dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 919 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Pruszków,mazowieckie

599 900 zł53 m² 11 297,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w nowym, czystym bloku z 2015 roku zlokalizowane w Pruszkowie. Kameralny blok, ogrodzony, tylko 9 mieszkań. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł75 m² 11 986,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

682 000 zł28 m² 24 357,10 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

1 pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy, o pow. 28 m2, usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie świeżo po remoncie, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Leśmierz

Leśmierz,łódzkie

219 000 zł44 m² 4 977,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

979 000 zł72 m² 13 654,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze bardzo dobrze utrzymanego budynku z 2014 roku. Zarówno nieruchomość, jak i całe osiedle zostały zrealizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

794 999 zł73 m² 10 890,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego mieszkania do remontu, położonego na osiedlu Powstańców Śląskich, w okolicach skytowera. To miejsce, które może stać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 900 zł58 m² 8 073,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe z klimatyzacją i loggią - doskonała lokalizacja. Biuro nieruchomości Makler poleca wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe w solidnym bloku z cegły , usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Olkuska

Sułoszowa,małopolskie

50 000 zł395 m² 126,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta na Wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży budowlaną 395 m2 działkę, położoną w niezwykle urokliwej i malowniczej wsi Sułoszowa zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Władysławowo,pomorskie

1 095 000 zł67 m² 16 441,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, niemal w centrum miasta, lecz jednocześnie w spokojnej, zacisznej okolicy z sąsiadującymi terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 999 zł62 m² 8 839,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie - skrzetusko/bielawy Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 62 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ubrzeż

Ubrzeż,małopolskie

160 000 zł1 380 m² 115,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, działkę budowlaną w miejscowości Ubrzeż (gm. Łapanów, powiat Bocheński) w odległości około 4 km od Łapanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Piaseczyńska

Warszawa,mazowieckie

528 000 zł24 m² 21 908,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 24 m , zlokalizowane w jednej z najcichszych części Dolnego Mokotowa, pomiędzy Parkiem Morskie Oko i Królikarnią. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

700 000 zł880 m² 795,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 308 m²

Odkryj potencjał inwestycyjny tuż obok głównej drogi do Czech! Tylko u nas- nie szukaj dalej :-) Biuro Nieruchomości team4home prezentuje niepowtarzalną nieruchomość stanowiącą halę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł55 m² 13 388 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,9 m ,7 piętro w 12-piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie - Bródno. Na powierzchnię mieszkania składa się: - osobna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Lubasz,wielkopolskie

139 000 zł1 134 m² 122,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki, aby móc postawić swój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy? Zależy Ci na pokaźnych rozmiarach gruntu tak aby spełnić wszystkie zachcianki projektowe? Chcesz aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł55 m² 11 371,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwa pokoje W rozkładzie gaj, niski blok balkon, piwnica Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego i zadbanego mieszkania o powierzchni 54,96 m (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Gołkowska

Wola Gołkowska,mazowieckie

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:191 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom szeregowy w zabudowie bliźniaczej (środkowy segment), zlokalizowany na kameralnym, zamkniętym osiedlu 10 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

472 009 zł56 m² 8 428,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 099 220 zł49 m² 22 525 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Polecamy Państwu mieszkanie z potencjałem sytuowane przy ul. Łuckiej - 900 m. od ronda onz / Al. Jana Pawła II Apartamentowiec Łucka City położonym jest na granicy dwóch atrakcyjnych dzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Strzyżewice

Strzyżewice,lubelskie

420 000 zł1 052 m² 399,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Alternatywne Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie interesującą nieruchomość usługową o powierzchni 1052 m , położoną w miejscowości Strzyżewice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m , zlokalizowane w samym centrum Tarnowskich Gór. Lokal znajduje się na 1. piętrze niskiego bloku wokół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

500 000 zł1 491 m² 335,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu piękną działkę z potencjałem położoną w pięknym, zacisznym miejscu, blisko natury, w Lublinie (dzielnica Zemborzyce). Niewątpliwym atutem działki jest położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

636 000 zł56 m² 11 322,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczne mieszkanie w samym centrum Świeradowa Zdroju. Na powierzchnię 56,17 składa się korytarza, dużej przestronnej łazienki, w pełni wyposażonej kuchni robionej na wymiar oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prawiedniki-Kolonia

Prawiedniki-Kolonia,lubelskie

999 000 zł147 m² 6 795,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Piękny dom w zabudowie bliźniaczej w standardzie premium posadowiony na dużej działce w Kolonii Prawiedniki.Ciekawy projekt, asfaltowy dojazd, niezależna brama wjazdowa, zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strzyżów

Strzyżów,podkarpackie

133 000 zł850 m² 156,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy sześć malowniczych działek budowlanych położonych w Strzyżowie, w powiecie podkarpackim, zaledwie 2,5 km od zjazdu z trasy S19. Każda z działek zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Radziszowska

Wola Radziszowska,małopolskie

849 000 zł84 m² 10 120,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

English below Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom parterowy w Woli Radziszowskiej Przedstawiamy na sprzedaż nowoczesny, starannie wykończony dom parterowy, który z pewnością spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł41 m² 14 674,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Osiedle Jasień Bulwary, ogrom zieleni i sąsiedztwo jeziora, doskonale skomunikowane zarówno z Centrum Gdańska, jak i z trójmiejską obwodnicą. W najbliższej okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Szamotuły,wielkopolskie

499 000 zł61 m² 8 143 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł100 m² 12 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Speak pl, eng, ru, ukr Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy w zabudowie bliźniaczej, który zapewnia pełną prywatność i komfort życia jak w domu wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Wejherowo,pomorskie

489 000 zł47 m² 10 404,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 1. piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku przy ul. Harcerskiej w Wejherowie. Lokalizacja Mieszkanie położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Tkaczewska Góra

Tkaczewska Góra,łódzkie

165 000 zł1 650 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki Przedmiotem sprzedaży jest 6 działek położonych w malowniczej i spokojnej okolicy otoczonej lasem Tkaczewska Góra. Dojazd drogą gruntowną. W okolicy nowo powstałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

280 457 zł26 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj przy ul. Zelwerowicza - tuż obok Uniwersytetu Rzeszowskiego i 100 metrów od nowego parku dendrologicznego. Nowoczesne mieszkania w topowej lokalizacji, idealne połączenie zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

407 884 zł38 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 38,12 m z balkonem, położony na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

1 390 000 zł173 m² 8 034,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ul. Feliksa Araszkiewicza na Sławinie Na sprzedaż prezentuję skrajny segment o powierzchni całkowitej 173 m2, użytkowej 153,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wolności

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

175 000 zł38 m² 4 593,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Strzelcach Krajeńskich, idealne do własnej aranżacji, położone na parterze przy Alei Wolności. Nieruchomość o powierzchni 38,1 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

449 000 zł88 m² 5 115,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kępa Bogumiłowicka

Kępa Bogumiłowicka,małopolskie

135 000 zł2 110 m² 63,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w Kępie Bogumiłowickiej, blisko granicy z Tarnów-Mościce. Działka o powierzchni 21ar. Dla powyższej działki zostały wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żyrardowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

510 000 zł74 m² 6 905,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Feniks Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania przy ulicy Żyrardowskiej. Parametry mieszkania: * powierzchnia mieszkania 73,85 m2 * II piętro * 3 pokoje * oddzielna kuchnia * balkon *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Juchnowiec Kościelny

Juchnowiec Kościelny,podlaskie

385 500 zł2 753 m² 140,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Uzbrojona działka pod zabudowę jednorodzinną w Juchnowcu Kościelnym. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Juchnowcu Kościelnym, 10 km od granicy Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

280 001 zł74 m² 3 809,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 184 m2, zabudowana budynkiem handlowo-usługowym. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ul. Szczecińskiej, lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł29 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

0% prowizji dla kupującego. Zapraszam na dzień otwarty we wtorek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Przestronna, wyremontowana kawalerka 1-pokojowa o powierzchni 29 m2 z doskonałym.