dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 815 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 815 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Lubowidz

Lubowidz,pomorskie

1 500 000 zł9 825 m² 152,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o pow. 9825 m2 zlokalizowaną w miejscowości Lubowidz. Działka w kształcie prostokąta. Usytuowanie nieruchomości to jest bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Widokowa

Miechucino,pomorskie

149 000 zł1 394 m² 106,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w samym sercu Kaszub w miejscowości Miechucino (gmina Chmielno, powiat kartuski) o powierzchni 1394 m2. Lokalizacja Działka położona jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł56 m² 11 515,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Świeżo wykończone mieszkanie przy ul. Dębickiej ze skrajnym ogrodem! Na sprzedaż świeżo wykończone, jeszcze nigdy nie zamieszkałe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,36 m2 zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

565 645 zł39 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 150 000 zł167 m² 6 886,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Nowa inwestycja - Wiązowna Kościelna. Zielona okolica, w której odpoczniesz, zrelaksujesz się lub będziesz pracować zdalnie. Twój dom, twój azyl, twoje biuro, twoja przestrzeń - tylko od Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajówka

Kraków,małopolskie

2 700 000 zł208 m² 12 965,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

We speak English. Do not hesitate to contact us! - - - emmerson prezentuje: dwa niezależne lokale mieszkalne: 133,62 m2 na wysokim parterze i 64,10 m2 w przyziemiu z wyjściem na ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeżeli szukasz jasnego, cichego i dwustronnego mieszkania, to ta oferta jest dla Ciebie. 5 minut spacerem do stacji metra "wawrzyszew". W skład nieruchomości wchodzi: -salon, -sypialnia, -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Janki

Janki,mazowieckie

4 025 000 zł11 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Blisko centrum handlowego Janki! Do sprzedania działka z ogromnym potencjałem w Jankach! Działka o wymiarach ok. 18 mb szerokości i 640 mb długości. Możliwość uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

899 000 zł112 m² 8 026,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Gotowy do zamieszkania! atrakcyjna cena! dom sprzedawany wraz Z całym wyposażeniem! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położone w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 630 000 zł117 m² 22 478,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność przedstawić nową ofertą 5 pokojowego, komfortowego mieszkania na sprzedaż na warszawskiej Ochocie. Opis Mieszkanie o metrażu 117 m , znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł27 m² 17 407,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - słoneczna ekspozycja, - pełna baza handlowo - usługowa w najbliższej okolicy, - blisko komunikacji miejskiej, - piwnica, - do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jugowice

Jugowice,dolnośląskie

149 000 zł1 803 m² 82,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie! Grunt o powierzchni 1803m 2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zwierzyniec

Zwierzyniec,lubelskie

259 000 zł56 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:307 m²

Przy Roztoczańskim Parku Narodowym , nad Wieprzem, w malowniczym Zwierzyńcu znajduje się siedlisko na sprzedaż - doskonałe miejsce wypoczynku dla osób ceniących zarówno ciszę i spokój, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

919 000 zł70 m² 13 181,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej oazie Wrocławia Marzysz o mieszkaniu, w którym czujesz się jak na wakacjach, ale jednocześnie nie musisz rezygnować z wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

859 900 zł54 m² 15 962,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z unikatową ofertą 3-pokojowego, komfortowego mieszkania usytuowanego na 2 piętrze z 3, z 12 metrowym balkonem. Klient Szukasz komfortowego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Komorów,mazowieckie

700 000 zł93 m² 7 526,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:918 m²

Do sprzedaży dom na pięknej działce (918m2) w Komorowie Wsi. Stan surowy zamknięty, powierzchnia 93 m2 z gotowym planem rozbudowy przygotowanym przez pracownię architektoniczną. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

449 000 zł52 m² 8 693,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,65 m, położone na drugim piętrze zadbanego bloku w doskonałej lokalizacji w samym Śródmieściu Opola. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

590 000 zł49 m² 12 139,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

590 000 zł.| SPRZEDAŻ | 48,6 m2 | 2 POKOJE | PIASECZNO| UL. Albatrosów Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Albatrosów w Piasecznie. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

499 999 zł51 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , składające się z 3 pokoi, idealne dla rodziny lub osób szukających komfortowego miejsca do zamieszkania. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:457 m²

Częstochowa, stradom, ul. Jana Zamoyskiego, połowa domu z działką na sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy sprzedaż połowy domu na pierwszym piętrze gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

przestronne 2 pokojowe mieszkanie w centrum w pełni umeblowane na 5 piętrze w wieżowcu z windą. mieszkanie posiada balkon oraz piwnice. w zagospodarowanie pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

565 000 zł39 m² 14 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy Alei Pokoju w dzielnicy Grzegórzki (osiedle Dąbie), na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 1967 roku. Budynek został poddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

600 000 zł64 m² 9 312,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje gotowe do zamieszkania! Do sprzedaży nowocześnie urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 65 m2, zlokalizowane na os. Piękna w Żyrardowie. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łachowo

Łachowo,kujawsko-pomorskie

74 775 zł997 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu piękną działkę o powierzchni 997m2 położoną w miejscowości Łachowo gmina Szubin. W bliskim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinne. Do centrum Szubina około 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować gustowny 3-pokojowy apartament w najszybciej rozwijającym się mieście Małego Trójmiasta - Rumi. Kompletne wyposażenie i umeblowanie dobrych marek w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

1 300 000 zł209 m² 6 220,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 373 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący na dużej działce 1373m2. Powierzchnia domu to 209 m2. Na parterze jest garaż 22 m2; kotłownia z piecem gazowym i zasobnikiem na ciepłą wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

345 000 zł39 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w niskim bloku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń - każde z nich jest oddzielne, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Damice

Damice,małopolskie

295 000 zł3 800 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: TA OFERTA TYLKO U NAS! Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną znajdująca się w miejscowości Damice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Radojewo

Poznań,wielkopolskie

473 760 zł1 128 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej usytuowanej na terenie Radojewa, dzielonica Poznań Stare Miasto. Nieruchomość o powierzchni 1128 m2 położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raszyńska

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł51 m² 9 359,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

0% prowizji! Twoje M na Grunwaldzie w wyremontowanym bloku! tel. Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,18 m2 z oddzielną kuchnią i balkonem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Stargard,zachodniopomorskie

299 000 zł42 m² 7 158,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 41,77 m2 zlokalizowanego przy ul. Głównej w Stargardzie. Usytuowane jest ono na parterze w niskiej kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żeromskiego

Jędrzejów,świętokrzyskie

890 000 zł260 m² 3 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:604 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje: piękne, nowoczesne i harmonijne wnętrze Domu z Lokalem Usługowym na parterze o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

547 000 zł46 m² 11 891,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta w przygotowaniu, więcej zdjęć już wkrótce Atuty: - 15 minut pieszo nad morze - 5 minut pieszo do Parku Reagana - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

925 000 zł37 m² 24 932,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ścisłe centrum Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazyliki Mariackiej, długiego Targu, u zbiegu ulic: złotników i Świętego Ducha. Budowa kładki prowadzącej na Wyspę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł43 m² 11 372,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Unisław,kujawsko-pomorskie

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52m2 na drugim piętrze w bloku w Unisławiu przy ul. Parkowej 31. Z mieszkania można uzyskać 3 pokoje + oddzielna kuchnia lub aneks. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Zgorzelca Lokalizacja: ul. Lubańska Powierzchnia: 68,8 m Cena: 375 000 zł Mieszkanie położone na parterze, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marsa

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł74 m² 10 059,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam bardzo ciekawą i nietypową nieruchomość! mieszkanie I budynek Nieruchomość o powierzchni 74,46m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kukuczki

Częstochowa,śląskie

429 000 zł62 m² 6 953 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie w pobliżu Promenady prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Północ jedn D, ul. Kukuczki mieszkanie Lokal mieści się na 1-wszym piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

84 000 zł23 m² 3 668,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta zarezerwowana Przedstawiamy wyjątkową okazję - garaż jednostanowiskowy o powierzchni 22,90 m , idealny dla osób ceniących komfort i bezpieczeństwo. Ten funkcjonalny garaż.