dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 814 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Granice,mazowieckie

1 370 000 zł152 m² 9 042,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Twój nowy dom w sercu natury! Energooszczędna posiadłość w Granicach, gmina Teresin tylko z jdk Nieruchomości! Marzysz o spokojnym życiu blisko natury, ale z wygodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

575 000 zł38 m² 14 935,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam na sprzedaż super atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w krakowie/krowodrza o powierzchni 38,5 m2 (w tym piwnica 2,3 m2) za cenę 575 000 pln. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł1 300 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1300m 2 , znajdującą się w Doskonałym Punkcie. Grunt o kształcie prostokąta, uzbrojony w wodę, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł56 m² 9 803,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego komfortowego dwupoziomowego mieszkania o powierzchni około 56 m (w księdze wieczystej 50,62 m ), które zostało wybudowane w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cynamonowa

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł63 m² 14 037,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,4 m , usytuowane na 1. piętrze niskiego, kameralnego budynku z lat 80. To idealna propozycja dla rodzin, par czy osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 364 000 zł99 m² 13 843,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 98,53m2 z dwoma balkonami i loggią! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

427 121 zł44 m² 9 765 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej. Z balkonu rozciąga się piękny widok na góry świętokrzyskie! Mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakopiańska

Gdańsk,pomorskie

767 493 zł49 m² 15 621,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa położona blisko śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil dzieli od zabytkowego Prawego Miasta, w tym m.in. Bramy Wyżynnej i fontanny Neptuna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bałtycka

Łódź,łódzkie

2 790 000 zł310 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Wyobraź sobie miejsce, gdzie możesz połączyć komfortowy dom z przestrzenią do prowadzenia firmy. To wyjątkowa nieruchomość, która oferuje zarówno wygodne warunki do życia, jak i idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opypy

Opypy,mazowieckie

2 590 000 zł360 m² 7 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż elegancki Dom Wolnostojący w stylu polskiego dworku. Przedstawiamy - Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Opypy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szewczenki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

455 000 zł44 m² 10 450,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - Olsztyn, ul. Tarasa Szewczenki 5 Na sprzedaż funkcjonalne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni całkowitej 43,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

345 000 zł54 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Kazimierza Wielkiego. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice

Chylice,mazowieckie

789 900 zł127 m² 6 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.127 m2, w stanie deweloperskim. Dom usytuowany jest w bardzo ładnej i malowniczej części Jaktorowa na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Balińskiego

Piaseczno,mazowieckie

680 000 zł778 m² 874,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 778 m kw., położona na ul. Balińskiego w Piasecznie. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej o niewielkim natężeniu ruchu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

320 763 zł36 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kolejny etap rewelacyjnego osiedla w Rumii. Świetny stosunek jakości do ceny. W pobliżu znajdują się centra handlowe, park trampolin, aquapark, kluby fitness. autobus - 400 m, skm- 1,7 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Warszawa,mazowieckie

1 844 000 zł103 m² 17 927,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Głowackiego. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Chorzów,śląskie

200 000 zł44 m² 4 504,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Zapraszamy na Dzień Otwarty mieszkania przy ul. Asnyka w Chorzowie Batorym! Już we wtorek, 17 czerwca 2025 r., w godzinach 16:00-17:00 , zapraszamy Państwa do obejrzenia 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł42 m² 9 360,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m , zlokalizowane na parterze wieżowca na pożądanym osiedlu Bartodzieje jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sowy,wielkopolskie

949 000 zł209 m² 4 540,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 324 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 4 pokoje, łazienka, osobno wc, spiżarnia, pralnia. Powierzchnia użytkowa 187m2 plus 90m2 strychu. Położony na działce 4324m2. Lokalizacja: sowy, gmina Pakosław, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Srocko Małe

Srocko Małe,wielkopolskie

165 000 zł742 m² 222,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu pod budowę wymarzonego domu? Interesują Cię kompaktowe kształty i bliskość terenów zielonych? bingo! Na sprzedaż przestronna, zadbana działka budowlana położona w Srocku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z rynku pierwotnego 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 56,91m2 na zielonym, spokojnym Brochowie - południowej części Wrocławia Krzyki. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dewońska

Kielce,świętokrzyskie

432 000 zł55 m² 7 897,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Opis oferty tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 54,80m2 w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

740 000 zł118 m² 6 279,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego (pow. całkowita 117,85 m2 oraz użytkowa 100,83 m2), położonego na działce o powierzchni 482,68 m2. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

664 000 zł59 m² 11 254,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

699 000 zł38 m² 18 472,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Firma Dream Estate Nieruchomości ma do zaoferowania Apartamenty Premium - Górska12. Górska12 to apartamenty inwestycyjne z basenem, saunami i jacuzzi w formule second home. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strzałków

Strzałków,łódzkie

84 900 zł697 m² 121,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Panorama 360 : /rzerzeczyce Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

1 179 000 zł54 m² 21 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania prezentujemy przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na ostatnim 4 piętrze w pionie. Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sokołowice

Sokołowice,małopolskie

849 000 zł160 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedania dom z ogrodem w miejscowości Sokołowice k/koszyc zlokalizowany na działce 19 ar. Dom został oddany do użytku w 1987. Konstrukcja dachu dwuspadowa, pokryta blachą trapezową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 249 900 zł133 m² 9 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Nowoczesny Dom Parterowy w stanie deweloperskim +. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący łącznie o powierzchni ok.133 m2 posadowiony wśród pięknych terenów Osowca na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sokoła

Poznań,wielkopolskie

359 000 zł28 m² 12 960,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie, które pokochasz od pierwszego wejścia! Poznań ul. Sokoła | Wyjątkowa lokalizacja blisko zieleni i centrum! Stylowe, gotowe do zamieszkania, idealne pod inwestycję! Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł93 m² 21 431,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 93,32 m2, położone na 6. piętrze eleganckiego budynku z windą. To idealna nieruchomość dla osób szukających prestiżu i komfortu, przy jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Namysłowska

Bralin,wielkopolskie

99 000 zł1 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 1100 m 2 - bralin ul. Namysłowska kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę położoną w miejscowości bralin ul. Namysłowska (droga wewnętrzna - ul. Pszeniczna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Lubasz,wielkopolskie

115 000 zł1 129 m² 101,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki, aby móc postawić swój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy? Zależy Ci na pokaźnych rozmiarach gruntu tak aby spełnić wszystkie zachcianki projektowe? Chcesz aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

720 000 zł68 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie idealnie zlokalizowane w Krakowie Prokocimiu - naprzeciwko centrum handlowego mozaika/obi przy ul. Wielickiej oraz kompleksu Szpitali Uniwersyteckich uj. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krężel

Krężel,mazowieckie

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Krężel, gm. Chynów. Nieruchomość znajduje się przy asfaltowej drodze gminnej, wzdłuż której przebiega wodociąg, linia energetyczna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polanka

Osielsko,kujawsko-pomorskie

427 500 zł949 m² 450,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

D ziałka budowlana pod za budowę jednorodzinną, oferta biura Biała Posesja Nieruchomości - najlepsza lokalizacja w gmina Osielsko. Na sprzedaż działka budowlana w Osielsku przy ul. Polanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł33 m² 14 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo komfortowej, przestronnej kawalerki ( z łatwą możliwością zmiany na 2 pokoje) na spokojnym, nowym osiedlu niskiej zabudowy na Naramowicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 149 900 zł176 m² 6 534 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny bliźniak z Garażem w spokojnej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok .176 m 2 , która posadowiona jest na działce 550.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starej Gruszy

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł67 m² 14 863,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Piękne mieszkanie na zielonym osiedlu na Białołęce! Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie na malowniczym, zielonym osiedlu na Białołęce. Najważniejsze cechy mieszkania: powierzchnia: 67,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Góra

Nowe Miasto nad Pilicą,mazowieckie

425 000 zł978 m² 434,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:978 m²

Polecam: nieruchomość na skarpie to niezwykle malownicza i unikalna inwestycja. Urokliwa działka z 80cio metrowym oczkiem wodnym usytuowana jest w bardzo zielonej okolicy. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

749 000 zł58 m² 12 829,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje na bieńczycach! lokalizacja: nieruchomość usytuowana na ul. Fatimskiej, w dzielnicy Bieńczyce. Okolica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrrukturą handlowo-usługową: sklepy,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij