dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna, ul. Jasna

Żarki-Letnisko,śląskie

210 000 zł3 455 m² 60,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Leśna działka na cichej i urokliwej ul. Jasnej w wypoczynkowej miejscowości pośród lasów sosnowych - Żarkach Letnisku. Obok posiadam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

429 000 zł49 m² 8 796,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronny i gotowy do zamieszkania lokal o powierzchni 46,1 m2 przy ul. Kraszewskiego w Aleksandrowie Łódzkim. Kameralny budynek z prywatnym, zamykanym bramą automatyczną parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

475 000 zł63 m² 7 503,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego rozkładowego mieszkania w spokojnej i zielonej lokalizacji przy ulicy Aleksandrowskiej w Łodzi. Nieruchomość dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Środa Śląska,dolnośląskie

539 000 zł68 m² 7 926,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w naszym biurze. Mega promocja dokońca maja - 539 000 zł Inwestycja jest zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy przy ul.Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mickiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

500 000 zł95 m² 5 244,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Szukasz przestrzeni z charakterem, gotowej do wprowadzenia bez żadnych nakładów? Mamy coś idealnego! Na sprzedaż oferujemy niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 95,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Owieczka

Owieczka,małopolskie

374 900 zł14 600 m² 25,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż siedlisko nad rzeką, 1,46 hektara, wraz z domem i zabudowaniami gospodarczymi, miejscowość Owieczka, powiat limanowski, 21 km do Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam Państwu do zaoferowania jasne, przytulne oraz komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z w pełni wykończoną antresolą, na której urządzono funkcjonalną sypialnię z garderobą i pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szaflary

Szaflary,małopolskie

3 900 000 zł426 m² 9 161,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:697 m²

Wyjątkowy pensjonat w Szaflarach - idealna inwestycja w sercu Podhala Przedstawiamy Państwu unikalny pensjonat o powierzchni 425 m , położony na działce 6,97 ar , który łączy urok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłączno

Kłączno,pomorskie

2 800 000 zł195 m² 14 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker lokalizacja Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka się z nowoczesnym komfortem. Ten wyjątkowy dom położony jest w sercu Kaszub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł68 m² 5 293,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Siernieczku o powierzchni 68m składające się z trzech pokoi , kuchni, łazienki, wc, dużego przestronnego korytarza.Mieszkanie do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł26 m² 14 408,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Idealna na start! Świetna dla singla! Fajna dla pary! Na sprzedaż kawalerka o pow. 25,6m2 położona w komfortowej lokalizacji przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Łęknica,lubuskie

250 000 zł57 m² 4 355,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 57,4 m w Łęknicy wyjątkowa lokalizacja, duży potencjał! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,4 m , znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

989 000 zł183 m² 5 416,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom, atrakcyjnie położony w rozchwytywanej części Łochowa (po lewej stronie kierując się w stronę Nakła). Dom w 2017 roku przeszedł remont, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Gliwice

Gliwice,śląskie

55 000 zł16 m² 3 548,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży garaż murowany o powierzchni 15,50 m2 położony w Gliwicach przy ul. Asnyka 12. Garaż - pełna własność wraz z gruntem (osobna księga wieczysta). Osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

631 660 zł65 m² 9 652,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jawor,dolnośląskie

399 000 zł64 m² 6 262,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży wspaniałe mieszkanie położone na atrakcyjnym osiedlu mieszkaniowym Przyrzecze w Jaworze. Jasne, słoneczne mieszkanie z otwartą loggią co stwarza większą przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

639 000 zł71 m² 8 974,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1884

Oferuję na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w samym centrum miasta! Nieruchomość położona jest na drugim piętrze (trzecia kondygnacja) w kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej 39 w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

312 243 zł30 m² 10 237,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Hermanowa

Hermanowa,podkarpackie

129 000 zł2 700 m² 47,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 27 ar w Hermanowej, gmina Tyczyn. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia: 27 ar (wymiary: 45 m x 65 m) - Dostępne media: prąd, światłowód dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

1 499 000 zł167 m² 8 976 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Piaseczno | zielona | 1 499 000 zł I apartament | 5 pokoi | 167 m2 Wirtualny spacer : Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z klimatyzacją, sprzedawane razem z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grodzieńska

Knyszyn,podlaskie

530 000 zł168 m² 3 154,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż! Nowoczesny i funkcjonalny dom w Knyszynie - wyjątkowa okazja! Dziś mam dla Was niezwykłą propozycję - piękny, wolnostojący dom o nowoczesnej bryle i powierzchni 166 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Żurowa,małopolskie

98 000 zł2 400 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana położona w zacisznej i malowniczej miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski, o powierzchni 24 arów. Świetna lokalizacja przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

574 890 zł44 m² 13 012,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygoda w zasięgu ręki! Nowa cena! Gotowe do odbioru! Na sprzedaż kawalerka z przestronnym ogródkiem, na nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji. Inwestycja, dzięki wyjątkowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Jasieniec

Jasieniec,mazowieckie

499 000 zł39 500 m² 12,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- sprzedana 29/05/2025 - Na sprzedaż gospodarstwo rolne w gminie Jasieniec w miejscowości Miedzechów o powierzchni 3,95 ha. Budynek mieszkalny piętrowy oraz budynek gospodarczy. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł50 m² 18 864,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie do sprzedaży nieaktualne! Mieszkanie o powierzchni 50,36 m2 położone jest w prestiżowej lokalizacji w centrum Ursynowa, otoczonej zielenią, co zapewnia połączenie ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stanisława Augusta

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł18 m² 22 527,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 19 m , położona przy ul. Stanisława Augusta, tuż przy Parku Skaryszewskim. Z okna roztacza się widok na park, a po drugiej stronie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puszczew

Puszczew,śląskie

435 000 zł156 m² 2 789,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje dom na sprzedaż położony w cichej, spokojnej okolicy w miejscowości Puszczew, przy ulicy Kierchów (gmina Wręczyca Wielka). Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

409 900 zł48 m² 8 521,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 48,1m2 na osiedlu Jagiellonskie Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

790 500 zł42 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu IV kwartał 2025 Jasne 2 pokoje z tarasem 5,5 metra 2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

269 000 zł31 m² 8 694,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Golden House przedstawia: jednopokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Karczówkowskiej w Kielcach. Mieszkanie o powierzchni 30,94m2 usytuowane jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

44 900 zł511 m² 87,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na terenie miasta, w krajobrazie Warmii i Mazur, gdzie natura łączy się z historią. Panorama 360 : /orneta Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

470 927 zł52 m² 9 028,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Kraków,małopolskie

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32 m , zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Górka Narodowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Niemce,lubelskie

189 000 zł1 058 m² 178,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1058 m , położoną w miejscowości Niemce , przy ul. Lubelskiej. Działka ta jest idealnym miejscem pod.