dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł61 m² 16 270,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ekskluzywny apartamentowiec Ochota Residence, zlokalizowany przy ul. J. U. Niemcewicza 26, zapewnia prestiżowy adres w sercu Starej Ochoty. Poznaj wyjątkowe mieszkanie, który może stać się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

950 000 zł188 m² 5 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 187,86m , powierzchni użytkowej wynosi 126,15m .Budynek z 2018r został posadowiony w Ptaszkowie, na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Garbatka-Letnisko

Garbatka-Letnisko,mazowieckie

10 232 560 zł78 712 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka pod budowę osiedla Garbatka-Letnisko Oferujemy na sprzedaż doskonale zlokalizowaną działkę inwestycyjną w miejscowości Garbatka-Letnisko, idealną pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł90 m² 7 758,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

5 pokoi/do odbioru!/środkowa sztuka/duży ogródek/dom Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy - zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niewodna

Niewodna,podkarpackie

199 000 zł100 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Twój własny leśny azyl - dom W sercu natury ze strumieniem I możliwością stawu Jeśli marzysz o życiu w zgodzie z naturą z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 320 zł27 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 311 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie pod klucz, w doskonałej lokalizacji, na gdańskim Przymorzu! mieszkanie: mieszkanie 45m2, dwa pokoje z osobną kuchnią, mieszkanie znajduje się w niskim 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Miłków,dolnośląskie

279 000 zł45 m² 6 227,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu przytulne i wyremontowane M2 w Miłkowie, z miejscem parkingowym i małym ogródkiem. Mieszkanie idealne na start, czy dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Jelenia Góra,dolnośląskie

500 000 zł86 m² 5 827,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 85,80 m w centrum Jeleniej Góry Nowoczesna przestrzeń biurowa w prestiżowej lokalizacji! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabłocie

Zabłocie,śląskie

990 000 zł242 m² 4 095,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Rezerwacja! Szukasz przestronnego, nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, otoczonego przyrodą? Jeśli tak, to ta wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym Zabłociu, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

443 020 zł43 m² 10 276,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Centralna

Puchały,mazowieckie

327 000 zł654 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania idealna działka pod szybką budowę domu lub nieuciążliwą działalność. Działka prostokątna o pow. 654m2, ogrodzona, posiada wszystkie media miejskie w ulicy. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł49 m² 14 097,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania, które łączy wyjątkową dbałość o szczegóły z dogodnym położeniem? Jeśli cenisz bliskość terenów zielonych oraz szybki dostęp do centrum miasta - to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Popowo,podlaskie

629 000 zł180 m² 3 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący w Popowie o powierzchni całkowitej 180 m^2, podpiwniczony z poddaszem użytkowym oraz wolnostojącym garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 494 900 zł163 m² 9 171 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Szczyrk

Szczyrk,śląskie

558 358 zł26 m² 21 525 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ulokuj kapitał w inwestycje, która przynosi zyski przez cały rok. Szczyrk to miejsce, które oprócz infrastruktury narciarskiej cechuje się wyjątkowo rozbudowaną infrastrukturą ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

324 999 zł26 m² 12 264,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe z opcja przerobienia na dwa pokoje w świetnej , zielonej cichej i spokojnej jednocześnie dobrze skomunikowanej i położonej blisko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

525 050 zł44 m² 11 798,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle na terenie Zespołu Dworsko-Folwarcznego! Nowoczesna architektura połączona z klimatem Folwarku! Super lokalizacja - wspaniałe tereny nadwarciańskie! Przy osiedlu park z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Witosa

Bielsko-Biała,śląskie

350 000 zł1 899 m² 184,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Spokojna ulica, dużo zieleni, świetna komunikacja. Tu możesz postawić dom, o którym myślisz od dawna. Na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 1899 m (nr 2910/12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

497 517 zł38 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z ogródkiem na Białołęce, bez prowizji! Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania z prywatną przestrzenią do wypoczynku mdash ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spławie

Poznań,wielkopolskie

670 000 zł1 201 m² 557,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1201 m2, położoną w Poznaniu, w dzielnicy Szczepankowie -spławie. Media w drodze przy działce, bardzo dobra lokalizacja , szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

1 650 000 zł76 m² 21 828,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Dostępne od zaraz! Bardzo słoneczne, trzystronne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Perkuna

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł102 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przestronne mieszkanie 102 mkw w okolicy Promenady z garażem i dużym balkonem. Cztery jasne, przestronne pokoje z balkonem. - salon z kuchnią w częściowym aneksie- okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żurawia

Lubin,dolnośląskie

240 000 zł33 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka o pow. 33m2 + balkon usytuowana na 6 piętrze w budynku z 2 windami w Lubinie oś. Przylesie - ul.Żurawia. Mieszkanie wykończone - gotowe do wprowadzenia. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułańska

Tarnowskie Góry,śląskie

358 000 zł62 m² 5 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Wisto Nieruchomości prezentuje ofertę nowocześnie urządzonego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 51,39 m2, położonego w malowniczej części Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Garby

Garby,wielkopolskie

422 470 zł50 m² 8 367,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w stanie deweloperskim, blisko lasu, z świetnym dojazdem do centrum Poznania. Mieszkanie o powierzchni 50,49 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł48 m² 7 240,66 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Makler poleca serdecznie mieszkanie z potencjałem zlokalizowane w zielonej części osiedla dzielnicy Fordon na osiedlu Bajka. Nieruchomość jest usytuowana na 7 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wągrowiec

Wągrowiec,wielkopolskie

5 999 000 zł7 555 m² 794,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wągrowiec,działka inwestycyjna w wągrowcu,polecam do zakupu pięknie położoną działkę o pow.ok.7 tyś.m2 w Wielkopolsce w miejscowości Wągrowiec. Uwaga,działka jest na etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Zamość

Zamość,lubelskie

239 720 zł1 844 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek usługowych na Osiedlu Majdan, miasto Zamość. Działki sąsiadujące ze sobą o powierzchni kolejno 1844.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Romantyczna

Walendów,mazowieckie

2 799 000 zł210 m² 13 341,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

2 799 000 zł I sprzedaż I 209,8 m2 I dom parterowy I walendów I gmina nadarzyn Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom jednorodzinny, wolnostojący, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jeżynowa

Nekla,kujawsko-pomorskie

167 680 zł1 048 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1048m2 w miejscowości Nekla gmina Dobrcz. Działka ze ścianą lasu! Działka znajduje się przy ulicy Jeżynowej. W drodze prąd i woda. Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rzedziny

Rzedziny,zachodniopomorskie

199 000 zł1 102 m² 180,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w cichej i spokojnej okolicy - Rzędziny. Dla terenu wydane były warunki zabudowy : - wolnostojący budynek jednorodzinny, - pow. zabudowy 5.7 - 8.6 %, - szerokość elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł48 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu - ul. Zajączka 21. Wygodne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na jednym z najbardziej klimatycznych i zielonych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł42 m² 14 127,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42 m , zlokalizowane w Gdańsku, w dzielnicy Żabianka, przy ul. Pomorskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Goręczyno,pomorskie

175 000 zł933 m² 187,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowej działki na malowniczych Kaszubach? Mam na sprzedaż działkę budowlaną (mpzp) o powierzchni 933 m kw, numer z ewidencji gruntów 340, położoną przy ulicy Świerkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Opole,opolskie

418 999 zł48 m² 9 166,65 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować niepowtarzalne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na 5. piętrze zadbanego budynku z windą. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Załączone wizualizacje prezentują przykładowe możliwości aranżacyjne wykończenia wnętrza mieszkania. Dla kupującego istnieje możliwość wykończenia lokalu zgodnie z projektem architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł57 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz funkcjonalnego, zadbanego mieszkania na zamkniętym osiedlu z dala od głównej drogi? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzeczna

Kamieńczyk,mazowieckie

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:828 m²

Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość położona na Rafie w Kamieńczyku, raptem 100 m. od rzeki Bug. Dom parterowy o powierzchni 64 m2 z dużym zadaszonym tarasem w stylu Boho na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 599 800 zł239 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny Dom wolnostojący o powierzchni około 240 m, położony na malowniczej działce o powierzchni ok. 1200 m, usytuowany w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gliwy

Rzeszów,podkarpackie

839 000 zł74 m² 11 264,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:284 m²

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 75 m , położony na spokojnym, zadbanym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij