym znajdującym sie po stronie parku Pałacu. obiekt posiada niezależny dojazd i wydzieloną część terenu znajdującego sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Straszyn

Straszyn,pomorskie

849 000 zł96 m² 8 822,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż bezczynszowy, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 74,98 m2, położony w cichej i zielonej okolicy w Straszynie przy ulicy Neptuna. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

690 000 zł124 m² 5 549,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wombat nieruchomości poleca na sprzedaż jedne z ostatnich czteropokojowych domów, o powierzchni 124,33 m kw. w zabudowie szeregowej na prężnie rozwijającym się Osiedlu Pogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu przestronny dom wolnostojący o powierzchni 376 m2 (użytkowa 300 m2) wybudowany w 2000 roku, regularnie konserwowany, jest gotowy do wprowadzenia. Idealnie nadaje się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 158 417 zł83 m² 13 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 998 zł56 m² 10 961,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Balkon z podwójnym wejściem Stanowisko parkingowe w zamkniętym garażu Gotowe do zamieszkania Modernistyczna zabudowa z 2007 roku Platforma dźwigowa dla osób z ograniczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osiek,małopolskie

895 000 zł135 m² 6 614,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Nowy dom na sprzedaż osiek, powiat oświęcimski Spokój, komfort i bliskość luksusu w jednym miejscu! Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dowbora-Muśnickiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie na Osiedlu Piaski, tzw. Szklane Domy, charakteryzujące się nie powtarzalnymi układami mieszkań i dużymi oknami. Blok 3 piątrowy, mieszkanie na 1 piętrze. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skargi

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł30 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Lex nieruchomości Oferujemy na sprzedaż bardzo funkcjonalne, komfortowe, słoneczne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,3 m , na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1998 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł67 m² 10 432,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Doskonała lokalizacja w sercu Wrocławia mieszkanie pełne możliwości! Bliskość Rynku, parku Staromiejskiego i Podwala sprawia, że mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szembekowo

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

84 400 zł844 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w zielonej enklawie Szembekowa - doskonała lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż pięć działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Szembekowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Halicka

Kraków,małopolskie

565 000 zł25 m² 22 572,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Kazimierza - Twoje miejsce na mapie Krakowa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykłego mieszkania, usytuowanego na najwyższym, VI piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

1 139 000 zł46 m² 24 761 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

I speak English. Emilii Plater 47 - Idealne mieszkanie w sercu Warszawy. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

779 000 zł64 m² 12 171,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: częściowo wyremontowane; Dodatkowo: balkon, domofon, piwnica, winda; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

157 000 zł32 m² 4 860,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,30 mkw, na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, wraz z użytkowaną piwnicą, pokój dzienny o powierzchni 10,85 mkw, sypialnia - 8,74 mkw, jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

832 000 zł48 m² 17 493,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Stare Miasto Poznań , ścisłe centrum , topowe osiedle , winda mieszkanie : dwupokojowe komunikacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gostyń

Gostyń,wielkopolskie

569 900 zł95 m² 5 981,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 265m2 na Osiedlu Nowoczesnych Domów w Brzeziu. Kolejny etap domów bliźniaczych będzie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mielżyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

450 000 zł45 m² 9 956 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Swarzędz, nowa Wieś, os. Mielżyńskiego. Mieszkanie o pow. ok. 45m2, położone w kameralnym, niskim bloku na 1 piętrze. Ładny rozkład, pokoje ustawne, mieszkanie jasne, dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alighieri

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł44 m² 14 318,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy stacji Metro Wawrzyszew, ul. Dantego, usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1980. Mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Miedziana

Łódź,łódzkie

495 000 zł64 m² 7 686,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64,4 m zlokalizowane praktycznie w samym centrum Łodzi, przy ul. Miedzianej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 701 000 zł106 m² 16 021,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Stare Miasto Poznań , ścisłe centrum , blisko Zamku i Okrąglaka , kamienica w trakcie rewitalizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł58 m² 11 009,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu z dużym salonem na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu, to ta propozycja jest dla Ciebie! Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boryny

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł42 m² 9 827,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczecin, pomorzany, 2 pokoje, 42m2, balkon loggia, parter, blok 4 piętrowy, pełna własność. Oferuję na sprzedaż mieszkanie na parterze w niskim bloku po remoncie, 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Sławoszyno,pomorskie

189 000 zł1 221 m² 154,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki w Sławoszynie o łącznej powierzchni 1221m. Zlokalizowane w pięknej, nadmorskiej okolicy, objęte Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krasne

Krasne,podkarpackie

139 000 zł500 m² 278 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

i partnerzy Nieruchomości przedstawiają na sprzedaż nieruchomość gruntową, z której wydzielane są 4 działki o powierzchni 5 arów każda. Dla każdej z nowopowstałych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł25 m² 23 780,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka W sercu mokotowa Blisko parku | Doskonała lokalizacja | Kawalerka | Idealna dla singla | Inwestycyjnie | Metro w okolicy ***** rozkład I standard: łączna powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

550 000 zł42 m² 13 002,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, oddzielne wc, łazienka, kuchnia, piwnica. 4 piętro, parking na terenie zamkniętym, dostępny dla właścicieli lokali osiedla. Zapraszam do kontaktu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Joliot-Curie

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł34 m² 18 794,10 zł/m²