dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

Rynek pierwotny

358 600 zł40,75 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł195 m² 0,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kamienica na sprzedaż w centrum Książa Wielkiego Działka o powierzchni 0,0229 ha z kamienicą o łącznej powierzchni użytkowej 195m2 lokali plus garaż i pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 000 zł78,74 m² 10 490,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 78,74m2 w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z: - pokój-29,23m2 - pokój-11,15m2 - pokój-10,30m2 -kuchnia-11,06m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

5 119 000 zł13 864 m² 369,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - wyjątkowa działka z widokiem na Karkonosze! Marzysz o własnym domu w otoczeniu górskich krajobrazów? A może szukasz gruntu inwestycyjnego z dużym potencjałem?.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł40,63 m² 12 527,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomości: -Wysoki standard wykończenia -balkon o powierzchni 6,56 m -klimatyzacja -funkcjonalny układ z wydzieloną strefą sypialną -gotowe do zamieszkania lub wynajmu, bez.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł77 m² 8 155,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Wszystko pod ręką - idealne mieszkanie dla rodziny. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 położone w jednej z najbardziej komfortowych lokalizacji do życia dla rodziny. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł126 800 m² 18,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w Kunowie (gm. Zgorzelec). Nieruchomość stanowi rozległą działkę o powierzchni 12 ha 6800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Makosieje

Makosieje,warmińsko-mazurskie

299 000 zł6 477 m² 46,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną przeznaczoną na realizację usług turystycznych. Nieruchomość położona we wsi Makosieje, niecałe 15km od Ełku, na uboczu wsi.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł72,60 m² 10 702,48 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie w Pruszkowie w atrakcyjnej lokalizacji w centrum przy ul. Wojska Polskiego. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł383 m² 3 133,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 551 m²

Na sprzedaż funkcjonujący warsztat samochodowy z lakiernią, położony w Żarach przy ul. Polnej, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 27. Nieruchomość stanowi gotowy biznes,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł4 400 m² 182 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 44 ar znajdująca się w Nowym Sączu .Działka z warunkami zabudowy na budowę trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 110 000 zł74 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

o inwestycji: widok na zatokę z najwyższych pięter zielony skwer tuż przy inwestycji wyróżniająca architektura i wysokiej jakości materiały dodatkowe informacje: panele fotowoltaiczne na.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 600 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję do sprzedaży działkę budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim. Całkowita powierzchnia to ok. 26arów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Jasionka,podkarpackie

419 000 zł116 m² 3 612,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Szukasz domu który dopasujesz do siebie, zamiast dostosowywać się do gotowego układu? Ta oferta daje Ci pełną swobodę aranżacji i komfort życia w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł88 m² 15 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Szukasz domu, który łączy komfort, nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i kontakt z naturą? Ta wyjątkowa nieruchomość w mazurskim Dąbrównie spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

5 500 000 zł305 m² 18 032,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość - nowoczesny dom położony w prestiżowej, willowej części Olsztyna, zaledwie kilka kroków od malowniczego jeziora Ukiel. Ta elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

304 000 zł4 435 m² 68,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 4435 m2, zabudowaną budynkiem rekreacyjnym usytuowanym w Drogomyślu, gmina Strumień, powiat cieszyński,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 000 zł165 m² 3 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany dom w Miedzianej, gm. Tarnów Opolski Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą domu znajdującego się w miejscowości Miedziana, gm. Tarnów Opolski.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł42,08 m² 12 571,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Klimatyczne mieszkanie blisko jeziora? To jest idealna propozycja. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Olsztynie, położone niespełna 100 metrów od jeziora przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

334 900 zł71 m² 4 716,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym | Centrum Darłowa | ul. Pocztowa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 908 m² 44,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 616/2 położonej w miejscowości Mykanów przy ulicy Kolejowej 30 (obręb 0021). Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Osie

Osie,kujawsko-pomorskie

289 900 zł63,50 m² 4 565,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia przestrzennego i wygodnego mieszkania usytuowanego na parterze dwupiętrowego bloku przy ulicy Nowy Świat w Osiu.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł74 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Estaton oferuję na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy przy ul.płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego w Rzeszowa. Do centrum miasta dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł43,08 m² 17 618,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nadmorski apartament w sercu Helu. Apartament o powierzchni 43,08 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Apartamentowiec wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł47 m² 18 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:947 m²

Rewelacyjny dom na dużej działce. Zapraszam! Atutem tego domu jest wyremontowany dom do zamieszkania w bajecznym stylu. Działka o powierzchni 947 mkw. Łazienka z prysznicem 2,61 mkw. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł26 161 m² 99,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy do sprzedania nieruchomość zlokalizowaną w Piechowicach składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 26161m2. Działki objęte mpzp, oznaczone jako U,dg.7.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł33 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: mieszkanie w Gozdnicy idealne dla singla, pary lub jako inwestycja! Lokalizacja: gozdnica Powierzchnia: 33 m Cena: 140 000 zł Rynek: wtórny Forma własności: pełna własność Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł88,64 m² 11 834,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 90 m, położona na działce 470 m w spokojnej miejscowości Opypy, nieruchomość po kompleksowym generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 900 zł97,40 m² 9 228,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Dom wolnostojący 97 m | Działka 723 m | Budy Józefowskie Na sprzedaż Nowy Dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Budy Józefowskie, gmina Radziejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 448 zł38,37 m² 16 951,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł93 m² 3 656 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo usługowy 93 m2 na sprzedaż. Lokal wraz z najemcą- gotowa inwestycja Położony przy ul. Hetmańskiej na pasażu, w nowszym budownictwie. 93 m2 duże witryny, lokal na poziomie -1,.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł550 m² 23 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 284 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wille, obiekt premium w świetnej lokalizacji na dolnym śląsku w miejscowości Polanica Zdrój. Polanica Zdrój to perła ziemii kłodzkiej, to uzdrowisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Czerminek

Czerminek,wielkopolskie

779 000 zł99 m² 7 868,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Dom na sprzedaż nad Jeziorem Gołuchowskim Czerminek , Gołuchów, powiat pleszewski, woj. wielkopolskie Powierzchnia użytkowa: 99 m (8 878,79 zł/m ) Powierzchnia działki: 1 266 m Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 001 m² 289,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 widokowe działki budowlane o pow. 1001 mkw - Żywiec. Na sprzedaż 2 widokowe działki budowlane o łącznej powierzchni 1001 mkw z przepięknymi widokami na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łoje,warmińsko-mazurskie

185 000 zł1 534 m² 120,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1534 m , położona na skraju wsi Łoje w gminie Kalinowo. Nieruchomość posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł77 m² 9 077,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,97 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

447 180 zł7 453 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża widokowa działka o pow. 7453 m z budynkiem mieszkalnym i gospodarczym. Położona w górnej części małej, urokliwej wioski gminy Leśna. Z działki piękny widok na góry.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł67 m² 6 492,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chrzanów - ul. ul. Wojska Polskiego | 3 pokoje | 67 m | 3. piętro (z 3) | własność Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł29 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 29,00 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 1 Piętro/l.pięter: 1/2 Rodzaj zabudowy: kamienica Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: gazowe Ciepła woda: bojler elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł145 m² 5 965,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej części Kępy, z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum Opola. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł18 046 m² 166,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Maciej Pepłowski sdp Nieruchomości tel.   Na sprzedaż niezwykle malowniczo położona działka o powierzchni 1,8 ha, zlokalizowana w miejscowości Sobótka, na granicy Ślężańskiego.