dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 912 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 912 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

1 499 000 zł167 m² 8 976 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Piaseczno | zielona | 1 499 000 zł I apartament | 5 pokoi | 167 m2 Wirtualny spacer : Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z klimatyzacją, sprzedawane razem z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grodzieńska

Knyszyn,podlaskie

530 000 zł168 m² 3 154,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż! Nowoczesny i funkcjonalny dom w Knyszynie - wyjątkowa okazja! Dziś mam dla Was niezwykłą propozycję - piękny, wolnostojący dom o nowoczesnej bryle i powierzchni 166 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Żurowa,małopolskie

98 000 zł2 400 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana położona w zacisznej i malowniczej miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski, o powierzchni 24 arów. Świetna lokalizacja przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

574 890 zł44 m² 13 012,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygoda w zasięgu ręki! Nowa cena! Gotowe do odbioru! Na sprzedaż kawalerka z przestronnym ogródkiem, na nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji. Inwestycja, dzięki wyjątkowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Jasieniec

Jasieniec,mazowieckie

499 000 zł39 500 m² 12,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- sprzedana 29/05/2025 - Na sprzedaż gospodarstwo rolne w gminie Jasieniec w miejscowości Miedzechów o powierzchni 3,95 ha. Budynek mieszkalny piętrowy oraz budynek gospodarczy. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł50 m² 18 864,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie do sprzedaży nieaktualne! Mieszkanie o powierzchni 50,36 m2 położone jest w prestiżowej lokalizacji w centrum Ursynowa, otoczonej zielenią, co zapewnia połączenie ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stanisława Augusta

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł18 m² 22 527,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 19 m , położona przy ul. Stanisława Augusta, tuż przy Parku Skaryszewskim. Z okna roztacza się widok na park, a po drugiej stronie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puszczew

Puszczew,śląskie

435 000 zł156 m² 2 789,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje dom na sprzedaż położony w cichej, spokojnej okolicy w miejscowości Puszczew, przy ulicy Kierchów (gmina Wręczyca Wielka). Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

409 900 zł48 m² 8 521,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 48,1m2 na osiedlu Jagiellonskie Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

790 500 zł42 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu IV kwartał 2025 Jasne 2 pokoje z tarasem 5,5 metra 2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

269 000 zł31 m² 8 694,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Golden House przedstawia: jednopokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Karczówkowskiej w Kielcach. Mieszkanie o powierzchni 30,94m2 usytuowane jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

44 900 zł511 m² 87,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na terenie miasta, w krajobrazie Warmii i Mazur, gdzie natura łączy się z historią. Panorama 360 : /orneta Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

470 927 zł52 m² 9 028,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Kraków,małopolskie

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32 m , zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Górka Narodowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Niemce,lubelskie

189 000 zł1 058 m² 178,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1058 m , położoną w miejscowości Niemce , przy ul. Lubelskiej. Działka ta jest idealnym miejscem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żurawia

Żurawia,łódzkie

104 600 zł1 046 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przepiękna działka budowlana (jedna z pięciu oferowanych przez Sprzedającego), działka o pow. 1046m , która może być idealnym miejscem rekreacyjno-letniskowym. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Murzynowo Leśne

Murzynowo Leśne,wielkopolskie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 514 m²

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do kupna atrakcyjny, samodzielny, wolnostojący dom wraz dużą działką 2,5 hektara. Budynek znajduje się w spokojnej malowniczej miejscowości Murzynowo Leśne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sołonka

Sołonka,podkarpackie

275 000 zł92 m² 3 002,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż oferujemy urokliwy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Sołonka w gminie Lubenia, powiat Rzeszowski. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

503 250 zł38 m² 13 071,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: śródmieście Gdańska, blisko Wyspy Spichrzów. Kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żytnia

Tuchom,pomorskie

1 190 000 zł197 m² 6 040,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na przedmieściach Trójmiasta. Lokalizacja Działka na której znajduje się dom to ślepa uliczka w miejscowości Tuchom. Cisza, spokój i bliskość natury dają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Siedleczka

Siedleczka,podkarpackie

57 000 zł2 825 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jeśli planujesz zakup działki pod budowę swojego wymarzonego w ciszy i spokoju? To ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie! Prezentowana działka zlokalizowana jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

59 900 zł552 m² 108,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Panorama 360 : /rzerzeczyce Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilkowa Wieś

Wilkowa Wieś,mazowieckie

290 000 zł1 521 m² 190,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Wilkowa Wieś w gminie Leszno. Nieruchomość jest idealna dla osób szukających spokojnego miejsca na swój wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bóżnicza

Poznań,wielkopolskie

1 090 000 zł81 m² 13 530,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szukasz idealnej inwestycji w samym centrum Poznania? Na sprzedaż przestronne mieszkanie podzielone na trzy niezależne, w pełni umeblowane i wyposażone kawalerki, idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł36 m² 18 110,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 30.06 Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Aleje Jerozolimskie 145, Warszawa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

304 000 zł800 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! Do sprzedaży działka o powierzchni 800 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka w kształcie prostokąta, wymiary około 26x30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie

Bartkowa-Posadowa,małopolskie

149 000 zł5 400 m² 27,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz miejsca do wypoczynku, które zapewni Ci odosobnienie, cisze oraz bliski kontakt z naturą to zapraszam Cię do zapoznania się ze szczegółami oferty. Przedmiotem oferty jest piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnów

Tarnów,małopolskie

579 000 zł129 m² 4 482 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym położony w cichej i spokojnej okolicy w Tarnowie. Dom o powierzchni 129 m na działce 4,5 ara, idealny do własnej adaptacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

319 000 zł42 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum - kawalerka z opcją 2 pokoi Na sprzedaż duża kawalerka z możliwością wyodrębnienia drugiego pokoju. Mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum Zielonej Góry. Budynek powojenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Ignatki-Osiedle,podlaskie

239 000 zł1 077 m² 221,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Parametry: - powierzchnia 1077 m , - wymiary: 24 45 m, - w kształcie prostokąta, - dojazd droga utwardzona, - działka rolna z możliwością zabudowy jednorodzinnej - ujęcie wody: miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mangalia

Warszawa,mazowieckie

1 697 000 zł107 m² 15 859,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Mam na sprzedaż duże mieszkanie na 1. piętrze, w budynku przy ul. Sobieskiego 45 w Warszawie. To 107m , w tym: * 3 pokoje (każdy po ok. 12m ) * duża sypialnia z osobną łazienką, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

930 000 zł240 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Na sprzedaż przestronny, środkowy segment w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu Tatrzańskim w Fordonie, bydgoszcz. Nieruchomość z 2000 roku usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Kraków,małopolskie

2 190 000 zł112 m² 19 553,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1934

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto. 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Nowa Sól,lubuskie

469 000 zł61 m² 7 660,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży mieszkania - 2 pokoje, nowoczesne budownictwo. EN biuro nieruchomości przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,22 m , położonego na.