dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 267 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 275 000 zł327,70 m² 3 890,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:989 m²

Do sprzedaży we Włocławku na Osiedlu Zawiśle przy ul. Grodzkiej, od strony terenów leśnych, atrakcyjny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 327,7m2 z garażem samochodowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 533 zł48,03 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 846 680 zł83,94 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 225 zł43,67 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł61 m² 12 786,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Nowa inwestycja na Złotnikach! Kameralna atmosfera: niska zabudowa zapewniająca komfort i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł73,81 m² 6 638,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Szczecinie blisko Centrum przy ul. Emilii Plater o powierzchni użytkowej 63,62 m2 składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w Chojnicach przy ulicy Ceynowej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 785 m² 68,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka w Wiskitkach (morgi). Blisko do Lotniska Centralny Port Komunikacji. Duża i kształtna. Powierzchnia około 3800 m2 o wymiarach około 38 x 98 m. Idealna na duży dom lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 000 zł95 m² 8 600 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, wc, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 500 zł95 m² 8 900 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 031 190 zł111 m² 9 290 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego, trzech sypialni, kuchni, dwóch łazienek, wc, balkonu i ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż mieszkanie 2 pokoje / 37m2/8 piętro z 11 / loggia / oś.Dąbrowa LOKALIZACJA:Mieszkanie w budynku wielorodzinnym 11 piętrowym na 8 piętrze. Budynek zlokalizowany nieopodal dh Pionier.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,78 m² 11 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ładne 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny w Serocku na ulicy Traugutta. Wyjście z salonu na około 200m2 prywatny ogród. Kilka minut spacerem na rynek, do szkoły, przedszkola czy na plażę. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedam mieszkanie! Do generalnego remontu, 2 pokoje, osobna kuchnia, hol i łazienka (ok. 43 m2). Przynależna piwnica oraz balkon. Mieszkanie w bloku, na trzecim piętrze przy ulicy Obrońców.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł60,20 m² 11 212,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko teraz! oferta, na którą musisz spojrzeć! Winogrady - os. Stefana Batorego blisko rezerwatu Żurawiniec (500m) > 3 Niezależne Pokoje + Pokój dzienny z aneksem kuchennym || Piątkowo || os.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł120 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni ok. 120 m2 znajdujące się na piętrze budynku wchodzącego w skład przepięknego osiedla mieszkaniowego trzcianki letnisko III , na którym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł97,08 m² 6 489,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowoczesne domy w Topoli Małej tuż przy granicy Ostrowa Wielkopolskiego. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast klaksonów i widok na las brzmi dobrze? Tak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przestronny, 5-pokojowy dom, składający się salonu z aneksem kuchennym, dwóch łazienek, czterech sypialni, garażu i ogródka o powierzchni 49,95 m2, mieszczący się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57 m² 11 385,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament premium pod lase M | duży taras | wysoki standard | 8 minut do A1 | rybnik Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odpocząć po pracy, a jednocześnie zapewni szybki dojazd do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł26,78 m² 16 430,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 26,78 m , położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Kartuskiej 420 w Gdańsku. Lokal składa się z: pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł44,60 m² 12 309,42 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta bezpośrednia - bez prowizji agenta mieszkanie - powierzchnia: 44,6 m - 6 piętro z 7 - 2 pokoje: sypialnia i salon z otwartą kuchnią - klimatyzacja - jednostronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

872 378 zł49,01 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bagry | Jasne 2-pok. mieszkanie z dużym balkonem (rozkład okien pozwala na bezproblemowe przerobienie na mieszkanie 3-pokojowe), klimatyzacją i 2 miejscami w garażu | najwyższe piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł49,37 m² 14 158,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z charakterem w jednej z najbardziej zielonych części Krakowa Nowa Huta zmienia oblicze. Dzielnica, która przez lata była niedoceniana, dziś przyciąga coraz więcej uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł67 m² 13 417,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i dwustronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Ursusa Gołąbki, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł74,89 m² 14 688,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferta w przygotowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł61 m² 12 868,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne, jasne mieszkanie z klimatyzacją i balkonami gotowe do wprowadzenia. W pobliżu sklepy (biedronka, aldi, emma, Lidl) szkoła, przedszkole, komunikacja i wszystko, czego trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 857 zł49,31 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament w Cechowa Park! Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60 m² 14 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,56 m , położone w zielonej okolicy, w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Strzelców. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł68,36 m² 17 992,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,36 m , położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Na Piaski / Zielonki (granica.

Szczegóły ogłoszenia

580 958 zł41,50 m² 13 998,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na 1. piętrze w budynku z około 1999 roku (bez windy), na spokojnym i zielonym osiedlu Złocień.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł296 m² 3 712,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 121 m²

Dom marzeń z ogrodem i stawem w malowniczym Górowie Iławeckim Marzysz o spokojnym życiu z dala od miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca, które pozwoli Ci na odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 000 zł36,70 m² 13 269,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w kameralnej inwestycji ,moje pierwsze mieszkanie" przy ul. Klepackiej 14. Nieruchomość usytuowana jest na 1 pietrze w 3 piętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54,70 m² 11 316,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Wrocław Stabłowice, ul. Wełniana / Główna Mieszkanie dwupoziomowe z balkonem o pow. 54,70 m (pow. mierzona po podłodze ok. 59m ) Na sprzedaż 3.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł52,40 m² 12 194,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokoje | balkon | klimatyzacja | garaż | 52,4 m | Stabłowice | pkp Pracze Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe położone we Wrocławiu, stabłowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 294 m² 424,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejsce pod dom, które stanie się Twoim azylem. Zapach lasu za oknem, spokój i codzienny widok natury, którą możesz obserwować z własnego tarasu - tak może wyglądać Twoja codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł70,84 m² 13 961,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferuję przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,84 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu Twój Parzniew Miasto Ogród II przy ul. Działkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł132,22 m² 6 950,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym osiedlu w spokojnej części Ożarowa Mazowieckiego - Zientarówce. To idealna propozycja dla rodziny, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł164 m² 10 914,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej, zielonej okolicy - w najbardziej urokliwej części Żółwina k. Podkowy Leśnej, przy ul. Sosnowej, tuż przy lesie. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł93,51 m² 14 436,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Parterowy dom w Kaniach - 600 m do wkd, działka 1010 m W Kaniach, przy ul. Piłsudskiego, w jednej z najlepiej skomunikowanych części miejscowości, znajduje się parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł66 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczecin Bukowe, nad Rudzianką, swojska Bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni całkowitej 66 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł86,66 m² 8 642,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Lokalizacja: wejherowo, ul. Sobieskiego 229 (deptak) powierzchnia: 86,66 m | piętro: 1/4 | pokoje: 4 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zadbanej kamienicy z 1907 roku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł77,19 m² 5 570,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Grudziądz, os. Lotnisko, ul. Kustronia Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 77,19 m (w tym 72,80.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,70 m² 7 392,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48,7 m - Rubinkowo II, toruń Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone na 8 piętrze wieżowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

103 410 zł1 149 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 2 działki budowlane w Świętoszowie, z dobrą ekspozycją i otoczeniem terenów zielonych. Miejscowość malowniczo położona na terenie Borów Dolnośląskich ,nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł49,30 m² 15 395,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie o powierzchni 49,3 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy na Ochocie, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Lokal.