dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 577 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 577 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Golkowice

Golkowice,małopolskie

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w pięknej i zielonej okolicy - w podkrakowskich Golkowicach. Zapraszamy do rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

369 000 zł3 000 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 3000 m2 położona w spokojnej miejscowości tylko 5 minut spokojnej jazdy od miasta Wolin. Gmina nie posiada miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

635 000 zł107 m² 5 934,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy w centrum Łodzi u zbiegu ulic Piłsudskiego i Targowej. Centrum w odległości 250m., do Piotrkowskiej 5 min piechotą. Mieszkanie 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Huta Wiskicka

Huta Wiskicka,łódzkie

499 000 zł2 510 m² 198,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2510 mkw znajdująca się w miejscowości Huta Wiskicka gm. Rzgów. Powiat Łódzki-Wschodni zlokalizowana nieopodal drogi wojewódzkiej 714. Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazimierzew

Kazimierzew,łódzkie

390 000 zł127 m² 3 070,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 882 m²

Urokliwy Dom z Potencjałem na Dużej Działce Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom z przylegającą dużą działką, położony w malowniczej miejscowości między Poddębicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białołęka

Białołęka,dolnośląskie

499 000 zł38 m² 12 961 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

38,5 m z klimatyzacją Balkon Tarchomin Wprowadzenie Prezentujemy przestronną kawalerkę o powierzchni 38,5 metra kwadratowego, zlokalizowaną przy ulicy Pasłęckiej 12C (tarchomin, warszawa). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Kiełczów,dolnośląskie

499 000 zł41 m² 12 293,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż bez prowizji od kupującego! nowe wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m położone na 2. piętrze, nowego 2-piętrowego budynku z 2024 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł46 m² 11 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Krzyki / Wagnera/2 pokoje /46m2 /rozkład! Polecamy na sprzedaż mieszkanie ul.Wagnera, 46m2 rozkład osobna kuchnia duzy balkon. Osiedle zamkniete Niski czynsz 4890 zł blok z 2009r Biuro Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Księginice,dolnośląskie

210 000 zł64 m² 3 260,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w Księginicach, legnickie Pole blisko natury i dogodnej komunikacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone na 1. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praszka,opolskie

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w Praszce na spokojnym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 56m2 usytuowane jest na parterze. Składa się z: - dużego salonu, - dwóch sypialni, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wisła,śląskie

649 000 zł47 m² 13 809 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu do sprzedaży apartament zlokalizowany w kompleksie Kamienna Apartamenty. Jest to kompleks położony na południowym zboczu Partecznika, z którego rozpościera się fantastyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupińskiego

Lubin,dolnośląskie

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

o sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 52m w bloku 3 piętrowym przy ul. Krupińskiego w Lubinie. Doskonała lokalizacja, w pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gliwice

Gliwice,śląskie

281 050 zł803 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Proponujemy do sprzedaży ośmioarową działkę na osiedlu Leśna Ostropa, które usytuowane jest w zachodniej części Gliwic zaledwie 7 km od centrum miasta. Działka z pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

534 318 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia Państwu nową inwestycję na osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 62,13 m2 z balkonem 10,23 m2. Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Otwock,mazowieckie

740 000 zł68 m² 10 871,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjna oferta - przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Marzysz o wygodnym mieszkaniu, gotowym do zamieszkania, w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Magdalenka,mazowieckie

1 490 000 zł1 830 m² 961,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka W magdalence dane techniczne: działka budowlana w miejscowości Magdalenka, gmina Lesznowola. Działka o powierzchni 1830m2 w kształcie prostokąta. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł25 m² 18 760 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w centrum wykończone pod klucz, okolice ulicy Ptasiej. Na sprzedaż eleganckie, nowoczesne, nigdy niezamieszkane mieszkanie 2-pokojowe o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stamma

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł53 m² 8 424,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Z przyjemnością prezentujemy Państwu funkcjonalne, przestronne 3 - pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w cichej, zielonej okolicy, idealnej dla rodzin, par i osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Gdańsk,pomorskie

593 800 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Marzysz o własnym mieszkaniu w otoczeniu zieleni i blisko jeziora? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł51 m² 13 578,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: dwulokalowe mieszkanie inwestycyjne w samym sercu Wrocławia ul. Teatralna Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z wysokim potencjałem najmu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

285 000 zł33 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na sprzedaż. Mieszkanie jest widne, świeżo po remoncie. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, łazienka, przytulny pokój, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biedronkowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 000 zł66 m² 8 772,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny częściowo otwarty na kuchnię - całkowity metraż dwóch pomieszczeń - 29,44 m2 (możliwość zburzenia ścianki i uzyskania typowego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary

Piekary,małopolskie

1 999 777 zł308 m² 6 494,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Przestronny Dom z Potencjałem Inwestycyjnym w Piekarach, gmina Liszki Cena: 1 999 777 pln Lokalizacja: piekary, gmina Liszki - zaledwie 1 km od autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

410 000 zł38 m² 10 924,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Ratajach, os. Powstań Narodowych - idealne dla Ciebie! Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy z pięknym widokiem na zieleń? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świetlików

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł42 m² 16 309,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaoferować przytulne dwupokojowe mieszkanie z podwójną loggią o łącznej powierzchni 42 m2 położone na Bemowie w nowoczesnym bloku przy ul. Świetlików 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

299 099 zł29 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Gliwice

Gliwice,śląskie

3 100 000 zł7 350 m² 421,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę w bezpośredniej okolicy zachodniej obwodnicy Gliwic objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę usługowo-produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

153 000 zł33 m² 4 697,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 1-pokojowe (pow. użytkowa 32,57m2) usytuowane na parterze kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł58 m² 24 798,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z widokiem na miasto, z sercem do wygody - mieszkanie na Woli, które spełnia więcej niż standard. Jeśli Warszawa to serce Polski, to Wola jest jego bijącym rytmem. I właśnie tutaj, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 000 000 zł103 m² 38 834,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowa oaza Z ogrodem W centrum miasta, 500 M od morza. Ogród na dachu | Jacuzzi | Klimatyzacja z wentylacją | Wysoki standard | Inteligentny dom | System nagłośnienia heos |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kosynierów Gdyńskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 700 000 zł8 458 m² 319,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Syndyk ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy! Przedmiot przetargu stanowią wchodzące w skład masy upadłości Fabryki Maszyn do Drewna Gomad sp. z o.o. w up. prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 299 000 zł100 m² 12 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Speak pl, eng, ru, ukr Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy w zabudowie bliźniaczej, który zapewnia pełną prywatność i komfort życia jak w domu wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bądzów

Bądzów,dolnośląskie

109 000 zł880 m² 123,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 880m2 znajdująca się w miejscowości Bądzów. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, media w pobliżu działki - prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łowicz

Łowicz,łódzkie

690 000 zł3 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie ponosi kosztów biura Atrakcyjna działka inwestycyjna na sprzedaż - Łowicz, 3000 m Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki inwestycyjnej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł34 m² 11 014,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie blisko centrum Szczecina. Spółdzielcze Własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie mogą nabyć obywatele nie tylko z Polski. Atuty nieruchomości: - pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

425 000 zł54 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Magdalenka

Magdalenka,kujawsko-pomorskie

72 800 zł1 040 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Magdalence(gmina Dobrcz), z wz pod budowę domów jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową, media woda i prąd w drodze przy działce. Działka płaska,.