dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 839 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

99 000 zł32 m² 3 093,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni około 31,91 m , położone na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w spokojnej, wiejskiej miejscowości Ligota Książęca. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 000 zł159 m² 6 241,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż elegancki lokal użytkowy o łącznej powierzchni 158,62m2, położony w kamienicy w stylu monachijskim przy ulicy Dworcowej w Bydgoszczy. To idealne miejsce do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe M4 o powierzchni 63,5 m z księgą wieczystą oraz udziałem w gruncie. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 124 900 zł176 m² 6 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny bliźniak z Garażem w spokojnej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok .176 m 2 , która posadowiona jest na działce 550.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

680 000 zł59 m² 11 440,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w Rumi, ul. Jeziorna | 59,44 m Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,44 m , zlokalizowane w Rumi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdynia

Gdynia,pomorskie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom znajdujący się na działce budowlanej o pow. 352m2 ogrodzonej metalowym płotem zlokalizowanej na granicy Orłowa oraz Małego Kacka. Dom jest do generalnego remontu, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gazowa

Łódź,łódzkie

465 000 zł52 m² 8 999,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestrzeń, która oddycha spokojem! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze kameralnego bloku z cegły. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Beniowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 079 000 zł67 m² 16 097,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W inwestycji "idea" na gdańskim przymorzu przy ulicy beniowskiego 1 opis: nowoczesny, przestronny 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 68 m2 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeszów

Krzeszów,małopolskie

250 000 zł150 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 610 m²

| oferta na wyłączność - Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Krzeszowie k. Suchej beskidzkiej Lokalizacja: krzeszów, małopolska. Szczegóły: na sprzedaż oferujemy Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

239 500 zł32 m² 7 437,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na granicy Kalisza i Nowych Skalmierzyc -osiedle Montex! Bezpośrednio od właściciela Cena: 239500 zł Powierzchnia: 32,20 m Mieszkanie składa się z: przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł63 m² 12 642,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Gotowe do wprowadzenia, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą. Idealne dla rodzin z dziećmi bądź pod inwestycje. Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w spokojnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Grójec,mazowieckie

423 000 zł53 m² 7 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu przestronnego, dwupoziomowego mieszkania w doskonałej lokalizacji Grójca przy ulicy Orzeszkowej. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu, usytuowane na 3 piętrze. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zapolskiej

Malbork,pomorskie

190 000 zł55 m² 3 484,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w Malborku blisko Nogatu i szpitala przy ulicy Zapolskiej 1 To twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy Widne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Robotnicza

Studzionka,śląskie

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Do sprzedania uroczy dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym położony w Studzionce przy ul. Robotniczej na zadbanej działce o powierzchni 1280 m 2. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczyrk

Szczyrk,śląskie

819 223 zł43 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ulokuj kapitał w inwestycje, która przynosi zyski przez cały rok. Szczyrk to miejsce, które oprócz infrastruktury narciarskiej cechuje się wyjątkowo rozbudowaną infrastrukturą ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

635 000 zł55 m² 11 526,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 M2 na osiedlu Białostoczek, blisko centrum miasta w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy w pobliżu lasu pietrasze. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grobla Świętego Jerzego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

245 000 zł32 m² 7 778 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta może Cię zainteresować! Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze trzypiętrowego bloku z 1996 roku, przy ul. Grobla Świętego Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bieruń,śląskie

345 000 zł59 m² 5 808 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Odkryj swoją Alternatywę w Bieruniu. Lokalizacja: bieruń okolice ulicy Granitowej. Cena do negocjacji. Od zaraz do zamieszkania. Powierzchnia lokalu: 59,4m Powierzchnia użytkowa: 56m Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raabego

Warszawa,mazowieckie

1 224 000 zł73 m² 16 767,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4-pokojowe mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z1985 roku zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Henryka Raabego Przestrzeń wokół budynku jest zadbana, pełna zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

730 181 zł31 m² 23 224,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sójki

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł30 m² 12 880,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Warszewo, osiedle Sójki, 2 pokoje, II piętro, miejsce postojowe. Tylko u Nas! Klucze w biurze. Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Szczecinie na nowo powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

149 900 zł34 m² 4 344,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji | Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o dużym potencjale, położone na idealnym 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plutona

Głogów,dolnośląskie

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na trzecim piętrze w ivp bloku przy ul. Plutona w Głogowie. Mieszkanie składa się z w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

3 400 000 zł11 681 m² 291 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: martalub biuro:, od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w jednej z miejscowości gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Daszewice,wielkopolskie

448 000 zł1 580 m² 283,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu przestronną działkę budowlaną położoną w Daszewicach, gmina Mosina przy ul. Liściastej - okolice ul. Kasztanowej. Spokojna, wewnętrzna uliczka, wokół zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

443 875 zł37 m² 12 141 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 36,56 m2 na 5 piętrze na jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Poznania, podolanach. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Bibice,małopolskie

1 890 000 zł159 m² 11 886,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż nowoczesny wolnostojący dom położony kilka kilometrów od Krakowa w miejscowości Bibice. Lokalizacja: bibice to miejscowość położona nieopodal Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

324 999 zł26 m² 12 264,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe z opcja przerobienia na dwa pokoje w świetnej , zielonej cichej i spokojnej jednocześnie dobrze skomunikowanej i położonej blisko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Pomyśl o mieszkaniu, które idealnie spełni Twoje oczekiwania. Myślisz o swoim pierwszym mieszkaniu? A może poszukujecie własnego gniazdka z partnerem? To mieszkanie ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rezedowa

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł58 m² 10 207,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem, położone na 2 piętrze niskiego budynku przy ul. Rezedowej. Mieszkanie w standardzie do zamieszkania. W pokojach na podłogach panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

633 120 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera Kraków - Mistrzejowice system płatności 20/80 Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 9-piętrowy budynek, a w nim mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Stręgoborzyce

Stręgoborzyce,małopolskie

480 000 zł5 196 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży działka o powierzchni 5196 m2 w części budowlanej około 1100 m2 w kształcie prostokąta. Zjazd do nieruchomości z drogi gminnej asfaltowej w drogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Relaksowa

Lublin,lubelskie

539 000 zł51 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne, w pełni rozkładowe mieszkanie w bardzo lubianej części Lublina w dzielnicy Sławin. Lokal o powierzchni 50,69m2 usytuowany jest na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Legionowo,mazowieckie

467 000 zł42 m² 10 988,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz dwustronnego mieszkania w mieście, ale z oddechem? To właśnie tu wysoko nad ulicami, wśród zieleni i z dużym, prywatnym balkonem, gdzie wschodzi słońce! Winda zawiezie Cię na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł31 m² 11 903 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szanowni Państwo, bardzo atrakcyjnie położone mieszkanie z panoramą na tereny zielone. Lokal utrzymany pedantycznie, jasny i czysty. Doskonałe miejsce dla osób, które są alergikami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Wąsosz

Wąsosz,kujawsko-pomorskie

114 000 zł3 000 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o pow. 3000 m2 położona w malowniczej okolicy w pobliżu dwóch jezior: sobiejuskiego i Żędowskiego w miejscowości Wąsosz, gm. Szubin. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 514 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł87 m² 8 066,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej wraz powierzchnią pomieszczeń przynależnych 86.66 m2 znajdujące się w pięknej kamienicy po całkowitej rewitalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

560 441 zł35 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajówka

Kraków,małopolskie

1 850 000 zł106 m² 17 495,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

We speak English. Do not hesitate to contact us! - - - emmerson prezentuje: apartament w jednym z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych zakątków Krakowa - Przegorzałach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

940 000 zł124 m² 7 553,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne domy W zabudowie bliźniaczej - osielsko | blisko lasu | 150 m | tylko 4 lokale Lokalizacja: osielsko - prestiżowa i spokojna miejscowość tuż pod Bydgoszczą. Otoczenie lasu,.