dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

Rynek pierwotny

463 000 zł46,39 m² 9 980,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowoczesnego mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta w Rumi to jedna z najciekawszych propozycji na rynku tylko 9 980 zł/m za przestronne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,50 m² 9 873,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w jednym z bloków przy ulicy Zwycięstwa - Zaodrze. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze, 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł94,90 m² 15 279,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1886

Annderson Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 94,90 m , położone na wysokim parterze zabytkowej kamienicy z 1886 roku, zlokalizowanej przy ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 380 zł41 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne segmenty z garażem widokowa lokalizacja | Jastrzębie-Zdrój Ruptawa Kupujący zwolniony z podatku pcc (2%) Polecamy Państwu nowo wybudowane, przestronne mieszkania w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż komfortowy i zadbany dom jednorodzinny zrealizowany według projektu Dom w winorośli 2 , o powierzchni całkowitej ok. 160 m oraz powierzchni użytkowej 134,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł126 m² 13 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Przedmieścia Krakowa - Wrząsowice - nowy dom bliźniak na nowym osiedlu domów jednorodzinnych przy południowej granicy Krakowa. Standard premium. Budowa zakończona - budynki z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 229 m² 76,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 11 działek budowlanych w Olbrachtowie (gmina Żary) - gotowe do zakupu, promocyjna cena na start! W świecie, w którym cisza i spokój są luksusem, mam dla Ciebie coś.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł38,30 m² 9 634,46 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadbane M3 przy parku szarych szeregów: gotowe 2 Pokoje, które Pokochasz od Progu! Masz dość surowych, "pachnących chemią" mieszkań deweloperskich, gdzie przez rok słychać tylko wiertarki sąsiadów?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 419 zł48,58 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł12 200 m² 163,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Głogoczów/gmina Myślenice. Działka o powierzchni 12.200m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (istnieje możliwość podziału parceli). Teren ładnie położony, widokowy, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł24,60 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szukasz przytulnego mieszkania do własnej aranżacji? Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na ulicy Kopernika 20. To doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą. Symbol ue5 - A.5.1 Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł335 m² 3 877,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 494 m²

Prezentujemy na sprzedaż obiekt gastronomiczno-hotelowy położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 15 w miejscowości Kwieciszewo, gm. Mogilno. Doskonała lokalizacja przy ruchliwej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46,28 m² 11 560,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Stanisława Staszica w Rzeszowie. Ze względu na lokalizację, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

4 142 200 zł27 800 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa posadowiona w miejscowości Łopianka gmina Łochów. Idealna oferta pod inwestycję. Działka o powierzchni 27800m2. Nieruchomość objęta mpzp. Leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

739 000 zł125 m² 5 912 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Gryfinie. Lokalizacja: osiedle nowych domów jednorodzinnych, dookoła pełno zieleni i miejsc spacerowych. Droga dojazdowa gminna.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł36,70 m² 5 858,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy nieruchomość zlokalizowaną w Bytowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 600 000 zł277,10 m² 5 774,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Szukasz domu, w którym połączysz funkcje mieszkania i prowadzenia działalności usługowej ? Mamy coś wyjątkowego! Na sprzedaż duży dom o obecnej powierzchni mieszkalnej 181,80 m i.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł59,50 m² 4 201,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2 pokojowe mieszkanie/ ogród/ garaż/ strych/ niedaleko morza Oferuje do nabycia lokal mieszkalny położony w Mieroszynie przy ulicy. Starowiejskiej. Mieszkanie o powierzchni 59,5m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 000 zł48,73 m² 7 674,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo, jedyna taka okazja! najniższa cena! dworska enklawa - nowa inwestycja - mieszkanie po odbiorze. Mieszkanie bez podatku pcc 0% prowizji Jeśli poszukują Państwo przytulnego mieszkania, to.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł5 600 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko 21zł/m2. Działka siedliskowo-rolna o powierzchni 56 arów w Kaczycach przy ul.Morcinka. Działka o regularnym kształcie o wymiarach: 62x87m. Dojazd utwardzoną drogą. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł86 m² 9 883,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:627 m²

Zaciszne Centrum Ząbek | Działka 627 m zabudowana 2 domami do remontu lub rozbiórki | 13 km do Centrum Warszawy Dworca Centralnego! Świetna Inwestycja! Lokalizacja idealna: centrum Ząbek, tylko 13.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Sułków,małopolskie

1 890 000 zł242 m² 7 809,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Komfortowy dom w Sułkowie - cisza, wygoda i doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny na ok. 17-arowej działce położony w malowniczej miejscowości Sułków -.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 940 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1940m2 położona przy asfaltowej drodze lokalnej do której przylega szerokością 35m. Działka w kształcie prostokąta. Dla działki wydane są warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł53,53 m² 20 530,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Apartament inwestycyjny w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Żurawiniec,dolnośląskie

690 000 zł97,12 m² 7 104,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kameralny segment z dużym ogrodem | Żurawiniec k. Wrocławia- oddanie 2026 Informacje podstawowe: lokalizacja: żurawiniec, gm. Miękinia Rodzaj zabudowy: bliźniak Liczba segmentów: tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Koszalin,zachodniopomorskie

607 809 zł73,23 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na parterze z tarasem Symbol mieszkania A1 Powierzchnia 73,23 m2 4 pokoje - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój Taras 21,87 m2, winda od poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

508 788 zł40,38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 500 zł38,98 m² 9 094,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 143 120 zł95,26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł170 m² 3 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł179 m² 3 351,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

Szukasz domu blisko miasta, który możesz zaaranżować według własnych potrzeb? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji i szybkim dojeździe do Łodzi, zgierza, aleksandrowa Łódzkiego? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 100 zł40,20 m² 14 380,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,2 m2 na nowopowstającym osiedlu przy ulicy Agatowej w Krakowie. Mieszkanie: -Przedpokój -łazienka -salon z aneksem kuchennym -pokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł55,10 m² 14 065,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokoje, podwyższony standard, bardzo duża loggia, garderoba Kto: kacper tel.   Co: 3 pokoje, słoneczny salon z klimatyzacją i balkonem z widokiem na zielony dziedziniec,.

Szczegóły ogłoszenia

110 400 zł1 104 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane - sobniów | dobra lokalizacja | dojazd drogą wewnętrzną Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w obrębie Sobniów, w rozwijającej się części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o powierzchni 2000mkw atrakcyjnie położona w odległości ok 100m od Wyciągu Narciarskiego Bolek Kamienica. W niedalekim sąsiedztwie wykonane badania na obecność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 830 zł75,93 m² 12 825,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - B3.3 Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Biuro nieruchomości Team4home ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł7 768 m² 90,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z ogromnym potencjałem 8000m2 obecnie Wydane warunki zabudowy na 8 budynków jednorodzinnych. W sąsiedztwie powstaje nowa zabudowa jednorodzinna. Dojazd asfaltem. Dobra cena. Opiekun.