dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 860 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

259 000 zł61 m² 4 225,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na parterze - miasto Chojnów" Lokal mieszkalny 2-pokojowy o powierzchni 61,30 m2 usytuowany na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Kraków,małopolskie

2 100 000 zł143 m² 14 685,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaoferować Państwu część domu w samym centrum Grzegórzek przy ulicy Moniuszki. Lokazlizacja: budynek znajduje się nieopodal centrum, ul. Moniuszki. W pobliżu ulice:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Andersa

Wałbrzych,dolnośląskie

170 000 zł958 m² 177,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyłączność. Na sprzedaż oferuje grunt o powierzchni 958m2 usytuowany w Wałbrzychu przy ulicy Andersa. Media - w odległości obok działki Atutem działki jest dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygon

Gdańsk,pomorskie

683 450 zł46 m² 14 857,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowe mieszkanie z doskonałym potencjałem inwestycyjnym! -> 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie z możliwością wyodrębnienia 3-go pokoju o powierzchni 46 m , po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jędrzejewo

Jędrzejewo,kujawsko-pomorskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m w miejscowości Jędrzejewo-Lniano. W pobliżu dostępne są 4 działki do zabudowy o powierzchniach od 800-842m2. Tereny gdzie położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

459 561 zł39 m² 11 717,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

180 000 zł2 017 m² 89,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 2017 m2, brzoza Serdecznie polecam działkę budowlaną położoną w miejscowości Brzoza Bydgoska. Działka o łącznej powierzchni 2017 m2. Nieruchomość objęta planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

1 250 000 zł120 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słońce, przestrzeń i zieleń. Dwupoziomowy apartament w sercu Bażantowa. Cena: 1 250 000 zł | Powierzchnia: 119,66 m | Liczba pokoi: 4 | Piętro: 3 z 3 | Winda: tak | Rok budowy: 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

725 000 zł52 m² 13 942,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w doskonałej lokalizacji w Krakowie, przy ul. Reduta, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł53 m² 7 582,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,62 m2 , wraz z dużym balkonem ok. 5,5 m2 , oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2 m2 na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

519 000 zł59 m² 8 826,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Komfortowe mieszkanie idealne dla rodziny - tylko U nas! nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Leśna Dolina, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

795 000 zł53 m² 15 099,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Piasecznie w stanie deweloperskim - termin wydania III kwartał 2027 Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie w sercu Piaseczna, świetnie skomunikowane i z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

399 000 zł53 m² 7 483,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne rozkładowe mieszkanie W nowoczesnym budownictwie Z 2008r! 53,32m - 2 pokoje - 2 piętro- teren ogrodzony - ul. Wileńska 42 Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rubinowa

Miasteczko Śląskie,śląskie

282 000 zł1 660 m² 169,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1660 m2 zlokalizowaną w zacisznym i widokowym miejscu Miasteczka Śląskiego (ulica Rubinowa) wśród łąk oraz lasów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

519 000 zł51 m² 10 263 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Białegostoku - gotowe do zamieszkania! Przestronne, 50,57 m z balkonem i piwnicą, na 2. piętrze kamienicy z 1960r. Funkcjonalny układ : salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

624 308 zł52 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 19:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

939 098 zł93 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 349 900 zł253 m² 5 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 250 m2, usytuowany na dużej, bardzo ładnej działce, w cichej i malowniczej okolicy Nadarzyna. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

829 900 zł85 m² 9 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o pow. ok. 85 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. ok 360 m2, położony w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pileckiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

995 000 zł6 192 m² 160,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę pod inwestycje budowlaną z planem zagospodarowania przestrzennego 8mn. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości a kupujący nie ponosi żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

409 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie o pow 37 m2 zlokalizowane na osiedlu Podkarczówka w Kielcach. Blok z 2009 roku. Mieszkanie położone na 3 piętrze, 3 piętrowego bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł48 m² 11 880,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż przy ul. Nowodworskiej we Wrocławiu. To przestronne i funkcjonalne mieszkanie zyska na pewno Państwa uwagę dzięki swoim licznym zaletom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł17 m² 18 218,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal niemieszkalny przy polach mokotowskich Wyposażone | Pola Mokotowskie | Blisko komunikacji miejskiej ***** rozkład pomieszczeń: lokal zlokalizowany na 1 piętrze, o powierzchni 17,29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

1 249 000 zł134 m² 9 309,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży skrajnego szeregowca położonego W warzymicach na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 134,16m2 ( 117,79m2 powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

495 000 zł37 m² 13 421,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34 m , w atrakcyjnej cenie 549 000 zł. Mieszkanie typu apartament znajduje się w Toruniu, na prestiżowym osiedlu Winnica. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł143 m² 7 342,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Nowoczesny dom W stanie deweloperskim o powierzchni 143m2! Składa się z 1. Wiatrołap 4,72m2 2. komunikacja 16,87m2 3. Łazienka 5,67m2 4. Salonu 27,38m2 5. Kuchni z jadalnią 14,98m2 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Łagów

Łagów,dolnośląskie

142 000 zł1 136 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej Grunt komercyjny pod handel wielkopowierzchniowy w Łagowie, gmina Zgorzelec Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

576 800 zł39 m² 14 639,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gruczno

Gruczno,kujawsko-pomorskie

139 320 zł1 161 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w malowniczej miejscowości Gruczno (gm. Świecie). W sprzedaży pozostało już tylko 6 działek sąsiadujących ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siedlce,mazowieckie

830 000 zł140 m² 5 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Segment zewnętrzny w stanie surowym zamkniętym ul. Poziomkowa, siedlce pozostały tylko 3 wolne segmenty - 4,6 i 7 od ulicy Poziomkowej opis nieruchomości: powierzchnia: 139,95 m 2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowa

Palędzie,wielkopolskie

999 000 zł218 m² 4 589,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:601 m²

Szanowni Państwo, dom wolnostojący w Palędziu to wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie funkcjonalność i przestrzeń. Dzięki możliwości podziału na dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zagórze

Zagórze,lubuskie

549 900 zł150 m² 3 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Piękny, wolnostojący dom bezpośrednio przy lesie! 15 km od świebodzina! 8 km od jeziora niesłysz - zagórze! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o pow.150m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Westerplatte

Krosno,podkarpackie

289 000 zł56 m² 5 160,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie na sprzedaż w Krośnie przy ulicy Bohaterów Westerplatte. Prezentowana nieruchomość to jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Tuchola Żarska

Tuchola Żarska,lubuskie

295 000 zł3 900 m² 75,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tuchola Żarska - na sprzedaż działka zabudowana o powierzchni 39a przy drodze wojewódzkiej 289 między Nowogrodem Bobrzańskim a Lubskiem z dojazdem z dwóch stron. Nieruchomość.