dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie W pięknej kamienicy! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu 2-pokojowego mieszkania , położonego w urokliwej kamienicy z piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł179 m² 10 050,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina Gumieńce. Nieruchomość z rynku pierwotnego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł30 187 m² 122,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalny kompleks inwestycyjny 3 ha Z bocznicą 3km od węzłów autostrady A1 | Możliwość przywrócenia bocznicy kolejowej | gpz Grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 3,0187 ha. Planowana.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł975 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki letniskowe z możliwością zabudowy Lokalizacja: mąkolno, gm. Sompolno 140m od linii brzegowej Jeziora Mąkolno o pow. ok. 70 ha cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł42,30 m² 6 359,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłącznośc!tylko w Vista nieruchomości! Na sprzedaż polecamy mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Biały Kamień, ul. Wolności. Miejsce u podnóży góry Chełmiec, piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 000 zł47,80 m² 14 790,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Mieszkania gotowe na 2026 rok! Pełna oferta mieszkań w promocyjnych cenach z miejscem postojowym za 5tyś,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

99 000 zł613 m² 161,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach od 613m2 do 1657m2 położone w Żninie. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 139 m² 218,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczej działki o powierzchni 1139m2 zlokalizowanej w miejscowości Lewickie, w okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej. Uzyskane.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł369,30 m² 4 467,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Hala chłodniczo-magazynowa | możliwość rozbudowy | blisko A1.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł72,50 m² 17 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Czerniakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1995 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 898 zł62,91 m² 9 202 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł280 m² 4 996,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Dom usytuowany w Pruszkowie o powierzchni całkowitej 280 m2. Znajduje się w zwartej zabudowie i przylega do trzech innych budynków. Górna kondygnacja budynku to przestrzeń mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł51,30 m² 11 988,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Eleganckie 3-pokojowe mieszkania z dużym balkonem | Os. Czarkowo | 51,30 m oraz 55,70 m2 | Winda | Bez pcc ldk Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkania położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł183,85 m² 5 384,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 602 m²

Prezentujemy Państwu przestronny budynek parterowy dwupoziomowy, częściowo podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 183,85 m2 i całkowitej 240,92 m2(z piwnicą), położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł266 m² 2 251,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 866 m²

W ofercie sprzedaży wolnostojący dom w Lipkach Wielkich. Lokalizacja: lipki Wielkie to wieś położona w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim, w gminie Santok. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działki budowlane w Łomnicy Prezentujemy 4 działki każda po 1000m2, z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny - wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36,50 m² 6 548 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położonego w bliskim sąsiedztwie centrum w Sokółce. Oferta jest propozycją dla osób, które szukają połączenia kameralnej atmosfery odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 250 m² 107,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku, ale nadal będziesz blisko miasta? Ta nieruchomość łączy ciszę i zieleń z szybkim, 10-minutowym dojazdem do Raciborza. Idealna lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 316 m² 103,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości omega oferuje na sprzedaż kompleks działek niezabudowanych zlokalizowanych w Rzeszowie, przy ul. Zelwerowicza na osiedlu Zalesie. Nieruchomość składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł70,15 m² 8 937,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ustroń- apartament I p. za 627 000,00 zł brutto. Apartament z dużym balkonem - na I piętrze - 3 pokoje ( salon z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka z wc ) - powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł56,70 m² 21 957,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na Woli, dzielnica Młynów - zaledwie 3,5 km od Centrum Warszawy. Mieszkanie Wykonane jest w bardzo wysokim standardzie z dbałością o każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł102,68 m² 11 589,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szukasz przestronnego mieszkania w ścisłym centrum Wrocławia? To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację! lokalizacja: ul. Komandorska,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł167,90 m² 15 783,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - elegancki dom wolnostojący w pożądanej części Gdańska - Kokoszki. Lokalizacja: kokoszki to jedna z dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 271 632 zł83,66 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł913,37 m² 4 587,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Pensjonat w centrum Karpacza z salami na eventy - po remoncie, gotowy do zarabiania! Na sprzedaż wyjątkowy pensjonat w malowniczym Karpaczu - gotowy, dochodowy biznes w sercu Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł60,73 m² 16 219,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Zagłoby budynek Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 60,73m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł183,19 m² 8 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:595 m²

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: robert 510 297 *341 Oto Alternatywa Dom wolnostojący | 183,19 m | Kraków Dębniki / Tyniec Szukasz nowoczesnego domu z własnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 500 m² 81,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka położona na polanie w lesie. Część nieruchomość ok 10 arów w planie zagospodarowania oznaczona jest symbolem ML - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł46,50 m² 5 591,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 usytuowane na drugim piętrze przy ul. Żeromskiego w Bielawie. Oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł4 368 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż. Działka mieszkaniowo usługowa 4 368 m2. Warunki zabudowy. Pruśce. Przedmiotem sprzedaży jest okazała działka budowlana o pow. 4368 m2, położona w miejscowości Pruśce, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Darskowo,zachodniopomorskie

388 000 zł170 m² 2 282,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Cena: 388 000 zł Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Prezentujemy urokliwy dom położony w malowniczej wsi Darskowo w gminie Złocieniec, który stanowi idealne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł58 m² 14 293,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kameralne osiedle a jednocześnie świetnie skomunikowane z centrum! Zadaszony taras na którym można odpoczywać o każdej porze roku! Wszystko co potrzebujesz w zasięgu spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 876 zł39,53 m² 14 390,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy budynek mieszkalny W samym centrum nowego sącza! -> sprzedaż Z rynku pierwotnego - brak podatku pcc 2% oraz brak prowizji! -> mieszkanie nowe, w stanie wykończonym "pod klucz" - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł25 m² 4 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy znajdujący się w sąsiedztwie największej uczelni wyższej w regionie Wałbrzyskim, lokal ma duży potencjał z uwagi na bliskość uczelni, akademików ale.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł36,52 m² 8 899,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż cicha kawalerka o powierzchni 36,52 m , położone w zielonej i spokojnej części Opola Śródmieście. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł59,45 m² 11 740,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 374 m² 41,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona bezpośrednio przy rzece Słupi, zaledwie 2,5 km od miasta Ustki. Powierzchnia działki to 3374 m2, w ewidencji gruntów oznaczona jako Ps, pastwisko. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,30 m² 17 706,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1975 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42m.2 przy ul. Skierniewickiej składające się z: przedpokoju Sypialni Kuchni Salonu Łazienki Loggii Do.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. ok 60m2. Mieszkanie słoneczne, czyste, wyremontowane gotowe do wprowadzenia. Lokal mieszkalny znajduje się w budynku na pierwszym pietrze, budynek czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł112,80 m² 7 624 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów położonych w dzielnicy Bałuty/ Doły. Inwestycja składa się z trzech budynków: * Dom o pow. 112,13m2 4-pokoje, działka 260m2, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

337 500 zł7 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Jenin, w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko miasta Gorzowa Wlkp., cisza, spokój, las. W pobliżu wybudowane domy jednorodzinne, w sąsiedztwie działki.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij