dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 800 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 800 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł81 m² 16 482,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w budynku otoczonym zielenią. Mieszkanie bardzo ciche, jasne okna na trzy strony: południe, wschód i zachod. Pokoje ustawne, na podłodze jest parkiet jesionowy. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielopole Skrzyńskie

Wielopole Skrzyńskie,podkarpackie

50 800 zł1 134 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż w Wielopolu Skrzyńskim. Na malowniczym wzgórzu otoczonym lasem, w urokliwej okolicy, znajdują się widokowe działki budowlane z mediami. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje na ruczaju! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Dębniki - Ruczaj przy ul. Bobrzyńskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł46 m² 19 021,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 45,5 m komfortowej przestrzeni na 5. piętrze w zadbanym budynku z dwiema windami gotowe, by wprowadzić się od razu. Atrakcyjna cena względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

870 000 zł72 m² 12 110,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z obłędnym tarasem oraz dużą loggią na ostatnim piętrze | wysoki standard inwestycji oferta spod lady, nigdzie nie publikowana! Bezpieczny zakup bezpośrednio bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Zabrze,śląskie

299 000 zł78 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78,02 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Reymonta 5 w Zabrzu. Układ /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Siechnice,dolnośląskie

740 000 zł69 m² 10 790,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe - 68,25 m | Balkon | Wysoki standard | Klimatyzacja Przedstawiam Państwu ofertę komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

384 993 zł41 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

608 000 zł40 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 40 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy z 2011 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania, jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

800 532 zł55 m² 14 555,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie, ul. Nad Stawami

Czarna,lubuskie

210 000 zł3 043 m² 69,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę siedliskową z wydanymi warunkami zabudowy, w miejscowości Czarna 16 km od Zielonej Góry. Powierzchnia działki 3043m2. Działka znajduje się na nowym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

738 000 zł46 m² 16 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje do wejścia na złocieniu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Domgały, dzielnica Złocień. Dzielnica ta posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklpey,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

640 000 zł47 m² 13 617 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie w Pruszkowie na Osiedlu Oligo Park, o pow. 47 m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wykończone pod klucz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bachledzki Wierch

Zakopane,małopolskie

4 880 000 zł235 m² 20 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Podana cena jest ceną netto. Posiadam na sprzedaż wspaniały dom w Zakopanem, dzielnica Szymony. Bardzo dobra lokalizacja z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł71 m² 9 995,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe, II poziomowe o pow. 71,03 m.kw. położone na 4 piętrze w kamienicy przy ul. Traugutta. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, zadbane, do zamieszkania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł63 m² 12 202,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,02 m , położone na wysokim parterze klimatycznej kamienicy przy ul. Kruczej. W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

652 000 zł38 m² 17 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na zielonej Saskiej Kępie. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na ostatnim 4 piętrze w budynku z lat 70. Blok obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pogodna

Gołaczewy,małopolskie

199 000 zł941 m² 211,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uzbrojona działka budowlana, pozwolenie na budowę! Gołaczewy zadzwoń: współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polan

Poznań,wielkopolskie

599 995 zł50 m² 11 999,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam gotowe do wprowadzenia 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 na 1 piętrze z 4 w ocieplonym bloku. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Polan w Poznaniu. W skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

659 009 zł40 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania na Pradze - Nowoczesna inwestycja w sercu Warszawy Prezentujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Praga, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jęczmienna

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł34 m² 12 471 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Przytulne mieszkanie do remontu w zabytkowej kamienicy okolice ul. Pszennej , Wrocław Mamy przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,48 m w urokliwej, starej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

499 555 zł120 m² 4 162,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

555 621 zł37 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Mieszkanie - garsonierę o powierzchni 37,29 m2 na 1 piętrze w czteropiętrowj odrestaurowanej kaminicy, będącej częścia większej inwestycji deweloperskiej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Witkowo Drugie

Witkowo Drugie,zachodniopomorskie

789 000 zł140 m² 5 644,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:482 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy, najlepiej na przedmieściach? Nasza oferta to wymarzone miejsce dla osób które chcą odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

423 373 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

442 734 zł42 m² 10 469 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,29 m2 na 3 piętrze z balkonem, na Ratajach Doskonała lokalizacja dla studentów, singla czy seniorów a także rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić ofertę mieszkanie na osiedlu jar naturia, jednej z najbardziej pożądanych w Toruniu lokalizacji. Na powierzchnię 59 m2, składają się: salon, osobna kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł54 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Białołęka-Tarchomin ul. Książkowa > tramwaje i autobusy 150 m od bloku > dojazd komunikacją do metra Młociny w 20 minut Mieszkanie 54 m2, 2-pokojowe z otwartą kuchnią, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł36 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie Ochota. Powierzchnia 36 metrów kwadratowych położone w świetnej lokalizacji ( blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Pól Mokotowskich),miejsce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

869 000 zł84 m² 10 372,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Blisko centrum miasta, rozkładowe z dużym tarasem. Idealne mieszkanie dla rodziny, 4-pokojowe o powierzchni 83,78 m2, usytuowane na I piętrze w bloku z windą, oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

746 000 zł300 m² 2 486,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam nowy ( stan deweloperski) klimatyczny dom w Myszkowie. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy Państwu nowy dom w stanie deweloperskim w spokojnej dzielnicy Myszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowskiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon(19.7 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 200 zł56 m² 8 710,95 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

879 000 zł120 m² 7 343,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania w zadbanej kamienicy nieopodal Jasnych Błoni. Na powierzchnię 119,69 m2 składają się : - hall, - 5 pokoi: salon z kominkiem z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maków Polnych

Poznań,wielkopolskie

576 300 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skorupki

Skorupki,warmińsko-mazurskie

279 000 zł1 049 m² 265,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowe działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Tałckiego łączącego jeziora Tałty i Tałtowisko. Każda z działek posiada dostęp do jeziora poprzez wspólny teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam lub zamienię na mniejsze na parterze lub 1 piętrze. Mieszkanie z trzema oddzielnymi pokojami oraz osobną kuchnią, wc i Toaleta osobno. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 439 000 zł89 m² 16 199,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Elegancki lokal w odrestaurowanej kamienicy - idealny na kancelarię lub prestiżowy apartament < lokal jest gotowy - dysponuję kluczami zapraszam > brak pcc! rynek pierwotny - bez prowizji! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Boduszewo,wielkopolskie

249 000 zł1 539 m² 161,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się Z naszą najnowszą ofertą działki budowlanej położonej w malowniczej i spokojnej miejscowości Boduszewo, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Zielonki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł43 m² 10 206,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania jest bezpośrednio od dewelopera, i podatku pcc! Oferujemy pomoc w: - uzyskaniu finansowania - wykończeniu i aranżacji nieruchomości - zarządzaniu najmem Skontaktuj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

Lubin,dolnośląskie

177 000 zł42 m² 4 214,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam bezczynszowy lokal o powierzchni 42m2. Nieruchomość mieści się na parterze w centrum miasta Lubina , jego potencjał pozwala na prowadzenie każdej działalności usługowej ,włącznie.