dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 799 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Brody

Brody,lubuskie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180 m2 z 2 działkami o łącznej powierzchni 8600 m2 (działka z domem 1300 m2 oraz grunt 7300 m2) zlokalizowany w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł39 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa, mokotów, wyględów, ul. Malawskiego bez prowizji od Strony Kupujące Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m2 na 6 piętrze w 10-cio piętrowym, zadbanym budynku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,świętokrzyskie

4 380 000 zł820 m² 5 341 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:820 m²

Obiekt w pełni wyposażony, wybudowany w 2013 roku o łącznej powierzchni 820 metrów kwadratowych zaprojektowany, zaadaptowany i wykonany zgodnie z przepisami na całodobowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sławoszyno

Sławoszyno,pomorskie

189 000 zł1 188 m² 159,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1188 m2, płożona w miejscowości Sławoszynko (sławoszyno) w gminie Krokowa. Na nieruchomość wydana została decyzja o warunkach zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

499 900 zł42 m² 11 982,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji! Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Łomianki

Łomianki,mazowieckie

410 000 €483 m² 848,86 €/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedaży lokal przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej w centrum podwarszawskich Łomianek. Biznes rodzinny z powodzeniem prowadzony od 15 lat (wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Robinii

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł143 m² 13 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż: ekskluzywny bezczynszowy segment w sercu Ursusa w zabudowie szeregowej idealny do zamieszkania lub jako inwestycja. Jeśli szukasz przestronnego, nowoczesnego i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

678 000 zł85 m² 7 946,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko W realton nieruchomości! zapraszam inne agencje do współpracy! Prezentuję ofertę sprzedaży, dwupokojowego mieszkania, położonego w centrum Katowic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

515 000 zł51 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w Olsztynie komfortowe, bezpieczne i otoczone zielenią! Optimum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł121 m² 5 702,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m , zlokalizowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 545 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł47 m² 19 148,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy sggw, 47 m2 , 2 piętro , winda. Loggia +5m2 , piwnica +4m2 , przedsionek +4m2. Umeblowane i tak i nie do uzgodnienia. Oddzielna kuchnia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

565 000 zł57 m² 9 912,28 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

598 000 zł31 m² 19 302,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

: zwięźle: 30,98 m | 1 pokój wraz z oddzielną kuchnią | mieszkanie do remontu (możliwa adaptacja na 2 pokoje)| I piętro w niskim kameralnym ceglanym budynku | cicha ulica wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

1 190 000 zł8 699 m² 136,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 8699 m2 położona w miejscowości Rogowo k. Mrzeżyna, ok. 1,8 km od morza. Malownicza lokalizacja w zakolu rzeki Stara Rega, ok. 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Praga

Czerwińsk nad Wisłą,mazowieckie

270 000 zł1 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w Czerwińsku nad Wisłą idealna pod dom lub inwestycję! Jeśli marzysz o miejscu, które łączy ciszę, spokój i piękno przyrody z dogodnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 899 900 zł335 m² 8 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Zapraszamy na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży klimatyczny Dom Wolnostojący w stylu rezydencjonalnym, usytuowany w bardzo atrakcyjnej i prestiżowej części Milanówka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł41 m² 13 744 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 41,4 m zlokalizowane przy ul. Sikorskiego w sercu klimatycznej Wildy. Opis mieszkania: 2 niezależne pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Warszawa,mazowieckie

2 050 000 zł108 m² 18 928,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul.Grottgera - 108,3 m . Położone na 2. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1930r. Budynek zachował swój klasyczny, przedwojenny charakter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyczółki

Warszawa,mazowieckie

916 626 zł40 m² 22 915,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Ursynów o powierzchni 40,38 m2. Powierzchnia mieszkania obejmuje: 1. Przedpokój - 3,33 m2 2. Salon z aneksem kuchennym - 22,55 m2 3. Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Police,zachodniopomorskie

299 500 zł69 m² 4 353,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ofertą sprzedaży jest bezczynszowy lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 88,8 m2, wraz z gruntem 145 m2 położony w Policach przy ul. Mieszka I. /nieopodal skrzyżowania z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł47 m² 13 595,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Duże słoneczne 2 samodzielne pokoje osobna kuchnia duży balkon od podwórka na Krzykach Gaju -możliwe szybkie wydanie wojciklicencja 16128 Serdecznie polecam Budynek zadbany z windą z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 245 000 zł162 m² 20 030,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:774 m²

Wrocław, park biskupiński okokica, biskupin - dąbie, stylowy dom wolnostojący 160 M2, działka 774 M2 Dom z lat międzywojennych XX. wieku o powierzchni mieszkalnej ok. 160 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Widnokręgowa

Rzeszów,podkarpackie

1 100 000 zł4 164 m² 264,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną przy ul. Widnokręgowej w Rzeszowie. Działka na wzniesieniu, graniczy z laskiem. Wokół prawdziwa cisza i spokój, bardzo dużo zieleni. Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł37 m² 5 915,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne, w pełni urządzone i wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37.02 m2, położone w dzielnicy Nowe Miasto. Lokal posadowiony jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alzacka

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł117 m² 25 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 117 metrowe, całe piętro w miejskiej willi wielorodzinnej wraz ze 100 metrowym tarasem na dachu, na Saskiej Kępie! mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem kuchni 3 sypialni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł35 m² 12 088,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w zielonej lokalizacji. Cena tylko 10 800 zł/m! Zamieszkaj w zielonym zakątku - bez podatku pcc i prowizji! Nowoczesne mieszkanie w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł37 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:19/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, dwupokojowe mieszkanie położone na 19 piętrze w jednym z trzech kultowych budynków ściany wschodniej. Spektakularny widok na panoramę miasta! Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

459 000 zł33 m² 13 867,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w Grodzisku Maz. Nowocześnie urządzone, meble i agd w cenie! Gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu. Oferta tylko W naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

548 856 zł42 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

129 000 zł1 112 m² 116,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra cena i lokalizacja Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w świetnej lokalizacji Bzie Górne. Działka płaska, a wszystkie media w drodze, ogrodzona z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł73 m² 17 272,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament z charakterem w sercu Wilanowa 3 pokoje, balkon, 2 miejsca postojowe i komórka! Royal Residence Etap 5 (robyg) cesja umowy, odbiór już w czerwcu! Zamieszkaj tam, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 034 m² 120,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Czarne Błoto z warunkami zabudowy! *** tylko U nas *** Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o pow. 1034 m2 zlokalizowana w Czarnym Błocie przy ul. Leśnej. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

559 232 zł44 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do odbioru. Kompleks składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

509 509 zł80 m² 6 368,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:655 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

529 780 zł50 m² 10 595,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Orzechówka

Orzechówka,podkarpackie

99 000 zł560 m² 176,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w samym centrum wsi Orzechówka (gmina Jasienica Rosielna, powiat brzozowski, województwo podkarpackie). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

160 000 zł24 000 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pole orne - 2,4 ha - Wilczyn (powiat trzebnicki) Na sprzedaż pole orne o łącznej powierzchni 2,4 ha , położone w miejscowości Wilczyn , gmina Oborniki Śląskie , powiat trzebnicki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kiełpin

Kiełpin,lubuskie

4 655 000 zł49 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj wyjątkową działkę inwestycyjną na zachodzie Polski teren o powierzchni ok. 4,9 ha, pod farmę fotowoltaiczną. Nieruchomość gruntowa niezabudowana. Położona w województwie lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

526 601 zł60 m² 8 762,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

602 064 zł42 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu Otrzymaj wsparcie na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po finalizację umowy Wygodne dwupokojowe mieszkanie z narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

309 000 zł62 m² 4 983,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe , rozkładowe, mieszkanie w Wałbrzychu (podzamcze). Możliwość zakupu przez cudzoziemców. 8 piętro, balkon, piwnica, powierzchnia 62m2 , składające się z: - 3 pokoi, -.