dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 876 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 876 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Skoczów

Skoczów,śląskie

190 000 zł29 m² 6 620,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Skoczów Górny Bór - mieszkanie do generalnego remontu - świetna baza do stworzenia własnej przestrzeni Na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28,70 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

309 000 zł27 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 27 m2, spółdzielcze własnościowe z kw. Mieszkanie znajduję się na oś. Kosmonautów, w wysokim 12 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niekanin

Niekanin,zachodniopomorskie

834 000 zł140 m² 5 955,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w super lokalizacji w Niekaninie! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone pomieszczenia (duże witryny okienne) - Parkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kochcicka

Lubliniec,śląskie

190 000 zł646 m² 294,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogrodzona działka budowlana! Spokojna okolica, szybki dojazd do centrum i pełne uzbrojenie w media! Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego domu? Ta ogrodzona działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Godlewskiego

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł32 m² 13 050,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 31,8 m , położone we Wrocławiu przy ulicy Godlewskiego na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rzymowskiego

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł24 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Spokojna, cicha i zielona okolica z dobrą komunikacją. Polecamy Państwa uwadze przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Rzymowskiego 47 na warszawskim Mokotowie. Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pszów

Pszów,śląskie

202 000 zł42 m² 4 791,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedamy zadbane mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym na osiedlu Józefa Tytki w Pszowie. Zapraszamy do kontaktu i oglądania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł766 m² 4 177,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż obiekt usługowy o dużym potencjale. Powierzchnia ponad 765 m2 oraz strategiczne położenie w gęsto zaludnionej dzielnicy Warszawy - na Ochocie daje szereg możliwości dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prochownia

Kielce,świętokrzyskie

650 000 zł61 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkania w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru! Parter z ogródkiem oraz dwupoziomowe apartamenty Zielone Wzgórza to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przekorna

Warszawa,mazowieckie

2 479 000 zł250 m² 9 916 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Ważne: bardzo niskie koszty utrzymania domu. Ważne 2: oprócz sypialni jest wystarczająco pomieszczeń pod ew. gabinety/pracownię/prowadzenie innej działalności. Dom w sercu zieleni, z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł56 m² 21 099,30 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne, wysokie (3 m) mieszkanie w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu, zlokalizowanym tuż przy zielonych terenach Toru Wyścigów Konnych. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

400 000 zł36 m² 11 267,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustawne 2 pokoje (35,5 m2) na pierwszym piętrze - cicha i spokojna okolica. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ujrzanów

Ujrzanów,mazowieckie

1 020 000 zł5 200 m² 196,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym. Nieruchomość położona w miejscowości Ujrzanów, gmina Siedlce. Lokalizacja w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Encyklopedyczna

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł58 m² 15 242,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zamieszkaj w zielonym sercu Bielan - przestronne mieszkanie przy ul. Encyklopedycznej Szukasz miejsca, które łączy wygodę miasta z bliskością natury? Zapraszam do odkrycia tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł64 m² 13 421,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na wysokim parterze (półpiętrze) w zadbanym, 10-piętrowym budynku na zielonym Ursynowie. Rewelacyjna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Bukowiec,łódzkie

620 000 zł20 855 m² 29,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne Działki w Bukowcu, gmina Brójec Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość składającą się z dwóch działek, położonych w malowniczej miejscowości Bukowiec, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - Świetna inwestycja - Gotowe do zamieszkania. Nie tylko na inwestycję! Dwustronne, jasne mieszkanie, położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Słonimskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Geodetów

Wyszków,mazowieckie

490 000 zł80 m² 6 109,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 80,2 m , zlokalizowane w spokojnym i zielonym Wyszkowie, przy ul. Geodetów 64. Nieruchomość idealna dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł747 m² 1 606,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka W międzylesiu. Lokalizacja Znakomita lokalizacja. Cicha spokojna okolica, sąsiedztwo lasów. Osiedlowa uliczka, mały ruch samochodów. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Na Skarpie

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł47 m² 26 539,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Tylko U nas / perełka W kamienicy z oknami na park rydza-śmigłego / Al. NA skarpie / 2 pokoje / 47 m2 / wysoki parter Jeżeli szukasz cichego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł27 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Chcesz nabyć nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji blisko metra? Nie chcesz płacić za pomysły innych i wykończyć wszystko po swojemu? - ta nieruchomość jest dla Ciebie. Niewątpliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł53 m² 12 881,80 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Idealne mieszkanie dla rodziny - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł41 m² 12 170,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zakupu wyjątkowo przestronnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 41m2 zlokalizowanego na parterze przy ulicy Sienkiewicza w centrum Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

199 000 zł1 073 m² 185,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1073m2 położona w pięknej, zielonej lokalizacji na Józefowie, w pobliżu Konstantynowa Łódzkiego. Działka ma kształt szerokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaskady

Katowice,śląskie

1 049 000 zł162 m² 5 858,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Bezpośrednio od dewelopera, jesteśmy biurem sprzedaży. Bez prowizji, bez pcc Wyślij smsa o treści Kaskady na numer kontaktowy z ogłoszenia, a dostaniesz pinezkę z dokładną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:985 m²

Wolnostojący dom w cichej okolicy budynków jednorodzinnych. Parterowy, z użytkowym poddaszem, podpiwniczony. Dwie łazienki, ogrzewanie to piec na ekogroszek. Działka z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

258 156 zł31 m² 8 362,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Zielonej Górze! Powierzchnia: 47,80 m Piętro: 3 (środkowe) Opis nieruchomości: mieszkanie do własnej aranżacji, w stanie do remontu, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł37 m² 13 486 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Kameralne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim pietrze w 4-piętrowym budynku, zlokalizowane na zielonym Marysinie w okolicach ul. Korkowej, króla Maciusia oraz Potockich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Horyzontalna

Legnica,dolnośląskie

230 000 zł33 m² 7 055,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki znajdującej się na osiedlu ,kopernik, przy ul: horyzontalnej w Legnicy. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fabryczna

Rogoźnik,śląskie

840 000 zł108 m² 7 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Prezentuję atrakcyjny, jednopiętrowy bliźniak w Rogoźniku. Działka o powierzchni około 400 m2, a sam bliźniak o powierzchni 108 m2, stanowiąc doskonałą propozycję dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Piękna Góra

Piękna Góra,warmińsko-mazurskie

26 000 zł15 m² 1 683,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Na sprzedaż budynek gospodarczy z możliwością przeznaczenia na garaż na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich Piękna Góra, gmina Giżycko Budynek gospodarczy murowany w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

835 000 zł151 m² 5 529,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: tarnowskie góry/pniowiec. Działka: 510m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

279 000 zł56 m² 5 008,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Teraz 26.000 zł TANIEJ! Szukasz mieszkania w atrakcyjnej okolicy, a zarazem z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ślubów

Ślubów,mazowieckie

1 290 000 zł160 m² 8 077,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom w otoczeniu lasu - dzięki tej lokalizacji dostaniesz spokój i prywatność Zapraszamy do odkrycia tej niezwykłej, kameralnej nieruchomości położonej w otulinie lasu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Kraków,małopolskie

699 000 zł25 m² 27 826,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe dwupokojowe mieszkanie 25.12m2 z antresolą około 18.96m2 na Starym Mieście (apartament z możliwością wykończenia pod klucz!). W budynku nie ma windy. Mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł50 m² 10 865,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne. Bez prowizji, pcc 0% Opis ogólny i lokalizacja Lokalizacja: wrocław, ul. Strzegomska to dynamicznie rozwijający się obszar dzielnicy Popowice, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

749 000 zł42 m² 17 807,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje do wejścia! górka narodowa! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Banacha, górka Narodowa. Doskonale rozwinięta infeastruktura handlowo-usługowa: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościno

Kościno,zachodniopomorskie

709 000 zł83 m² 8 496,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83,45 m2 usytuowany na obrzeżach Szczecina. Idealna propozycja dla rodzin szukających komfortowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł31 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przytulną kawalerkę o powierzchni 31 m , zlokalizowaną przy ul. Obozowej 64 w Warszawie w doskonale skomunikowanej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rzeczna

Brzeziny-Kolonia,śląskie

220 000 zł2 454 m² 89,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż nieruchomość składająca się z czterech niezabudowanych działek budowlanych o łącznej powierzchni 2454m2.