dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Bezrzecze,zachodniopomorskie

799 000 zł84 m² 9 511,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ciekawa oferta sprzedaży mieszkania Bezrzecze, ul. Górna Powierzchnia całkowita: 84 m Układ i standard wykończenia: przemyślany układ pomieszczeń: dwie wygodne sypialnie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Średnia

Prochowice,dolnośląskie

370 000 zł71 m² 5 211,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedaży mieszkanie w miejscowości Prochowice ul Średnia, 2 piętro w bloku mieszkalnym, 3 przestronne pokoje,balkon, kuchnia z oknem,dodatkowo pomieszczenie gospodarcze jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyższa

Łódź,łódzkie

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta prywatna, bez pośredników i bez dodatkowych prowizji. Na sprzedaż mieszkanie w pełni rozkładowe, w bardzo fajnej lokalizacji. Usytuowane na pierwszym piętrze, nieszczytowe. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wajdeloty

Lublin,lubelskie

419 000 zł48 m² 8 692,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie na zielonym i rodzinnym osiedlu w Lublinie - lsm Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w bloku trzypiętrowym na lsm ul.Wajdeloty. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cieślińska

Kwaśniów Dolny,małopolskie

550 000 zł120 m² 4 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

DO sprzedania dom typu stodoła kwaśniów dolny na działce 11 arów tel Budynek parterowy o powierzchni użytkowej 92 m2 (powierzchnia zabudowy 120m2) Wybudowany w 2024 roku. Murowany: fundamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Chomętowo

Chomętowo,kujawsko-pomorskie

359 000 zł151 m² 2 383,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż sło neczne, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,33 m2 m2 położone w budynku dwurodzinnym, w miejscowości Chomętowo gmina Szubin. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł46 m² 19 556,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie na Przymorzu - Kwartał Uniwersytecki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,97 m w nowoczesnym budynku na Przymorzu. W skład lokalu wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadbrzeż

Nadbrzeż,mazowieckie

899 999 zł180 m² 4 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:629 m²

Dom wolnostojący w Nadbrzeżu - Twój azyl blisko natury i Warszawy Wyobraź sobie, że budzisz się w sobotni poranek. Za oknem śpiew ptaków, cisza - dzieci jeszcze śpią. Wychodzisz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 432 zł40 m² 9 849,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 157 125 zł9 259 m² 124,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana dla Inwestora Wyłączność! Działka w pobliżu Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej " inwest park" , przedmiotowy teren znajduje się w północnej części miasta Świebodzice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

825 000 zł51 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Uwaga! umowa przedwstępna - brak możliwości prezentacji! Do sprzedaży oferuję komfortowe mieszkanie w wyjątkowej inwestycji Quattro Towers położonej w sercu dzielnicy Gdańsk - Wrzeszcz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostatnia

Kraków,małopolskie

775 000 zł52 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokoje W świetnej lokalizacji! lokalizacja: okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, szkoły, przedszkola, boiska sportowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdunów

Kraków,małopolskie

619 000 zł40 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje do wejścia! borek fałęcki! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Zdunów, w dzielnicy borek Fałęcki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubczyno

Lubczyno,lubuskie

63 063 zł1 287 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki usytuowane w spokojnej wsi Lubczyno, gmina Bogdaniec, woj. Lubuskie, nieopodal miasta gorzów wielkopolski ( 6 km od granicy miasta) powierzchnie działek I cena: 1287 m2: 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Izabelli

Warszawa,mazowieckie

919 000 zł65 m² 14 138,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Żoliborz - Sady Żoliborskie. Rozkładowe, słoneczne, czteropokojowe mieszkanie w trzecim piętrze w czteropiętrowym w budynku wzniesionym wewnątrz osiedla z dala od ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Kulów,dolnośląskie

28 000 zł500 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kulów, przylesie, działka rekreacyjna 5ar,sprzedaż, 28 000zł Chcesz uciec od zgiełku miasta? Chcesz mieć swoje miejsce gdzie możesz się zrelaksować w pięknym ogrodzie, odpocząć na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Żurczyn

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

87 000 zł401 m² 216,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka rekreacyjna usytuowana w miejscowości żurczyn, gmina Nakło. Teren o powierzchni niespełna 400m2 , ogrodzony i zagospodarowany. Działka dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

581 000 zł41 m² 14 016,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie w topowej lokalizacji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,45 m , znajdujące się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Wzgórze Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczyrk

Szczyrk,śląskie

716 007 zł43 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ulokuj kapitał w inwestycje, która przynosi zyski przez cały rok. Szczyrk to miejsce, które oprócz infrastruktury narciarskiej cechuje się wyjątkowo rozbudowaną infrastrukturą ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Toniszewo

Toniszewo,wielkopolskie

405 000 zł8 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 8100 m2 z linią brzegową jeziora położona w miejscowości Toniszewo gm. Wągrowiec. Działka położona w spokojnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Lublin,lubelskie

19 900 000 zł4 564 m² 4 360,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Na sprzedaż hala magazynowa o powierzchni 4.090m2 z zapleczem biurowym położonym na dwóch kondygnacjach o powierzchni 474m2. Obiekt położony w sąsiedztwie budynków magazynowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Mieszkanie posiada balkon, piwnicę oraz oddzielny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł37 m² 10 668,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 37,40 m2 z balkonem zlokalizowane w Centrum Rzeszowa w okolicy ul. Hetmańska i ul. Dąbrowskiego blisko Politechniki Rzeszowskiej z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł52 m² 15 872,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, słoneczne (ekspozycja wschodnio-południowa) mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na 3 piętrze ( budynek z windą). Zamknięte i monitorowane osiedle z dużym patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,warmińsko-mazurskie

670 000 zł144 m² 4 652,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 982 m²

Oferta Na sprzedaż dom z siedliskiem w miejscowości Dąbrowa powiat braniewski. Lokalizacja Dąbrowa, położona w powiecie braniewskim, województwie warmińsko-mazurskim, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 780 000 zł160 m² 11 133,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Nietuzinkowa oferta domu wolnostojącego w kameralnej miejscowości Kościno wśród zabudowy jednorodzinnej, oddalony klika kroków od lasu! Miejscowość oddalona o 10 minut drogi od Szczecina!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Węgrzynowicka

Kraków,małopolskie

249 000 zł1 521 m² 163,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt