dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 801 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 801 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Zgłobice,małopolskie

825 000 zł7 300 m² 113,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 73 arów, położoną w Zgłobicach przy ul. Liściastej, w bliskiej odległości od centrum Tarnowa. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł51 m² 16 614,50 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z przytulnym mieszkaniem 51.1 m2 na Gocławiu. Wyjątkowym atutem tego lokalu jest obszerny ok. 11 m2 balkon, z którego rozpościera się widok na centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lema

Kraków,małopolskie

820 000 zł40 m² 20 387,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2- pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji, blisko parku lotników N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,22 m2 zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 500 zł28 m² 17 608,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

408 000 zł34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycyjna kawalerka z dużym 20m ogródkiem - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żmigród

Żmigród,dolnośląskie

503 333 zł120 m² 4 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł2 096 m² 949,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka leśna z prawem zabudowy, położona w prestiżowej dzielnicy Warszawa- radość, po wschodniej stronie torów. Nieruchomość o powierzchni 2096 m2 objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Władysławów

Władysławów,mazowieckie

420 000 zł2 700 m² 155,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża Ładna i Słoneczna Działka przy pięknym suchym Lesie o powierzchni 2700 m2. Położona w miejscowości Siestrzeń na granicy z Władysławowem. Możesz na niej wybudować swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł115 m² 7 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Makler poleca Do sprzedania domek jednorodzinny typu blizniak dwulokalowy w Fordonie Idealne miejsce ,tereny spacerowe, blisko komunikacja miejska , markety, szkoła, przedszkola. Idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

736 186 zł67 m² 10 922,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokojowe mieszkanie. Promocyjna cena - oferta ograniczona czasowo! Zadzwoń i zapytaj o rabat i dostępność oferty. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 499 000 zł3 130 m² 478,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Kielcach o powierzchni 3130 m2 i o przybliżonych wymiarach 22m x 130m. Bilska odległość od centrum. Dostępne media: woda, kanalizacja, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 950 zł42 m² 14 368,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji - kupujesz bez dodatkowych opłat I speak English - feel free to contact me for assistance in English Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Krzykach - 450 m od pętli tramwajowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoczowska

Poznań,wielkopolskie

732 864 zł61 m² 11 990,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Absolutnie wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe, z wyjściem na prywatny taras na dachu! Klucze do odbioru wrzesień 2025! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Grunwaldzka

Krzeszowice,małopolskie

110 000 zł1 379 m² 79,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest usługowa działka U6 w Krzeszowicach, usytuowana w cichej i spokojnej okolicy. Działka zlokalizowana w strefie ochrony sanitarnej od cmentarza do 50 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milaty

Cieszyn,śląskie

430 000 zł60 m² 7 147,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja. Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,12 m , znajdujące się na oś. Bobrek Zachód. Idealne dla rodzin, par lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekoszów

Piekoszów,świętokrzyskie

1 295 000 zł206 m² 6 286,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 807 m²

Rezerwacja! tylko U nas 0% prowizji! Nowoczesny, komfortowy dom parterowy z 6 - cioma pokojami w Podzamczu Piekoszowskim tylko 11 km od Kielc! Szukasz przestrzeni, nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł36 m² 14 408,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe dwa pokoje na poznańskim Grunwaldzie - Junikowo! Kameralna zabudowa dla wymagających Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów Polecamy mieszkanie dwupokojowe w nowopowstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

619 000 zł151 m² 4 099,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Uwaga - Duża obniżka ceny! Przestronny dom szeregowy w Oleśnicy - idealny dla rodziny lub inwestora! Szukasz funkcjonalnego domu w cichej i zielonej okolicy? A może nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z duszą w sercu miasta - gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, które łączy w sobie styl, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

329 000 zł26 m² 12 653,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2, usytuowane na 5 piętrze w Centrum Białegostoku przy Alei Piłsudskiego. Idealne zarówno dla osób szukających swojego miejsca, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

690 000 zł3 450 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3450 m, położoną w malowniczej i prężnie rozwijającej się miejscowości Książenice. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 197 000 zł197 m² 6 076,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Makler poleca dom parterowy gotowy do zamieszkania! Wyjątkowy, funkcjonalny dom położony w spokojnej części centrum Łochowa , na zagospodarowanej działce o powierzchni 779 m . Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobieszowice

Dobieszowice,śląskie

164 250 zł657 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W dobieszowicach! Granica Dobieszowic z Wymysłowem! Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 657 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wola Morawicka

Wola Morawicka,świętokrzyskie

192 000 zł1 280 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż w gminie Morawica o powierzchni 1280m2 Wola Morawicka. Szukają Państwo spokojnego miejsca?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kiekrz,wielkopolskie

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Odkryj wyjątkową ofertę od renomowanych deweloperów - bez ukrytych kosztów i bez podatku pcc! Dodatkowo, współpraca z naszym zespołem w Kwadrat Nieruchomości jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

789 700 zł61 m² 12 999,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Warszawie, dzielnica Bielany, przy ul. Marii Dąbrowskiej 9. Mieszkanie o powierzchni 60,75 m2, przestronne, położone na ostatnim 12 piętrze, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Siemiątkowo

Siemiątkowo,mazowieckie

900 000 zł111 200 m² 8,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przepiękne gospodarstwo rolne o powierzchni całkowitej 111200 m2 (11,12 ha) ziemi w malowniczej okolicy. Do gospodarstwa przynależy 100 metrowy dom po generalnym remoncie (2020 r.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

408 000 zł71 m² 5 746,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie inwestycyjne w centrum Bydgoszczy Opis nieruchomości Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na 4. piętrze zadbanego budynku w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

919 000 zł51 m² 18 051,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie gotowe do wprowadzki! Oferta dotyczy mieszkania na osiedlu ozon (etap 1). Rynek wtórny od osoby prywatnej, bez pośredników. Osiedle znajduje się w obecnie najszybciej rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

915 000 zł108 m² 8 464,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja! Polecamy na sprzedaż ładne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone w atrakcyjnej, cichej i spokojnej części Plewisk - przy. ul. Fabianowskiej w 4 rodzinnej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

2 400 000 zł8 035 m² 298,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 8035 m2 zlokalizowana przy ul. Leszczyńskiej. Działka o nieregularnym kształcie. Szerokość od ulicy około 230 m, głębokość od około 30 do 40 m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milówka

Milówka,śląskie

698 000 zł90 m² 7 717,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

| zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w miejscowości Milówka. Milówka leży w Beskidzie Żywieckim, w południowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świekatowo

Świekatowo,kujawsko-pomorskie

1 110 000 zł216 m² 5 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 012 m²

Makler nieruchomosci poleca : Nieruchomość w otoczeniu pól i drzew z asfaltową drogą dojazdową. Wolnostojący Dom o powierzchni użytkowej całkowitej 218m został wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

165 000 zł900 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m2 zlokalizowana przy Aleji Miłości w miejscowości Chęciny. Działka o wymiarach około 18 m x 50 m. Dostępne media: prąd w działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty

Kąty,zachodniopomorskie

2 500 000 zł150 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dom z ogrodem i budynkami gospodarczymi Prezentujemy ofertę sprzedaży niezwykle zadbanej i klimatycznej nieruchomości położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

790 000 zł65 m² 12 075,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Osiedle europejskie, 3 pokoje, ogródek I balkon oferta dla klienta gotówkowego tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 65,42m2 zlokalizowane przy ul. Bobrzyńskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Stare Rybie,małopolskie

249 000 zł6 700 m² 37,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w gminie Limanowa! Oferujemy na sprzedaż grunt o powierzchni 6700 m w miejscowości Stare Rybie, w gminie Limanowa, tuż za granicą gminy Łapanów. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wileńska

Marki,mazowieckie

1 099 000 zł128 m² 8 567,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż 3 pokojowy segment o powierzchni 128 m2 (109 m2+19 m2 garaż) zlokalizowanym w Markach przy ul. Wileńskiej. Całość mieści się w 2-piętrowym środkowym budynku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chmieleń

Chmieleń,dolnośląskie

1 295 000 zł420 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:21 632 m²

Wyjątkowa Oferta na Wyłączność - Twój Wymarzony Dom Czeka! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości, która łączy spokój natury z niepowtarzalnym urokiem.