cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 814 ogłoszeń
Od najnowszych
200 814 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wlotowa
Kraków,małopolskie
629 000 zł50 m² 12 532,40 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Krajobrazowa
Masłów Drugi,świętokrzyskie
126 000 zł1 053 m² 119,66 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego
Warszawa,mazowieckie
699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Mysłakowice
Mysłakowice,dolnośląskie
270 000 zł44 m² 6 094,81 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Winduga
Winduga,kujawsko-pomorskie
85 455 zł1 899 m² 45 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
807 192 zł80 m² 10 100 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska
Kielce,świętokrzyskie
294 990 zł30 m² 9 899 zł/m²
Archiwalne
Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry,śląskie
769 000 zł82 m² 9 360,93 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa
Warszawa,mazowieckie
750 000 zł53 m² 14 150,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka
Straszyn,pomorskie
599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Przebiśniegów
Warszawa,mazowieckie
1 870 000 zł77 m² 24 160,20 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia