dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 798 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowa Wola,mazowieckie

899 000 zł74 m² 12 148,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania na nowoczesnym osiedlu w zabudowie szeregowej w Nowej Woli, tuż obok Piaseczna, przy ulicy Maciejki. Lokal o powierzchni 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam serdecznie, na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie idealne na start lub inwestycję! - Lokalizacja: ul. Więckowskiego, wrocław - Cena: 621 000 pln - Powierzchnia: 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedmiejska

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł43 m² 15 790,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna wyłącznie w mk Prestige Nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m , usytuowane na 1. piętrze 6-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Organizacji Narodów Zjednoczonych

Gliwice,śląskie

399 000 zł63 m² 6 343,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m2 zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Onz (osiedle Obrońców Pokoju). Dwustronnie rozkładowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

429 000 zł37 m² 11 657,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! Rezerwacja! Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,8 m , zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku z 2019 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Falista

Łódź,łódzkie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż oferuję przestronne, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,14 m z tarasem i ogródkiem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rubczaka

Wrocław,dolnośląskie

825 600 zł96 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, zapraszam do zapoznania z ofertą nieruchomości Razem, ale oddzielnie! Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniego mieszkania, co pozwoli powiększyć powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł74 m² 10 468,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:79 m²

Dwupoziomowe mieszkanie w budynku 4-lokalowym o powierzchni użytkowej 74,03 m wraz z przestronnym ogrodem o powierzchni 79 m . Zewnętrzne miejsca parkingowe do kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wolińska

Warszawa,mazowieckie

4 538 700 zł2 289 m² 1 982,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker spółdzielnia mieszkaniowa "osiedle zacisze" Z siedzibą W warszawie przy ul. Wyspowej 19 lok. A, krs nr 0000017250 ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Smolec

Smolec,dolnośląskie

619 000 zł65 m² 9 567,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle Wille Victoria spokojne życie blisko Wrocławia. 2 min od smolca! Z radością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową Osiedle Willowe Victoria, położone przy ul. Pogodnej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł49 m² 10 086,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta bez prowizji skierowana do klientów finansujących zakup gotówką. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Zatorskiej. Osiedle w niskiej zabudowie z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Bytom,śląskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnego, nowoczesnego mieszkania położonego w świetnie skomunikowanej części Bytomia, przy ul. Olimpijskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł36 m² 16 986,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego na Solcu. Mieszkanie obejmuje: 2 pokoje, oddzielną kuchnię , łazienkę z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Szczecińska

Gryfino,zachodniopomorskie

29 900 zł35 m² 854,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż lokal usługowo/handlowy o powierzchni 35 m , który spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających przedsiębiorców. Lokal znajduje się na ul. Szczecińskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

908 811 zł69 m² 13 171,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,6 m , położone na 2. piętrze. Zlokalizowane w luksusowym apartamentowcu w Piasecznie. Mieszkanie składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przepiórek

Tychy,śląskie

665 000 zł65 m² 10 278,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Tychy, mąkołowiec, ul. Przepiórek sprzedaż bez prowizji I podatku pcc 2%! Powierzchnia użytkowa: 64,7 m Taras: aż 24,5 m ! Cena: 665 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Michałów-Grabina,mazowieckie

2 400 000 zł230 m² 10 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny Dom wolnostojący typu stodoła Zapraszam na prezentację domu w najbardziej urokliwej części okolic Nieporętu w kameralnej, zielonej części miejscowości Michałów Grabina. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 489 000 zł308 m² 4 834,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Oferta na wyłączność istnieje możliwość zamiany domu za dopłatą na mieszkanie we wrocławiu/oleśnica lub okolice! po niewielkich przeróbkach, dom może pełnić również funckję hostelu/ kwater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Zabrze,śląskie

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zabrze 2 pokoje | 42,5 m | Parter | Piwnica 10 m Dla inwestora lub seniora mieszkanie z potencjałem, gotowe do odświeżenia. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

481 400 zł42 m² 11 461,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Słoneczne Tarasy Kilińskiego 12, położone w samym sercu Łodzi, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

975 000 zł118 m² 8 245,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało tu kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

2 790 000 zł315 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Witam serdecznie, rodzinny Dom Premium w Tyńcu Małym Komfort, przestrzeń i Wyjątkowy Ogród Wymarzone miejsce dla Twojej rodziny! Mam przyjemność zaprezentować niepowtarzalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejchertów

Tychy,śląskie

413 000 zł48 m² 8 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone w Tychach przy ul. Wejchertów. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

6 190 000 zł960 m² 6 447,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! sprzedaż. Top lokalizacja, budynek W pierwszej zabudowie przy ul. Legnickiej. Idealne miejsce do wyeksponowania firmy! Przedmiotem sprzedaży jest budynek uz ytkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, os. Oświecenia, kraków Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze siedmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Katowice,śląskie

132 000 zł29 m² 4 551,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Idealne mieszkanie w świetnej lokalizacji okazja inwestycyjna! Sprzedam mieszkanie w Bytomiu, ul. Królowej Jadwigi 3 Jestem właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Imbirowa

Kiełczówek,dolnośląskie

1 155 777 zł120 m² 9 631,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, znajdujący się na osiedlu przy ulicy Imbirowej w Kiełczówku. Nieruchomość posiada miejsce postojowe oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Płocochowo

Płocochowo,mazowieckie

470 000 zł166 m² 2 831,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowanego w miejscowości Płocochowo (gm. Pułtusk). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzozowa

Wrocław,dolnośląskie

1 299 999 zł132 m² 9 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie w ' mk prestige nieruchomości "! bez podatku pcc! Oddanie; III kwartał 2025 Dom oddalony zaledwie 15 minut jazdy samochodem od granic Wrocławia! Nowoczesny dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

399 500 zł33 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oknami od strony południowo-zachodniej, co oznacza że słońce rozjaśnia i ociepla pomieszczenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

80 000 zł677 m² 118,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy za stacją Orlen w Lubomyślu, logistycznie Żary, administracyjnie Lubomyśl, ul. Szafirowa. Działka nr 69/46 Lubomyśl. Działka o powierzchni 677m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Osłonino

Osłonino,pomorskie

100 000 zł5 614 m² 17,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5614 m2 w Osłoninie w pobliżu ulicy Zakątek. Na terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego tereny rolnicze. Wyklucza się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

246 000 zł52 m² 4 730,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Świetna lokalizacja w Bytomiu, ul. Wrocławska 96 Idealna okazja mieszkanie w centrum Bytomia, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł54 m² 18 317,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Lokalizacja i budynek Warszawa, grochowska Otoczenie: zielona, spokojna okolica, blisko Park Skaryszewski i Jezioro Kamionkowskie Infrastruktura: szkoły, przedszkola, sklepy, fabryka Czekolady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł49 m² 22 449 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m , położone na IV piętrze w kameralnym budynku z 1968 roku, zlokalizowanym przy ul. Fabrycznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

703 220 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. W sprzedaży mamy całą inwestycję, w której są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

769 000 zł70 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

4 pokoje, parter, umeblowane do wprowadzenia. Ogrodzona, monitorowana wspólnota. Liczne miejsca postojowe. Przynależna piwnica oraz opcjonalnie garaż pod mieszkaniem. Zapraszam do obejrzenia funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

761 575 zł40 m² 19 197,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie na nowoczesnym osiedlu z pełną infrastrukturą i świetną komunikacją! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,67 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

572 442 zł64 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Mieszkania gotowe - możliwość wejścia od zaraz! Cena promocyjna - przy zakupie 2 miejsc postojowych w łacznej cenie 48 000 zł. Lokalizacja Chorzów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł41 m² 11 277,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedaż tylko za gotówkę. Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku w centrum Gdańska. Powierzchnia 40,7 m2, do remontu. Lokal składa się z dużego pokoju dziennego od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł51 m² 15 034,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie, na sprzedaż atrakcyjne, wyremontowane mieszkanie inwestycyjne Wrocław, ul. Orzeszkowej Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,55 m , położone w jednej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij