dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 867 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 867 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

627 958 zł71 m² 8 846,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł75 m² 7 275,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę z rynku pierwotnego, mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 75,46m 2 zlokalizowane w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Drezdenko,lubuskie

149 000 zł1 671 m² 89,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Oferta bezpośrednia - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Do sprzedaży bardzo atrakcyjna działka położona na wzgórzu. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

693 612 zł39 m² 17 858,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nietuzinkowa inwestycja w samym sercu Poznania. Prestiżowy adres. Unikatowa, ekskluzywna neobarokowa architektura. W otoczeniu historycznej zabudowy z kamienicami z XIX wieku, obsadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

550 000 zł97 m² 5 670,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 476m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stopnicka

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł52 m² 10 578 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m2 położone na ulicy Stopnickiej na osiedlu Borek. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z lat siedemdziesiątych. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią - ul. Cicha, bydgoszcz (bielawy) lub zamiana na kawalerkę Powierzchnia: 46 m | Piętro: 1 | Cena: 389 000 zł Czynsz: 650 zł | Parking zamykany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przyborów

Przyborów,małopolskie

90 000 zł1 185 m² 77,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować działkę z możliwością budowy w miejscowości Strzelce Wielkie. Lokalizacja: strzelce Wielkie to urokliwa miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kombatantów

Rumia,pomorskie

425 000 zł51 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis Opis nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe po kapitalnym remoncie, nowa elewacja termoizolacyjna na budynku, klatka schodowa po remoncie, lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

640 000 zł57 m² 11 295,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie o powierzchni 56,66 m2 z dużym balkonem, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poczesna

Poczesna,śląskie

120 000 zł800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości locatus działka budowlana - 800 m - gmina poczesna, ul. Zielona zabudowa jednorodzinna - mpzp - spokojna okolica Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

749 000 zł40 m² 18 725 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 40,04 m2 zlokalizowane w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kozerki,mazowieckie

510 000 zł1 500 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek budowlanych o łącznej powierzchni 1 500 m2 w Kozerkach (gm. Grodzisk Mazowiecki, pow. grodziski) oferta na wyłączność Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

449 500 zł34 m² 13 350,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cztery pokoje wkrótce gotowe do odbioru istnieje możliwość wykończenia bez prowizji I ukrytych kosztów transakcji inwestycja: osiedle wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł46 m² 11 255,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje | 46,20 m2 | ul. Architektów | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 46,2 m2. Znajduje się na 1 piętrze w 8-piętrowym bloku, który został oddany do użytkowania w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

900 000 zł150 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący W urokliwej okolicy pełnej natury w otulinie lasów i ścieżek spacerowych. Cisza, spokój pełen relaks pozwoli wypoczywać i cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

479 000 zł100 m² 4 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w Woli Batorskiej. Dom o pow. około 100 m2 zlokalizowany na działce około 13 ar. Dodatkowo na posesji znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szekspira

Warszawa,mazowieckie

622 000 zł44 m² 13 977,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m , zlokalizowane na Bielanach. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego lokum w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brzeziny,lubelskie

590 000 zł115 m² 5 125,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 300 m²

English below Urokliwy drewniany domek w sercu natury. Przedstawiamy Państwu bajkowy drewniany dom, o powierzchni 115,11 m 2 , znajdujący się w otoczeniu malowniczych lasów pełnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł50 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu? To mieszkanie o powierzchni 49,82 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Szczecin,zachodniopomorskie

780 000 zł83 m² 9 373,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:104 m²

Nowoczesne domy z ogródkami - Kameralne osiedle na Krzekowie Oferujemy na sprzedaż trzy przestronne i nowoczesne mieszkania w wyjątkowym osiedlu domków czterorodzinnych. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowy Kościół

Nowy Kościół,dolnośląskie

150 000 zł10 772 m² 13,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malowniczo położona działka o powierzchni 1,0772 ha, zlokalizowana w miejscowości Różana (m. Nowy Kościół), na Pogórzu Kaczawskim - bezpośrednio przy Parku Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,8 m - Toruń, rubinkowo Funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane na 3. piętrze w bloku z cegły z 1994 roku, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaworze,śląskie

1 900 000 zł429 m² 4 428,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom mieszkalno-komercyjny, położony w malowniczej miejscowości Jaworze przy ul. Wapienickiej Nieruchomość, wybudowana w 1982 roku tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Zbożowa

Kazimierz Dolny,lubelskie

3 400 000 zł25 821 m² 131,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niepowtarzalna działka w Kazimierzu Dolnym 2,6 hektara z częścią budowlaną, lasem i wąwozem. Mnóstwo możliwości inwestycyjnych, oznaczenie 4 mnp pozwala na praktycznie każdy rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

349 900 zł36 m² 9 801,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 128 000 zł89 m² 12 679,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 88,96m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

699 995 zł57 m² 12 291,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Gotowe, 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Miejsce postojowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska oraz duży ogród od strony południowej. Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arabska

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł38 m² 17 236,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń - Saska Kępa, ul. Arabska Na sprzedaż przytulne mieszkanie z potencjałem, położone w zielonej i cichej części Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Centralna

Gniazdów,śląskie

249 200 zł140 m² 1 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Dom,zabudowania,stodoła w centrum Gniazdowa gmina Koziegłowy prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;woj.śląskie,powiat myszkowski,gmina Koziegłowy,Gniazdów,ul.Centralna Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubowidzka

Gdańsk,pomorskie

929 000 zł92 m² 10 045,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szukasz przestronnego i komfortowego domu z własnym ogrodem i garażem w świetnej lokalizacji? Ta inwestycja spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Rozkład pomieszczeń: parter (58,72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowica

Dąbrowica,lubelskie

205 000 zł4 546 m² 45,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 4546 m 2 (1506 m2 + 1505 m2 + 1535 m2) położone w Dąbrowicy gm. Jastków, ok. 4 km od Lublina. Działki płaskie, lekki skłon w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Błękitna

Ślęza,dolnośląskie

18 000 000 zł40 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

English below Mam przyjemność zaprezentowania Państwu atrakcyjnej nieruchomości o pow. 40 000 m2 (4 ha) położonej w miejscowości Ślęza przy Bielanach Wrocławskich (gmina Kobierzyce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 250 zł64 m² 9 019,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałtycka

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł59 m² 10 508,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Różance z przepięknym widokiem. Idealne dla rodziny lub inwestycje. W skład mieszkania wchodzi: *salon z wyjściem na balkon *dwa pokoje *kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Wąsosz

Wąsosz,kujawsko-pomorskie

27 000 zł600 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rekreacyjne o pow. od 600 m2 do 1054 m2 położone w malowniczej okolicy w pobliżu dwóch jezior: sobiejuskiego i Żędowskiego w miejscowości Wąsosz, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polo

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł48 m² 13 814,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Na sprzedaż odświeżone, dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku z lat '80 na Ursynowie przy ul. Marca Polo. Mieszkanie dwustronne, o powierzchni 48,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

710 000 zł52 m² 13 549,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 ustawne pokoje | Cicha okolica | Widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy | Duże możliwości aranżacyjne | W sam raz pod wynajem dla studentów nieruchomość o powierzchni 52.4 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł36 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

**na sprzedaż: spółdzielczo-własnościowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji!** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

88 900 zł889 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana przy granicy Ciechocinka - idealny dojazd do Torunia Oferujemy do sprzedaży działkę w Wołuszewie przy granicy Ciechocinka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meksykańska

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł37 m² 20 540,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jasne, ciche, przestronne i przytulne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 na prestiżowej Saskiej Kępie, usytuowane na 6 piętrze budynku z początku lat 60-tych z dwiema windami,.

Szczegóły ogłoszenia