dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 839 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 100 000 zł3 343 m² 329,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: stvcm8563 oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki nr 817/2 położonej w Dąbrowie Górniczej przy ul. Żeglarskiej nad jeziorem Pogoria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawaleryjska

Lublin,lubelskie

690 000 zł66 m² 10 391,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 66,4 m , zlokalizowane w zielonej i doskonale skomunikowanej części Lublina na Czubach, przy ul. Kawaleryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janosika

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł73 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne M5 po remoncie z balkonem i pięknym widokiem - atrakcyjna lokalizacja w Bydgoszczy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 098 000 zł86 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy 4 pokojowy apartament w otoczeniu zieleni na warszawskich Włochach. Mieszkanie znajduje się w kameralnym trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Szczyrk

Szczyrk,śląskie

500 456 zł26 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ulokuj kapitał w inwestycje, która przynosi zyski przez cały rok. Szczyrk to miejsce, które oprócz infrastruktury narciarskiej cechuje się wyjątkowo rozbudowaną infrastrukturą ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

939 000 zł69 m² 13 573,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa okazja - ponownie W ofercie! luksusowy apartament pod górami W stylu nowojorskim! garaż, duży taras + klimatyzacja! dane techniczne: do sprzedania luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

376 937 zł40 m² 9 423,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. Szukasz mieszkania i nic nie możesz znaleźć? Zadzwoń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

568 900 zł91 m² 6 237,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radzymin,mazowieckie

799 000 zł96 m² 8 322,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Na sprzedaż nowoczesny wolnostojący dom o powierzchni 96 m2 z działką 405 m2 w Radzyminie. Inwestycja zrealizowana pośród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych. Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Głogów,dolnośląskie

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Głogów, ulica Pszczelarska, nowy dom 4 pokoje, powierzchnia użytkowa 96,21 m2, działka 5ar, sprzedaż, 499 000 zł. Nowa inwestycja Marzysz o nowoczesnym domu w Głogowie, funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

599 000 zł118 m² 5 082,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego (pow. całkowita 117,85 m2 oraz użytkowa 97,94 m2), położonego na działce o powierzchni 144,55 m2. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja. Obok Park Wodziczki i Sołacki, infrastruktura handlowo/usługowa, autobus i więcej, do przystanku tramwajowego pst kilka minut spacerkiem. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

488 999 zł34 m² 14 597 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Z osobną kuchnią idealne dla pary lub młodej rodziny, piwnica. Dużo miejsc parkingowych. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż owoczesne - 33,5m2 świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

505 000 zł53 m² 9 564,39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8m2, położone na 10 piętrze. Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję, możliwość zrobienia dwóch osobnych kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kcynia

Kcynia,kujawsko-pomorskie

4 600 000 zł474 m² 9 704,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:33 396 m²

Zespół dworsko-parkowy w gminie Kcynia Zespół dworsko-parkowy w gminie Kcynia zlokalizowany jest na działce o pow.3,3396 ha W skład nieruchomości wchodzą: 1. Park zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 468 m²

Dom wolnostojący typu bungalow położony w Maksymilianowie gmina Osielsko. Dom o pow. 100 m2 położony jest na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 2468 m2. W skład domu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 750 000 zł43 m² 40 697,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż: ekskluzywny apartament 2-pokojowy w nagradzanym kompleksie Bałtycki Świnoujście Oferujemy na sprzedaż nowoczesny i komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zgodna

Rościęcino,zachodniopomorskie

1 000 000 zł212 m² 4 711,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w Rościęcinie na przedmieściach Kołobrzegu, znajdujący się jedynie 4,5 km od Kołobrzegu i tylko 9,5 km od morza przy kołobrzeskim molo. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Wierzchucino,pomorskie

163 800 zł1 170 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż 5 malowniczych działek budowlanych, położonych przy ul. Łąkowej w Wierzchucinie pośród kameralnej zabudowy domów jednorodzinnych. Wierzchucino to urokliwa miejscowość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jara

Warszawa,mazowieckie

1 329 000 zł74 m² 17 959,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy komfortowe i jasne mieszkanie z dużym ogródkiem (130 m.kw) na wilanowskich Zawadach, usytuowane na parterze, kameralnego, 2-piętrowego budynku wielorodzinnego oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Chabrowa

Kielce,świętokrzyskie

866 580 zł3 333 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka, znajdująca się w odległości ok 6km od Centrum Kielc (10 min), przy ul Chabrowej. Doskonały, prostokątny kształt. Działka znajduje się w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Nowa Sól,lubuskie

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

EN Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę dostępną tylko w naszym biurze obrotu nieruchomościami! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dionizosa

Warszawa,mazowieckie

494 000 zł33 m² 14 970 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 32,55 m2, zlokalizowane przy ul. Dionizosa, w inwestycji "triton Winnica" z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Warszawa,mazowieckie

2 320 000 zł3 242 m² 715,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3242 m2 w spokojnej rezydencjonalnej okolicy. Lokalizacja Wilanów ul. Rosy. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów Natura 2000 :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł62 m² 18 408,80 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które łączy przestronność, funkcjonalność i świetną lokalizację na warszawskiej Woli. Szczegóły mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buska

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł58 m² 10 901,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie 3-pokoje, urządzone, bardzo funkcjonalne, w pełni rozkładowe o powierzchni 57.7m2 z balkonem 2.5m2 i piwnicą o pow. 3.76 m2, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

449 000 zł88 m² 5 131,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Węgrów

Węgrów,mazowieckie

499 000 zł124 m² 4 030,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Dom przy ulicy Gdańskiej w Węgrowie Polecam do zakupu dom w w zabudowie szeregowej w Węgrowie o powierzchni użytkowej - 123,8 m 2 - Działka w pełni ogrodzona 224 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leśniczówka

Leśniczówka,mazowieckie

680 000 zł108 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Budynek obecnie wykorzystywany do prowadzenia działalności gospodarczej ,po przeprowadzeniu niewielkiej modernizacji doskonale nadaje się do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Osiedle Zacisze

Spychowo,warmińsko-mazurskie

1 150 000 zł113 m² 10 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 104 m²

Uroczy i funkcjonalny dom z bala w otulinie Puszczy Piskiej to idealne miejsce dla aktywnych, a także poszukujących wypoczynku i spokoju. Z przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł41 m² 13 546,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Zapraszam do zakupu, komfortowego mieszkania w kamienicy na Śródmieściu w super lokalizacji Wrocławia. Nieruchomośc na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Suwak

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł74 m² 19 981,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Avenue Estate prezentuje stylowy oraz jakościowo wykończony apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Mokotów! atuty - Apartament gotowy do wejścia! - Wysoki standard wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biskupia

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł78 m² 12 387 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ważne: jako biuro nieruchomości nie pobieramy przy tej transakcji wynagrodzenia od Kupującego! opis mieszkania I budynku: mieszkanie znajduje się przy ulicy Biskupiej 48 w Warszawie (gocławek),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Ptakowice

Ptakowice,śląskie

3 000 000 zł60 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wystawiam staw 60000 m2 lustra wody w planie miejscowym usługi sportu + 19000 m2 gruntu rolnego W razie jakichkolwiek pytań proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Gdańsk,pomorskie

790 923 zł48 m² 16 416 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje (48,18m ) - Gdańsk Wrzeszcz - odbiór IV kwartał 2025 Atrakcyjna lokalizacja: 3 km od piaszczystej plaży w Brzeźnie 2 km od Galerii Bałtyckiej 5 km od Olivia Business Centre Dodatkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

673 016 zł60 m² 11 164,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i podatku pcc! nieruchomość: na sprzedaż: 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60. 28m , znajdujące się na parterze 5-piętrowego budynku, a w jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świerkowa

Tumlin-Dąbrówka,świętokrzyskie

742 500 zł164 m² 4 527,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej zabudowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Rzeczyca Mokra

Rzeczyca Mokra,świętokrzyskie

290 000 zł3 200 m² 90,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno - budowlana w Rzeczycy Mokrej, blisko Sandomierza! Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem.